bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok! A kérdés az lenne bet365re skrillről volt befizetve a kifizetest is ide kerem. Na hogy tudnám onnan legjobban kpban megkapni? Lehet transferwiset hasznalni (ha igen hogyan es mi a modja) ? Skrill mastercarddal vegyem fel  atmbol vagy mas alternativak vannak? Ja igen euros a szamla skrillben meg beten is

Idézetet írta: sportlove Dátum június 29, 2019, 18:13:33
Sziasztok! A kérdés az lenne bet365re skrillről volt befizetve a kifizetest is ide kerem. Na hogy tudnám onnan legjobban kpban megkapni? Lehet transferwiset hasznalni (ha igen hogyan es mi a modja) ? Skrill mastercarddal vegyem fel  atmbol vagy mas alternativak vannak? Ja igen euros a szamla skrillben meg beten is

Eurós ATM szerintem a legjobb megoldás ilyen esetben.  ;)

Ertem koszonom.  Kicsit off , de mivel az atm-es felvetel 1.75%, az nagyon sok . Vagy maximalizálva van valahol mondjuk 5 euroban? Vipbe keruleshez 6ezres forgalom kell , a ki es beutalas is szamit? Mert ott pl bronzeba mar 1.8euro azt hiszem ez mar elfogadhtobb sokkal .

Idézetet írta: sportlove Dátum június 29, 2019, 21:05:05
Ertem koszonom.  Kicsit off , de mivel az atm-es felvetel 1.75%, az nagyon sok . Vagy maximalizálva van valahol mondjuk 5 euroban? Vipbe keruleshez 6ezres forgalom kell , a ki es beutalas is szamit? Mert ott pl bronzeba mar 1.8euro azt hiszem ez mar elfogadhtobb sokkal .

Ha minden igaz, 24 óránként 250 eurót vehetsz fel ATM-nél, s ez 4,375€ (1.75%) költséggel járna.
A bankszámlára igénylés 4 euróba kerül.

A VIP-szintnél a befizetések számítanak.

Mondjuk   ha 600 eurot be es kiutalok irodabol skrillre es vissza es ezt tizszer azaz 6ezerre kijon . Ez jarhato ut vagy pl pinnen vagy barhol mashol forgatasi kotelezettsege van ennek? Vagy hogy oldhato meg legkonnyebben egy bronz vip tagsag skrillre?

Sziasztok. Reménykedem, hogy nem leszek negyon leoltva 🤔, ezért tényleg csak elméletileg kérdeznék.
A bet365 nél ki hogyan csinálná hogy ne korlátozzák ha volna 1 spanyol viaszos stratégiája?
  Odds tól függetlenül, de mondjuk legyen 1.5s 3.6 között. Nem releváns de tuti ez lenne az első kérdés.

Köszönöm aki érdemben válaszol.

Hát, ha tétemeléses a straégia úgy csinálnám, hogy az egyik meccset itt tenném, a másikat egy másik irodánál...És így ugye eloszlik a profit, előfordul, hogy egyik hónapban innen veszed ki a nyereséget, másikban meg máshonnan. Ha feltalálnám a spanyol viaszt valahogy így csinálnám...ha viszont csak a bet365-nél működik, és tényleg nyereséges folyton akkor valszeg nem fogod tudni megúszni a korlátozást

Idézetet írta: NoCukor Dátum június 30, 2019, 13:07:54
Hát, ha tétemeléses a straégia úgy csinálnám, hogy az egyik meccset itt tenném, a másikat egy másik irodánál...És így ugye eloszlik a profit, előfordul, hogy egyik hónapban innen veszed ki a nyereséget, másikban meg máshonnan. Ha feltalálnám a spanyol viaszt valahogy így csinálnám...ha viszont csak a bet365-nél működik, és tényleg nyereséges folyton akkor valszeg nem fogod tudni megúszni a korlátozást

Vagy még több irodát bevetni, monjuk úgy 4-5 bukit.

Igen 3 lépcsős a strat/szerintem nem az , de szépen hangzik/ alaptét s két emelés , ha nem jön össze azt elkönyvelem minusznak, ez mondjuk gyorsan összejöhetne , hisz a bank 10%az alaptét.
A több iroda jó lehet, állítólag van olyan gyűjtő iroda ahol egy regisztrációval sok bukinál fogadhatunk, bár a minimál tét magas, de lehet hogy jobb a sok reg külön külön fogadásokhoz, így akár több naponta érinteném a betet, s néha még veszítene is a strat.


Idézetet írta: Taktoj Dátum június 30, 2019, 20:17:04
Igen 3 lépcsős a strat/szerintem nem az , de szépen hangzik/ alaptét s két emelés , ha nem jön össze azt elkönyvelem minusznak, ez mondjuk gyorsan összejöhetne , hisz a bank 10%az alaptét.
A több iroda jó lehet, állítólag van olyan gyűjtő iroda ahol egy regisztrációval sok bukinál fogadhatunk, bár a minimál tét magas, de lehet hogy jobb a sok reg külön külön fogadásokhoz, így akár több naponta érinteném a betet, s néha még veszítene is a strat.

Így van, szerintem kb. így a legkézenfekvőbb. Egy kicsi nyerés majd egy kicsi vesztés és megmarad az egyensúly. Nem mondom, hogy nem lesz korlát, pláne úgy, hogy gondolom 1 konkrét piacot érint a stratégia, de szerintem így lehet életképes. Arra figyelj még hogy megbízható irodkát válassz, sajna nincsen sok belőlük  ;D ;D
Hajra

Szia.
Azt hiszem a Limit 900€ korul van naponta ATMbol, viszont sok a dija, volt hogy 70.000nel 5-6.000ftot levont.

Idézetet írta: kri1219 Dátum július 01, 2019, 20:35:24
Szia.
Azt hiszem a Limit 900€ korul van naponta ATMbol, viszont sok a dija, volt hogy 70.000nel 5-6.000ftot levont.

Sima számlánál 250 euró a napi limit.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 01, 2019, 23:11:20
Sima számlánál 250 euró a napi limit.
Hali!
Ez változott, én tudtam kivenni 900 €-t, pedig nem vagyok VIP tag.

Sziasztok! Ti be tudtok lépni a bet365 oldalára?? Nekem valami hibát jelez ki.. 🙄

Idézetet írta: Feder Dátum július 02, 2019, 08:35:52
Sziasztok! Ti be tudtok lépni a bet365 oldalára?? Nekem valami hibát jelez ki.. 🙄

Most már igen.