bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


élő közvetítéseknél ezt mutatja. több böngészőt is kipróbáltam váltakozó sikerrel. uazt a meccset egyik lejátssza, a másik nem. különösen az áthúzott karika érdekes, az nem az iroda sajátja, eddig legalábbis nem láttam, ez külső tényezőre utal

pl.: firefox lejátszik mindent
opera nem játszotta le majd kipróbáltam később is akkor meg bajnokságonként "válogat". németet és az olasz lejátsza a spanyolt pedig csak hosszas gondolkodás után, de behozza. van vkinek valamiyen ötlete? hivataloson hibaüzenetet nem ír, vmelyik bővítmény/kiegészítő  vagy annak hiánya zavarja? előre is köszi



Sziasztok!

K&H bankos számlára ki tudok utalni? 20-30ezer forint havonta nem probléma? Mert elegem van a pénztárcákból, egyiken a jelszó miatt ügyfélszolgálathoz kéne fordulnom, ami angol nyelvtudás nélkűl lehetetlen, másikon szintén 2 hét mire elérem mire azonosítom magam meg a bankszámlám  ;) :'( visszaolvastam 2016ban írta valaki hogy lehet, de azóta változott valami? :)

Itt a BL csoportkör és újra van fogadási kredit a szokásos összegben. A PSG - Real Madrid meccsre adják. Nézzetek be a számlátokra... :)

Idézetet írta: dgabesz Dátum szeptember 16, 2019, 19:11:37
Itt a BL csoportkör és újra van fogadási kredit a szokásos összegben. A PSG - Real Madrid meccsre adják. Nézzetek be a számlátokra... :)

:ok:

Hali
Valaki járt már úgy bet365-ön, hogy olyanra fogadott élőben, amikor már mondjuk ment a második szett a teniszmeccsen, hogy az egyik játékosnak mondjuk 7,5 játék felett lesz. Viszont feladta a meccset, így nem lett 7,5 felett a megnyert játékok száma, viszont a tétet nem kaptam vissza, hanem vesztesnek könyvelték. Tudtommal bet365-nél ilyenkor alap az, hogy a tétvisszajár...

Idézetet írta: Betman91 Dátum szeptember 25, 2019, 20:01:20
Hali
Valaki járt már úgy bet365-ön, hogy olyanra fogadott élőben, amikor már mondjuk ment a második szett a teniszmeccsen, hogy az egyik játékosnak mondjuk 7,5 játék felett lesz. Viszont feladta a meccset, így nem lett 7,5 felett a megnyert játékok száma, viszont a tétet nem kaptam vissza, hanem vesztesnek könyvelték. Tudtommal bet365-nél ilyenkor alap az, hogy a tétvisszajár...

Közben megoldódott a helyzet csak a chates support értetlenkedett, és azt mondta, hogy ez eddig is így volt náluk, hogy ilyenkor vesztesnek könyvelik el. Viszont mondtam neki, hogy küldje a fogadásomat, hogy vizsgálják felül és lám rá fél órára már érvénytelenített volt a fogadás és a tétet visszakaptam :)

Nálatok is eltűnt a "max tét" gomb?

Ja, vmit megint buheráltak rajta. Se max tét, élőben a választást se rakja be oldalra szelvénybe, hanem fölötte megjelenik egy kis doboz, oszt oda kell beírni az összeget. Nagyon szar lett, nem tudom minek kell mindig újítani.

Idézetet írta: Csenii Dátum október 01, 2019, 18:20:09
Ja, vmit megint buheráltak rajta. Se max tét, élőben a választást se rakja be oldalra szelvénybe, hanem fölötte megjelenik egy kis doboz, oszt oda kell beírni az összeget. Nagyon szar lett, nem tudom minek kell mindig újítani.
Vajon miért tűnt el a max tét funkció?Valakinek ötlet?

Idézetet írta: dgabesz Dátum szeptember 16, 2019, 19:11:37
Itt a BL csoportkör és újra van fogadási kredit a szokásos összegben. A PSG - Real Madrid meccsre adják. Nézzetek be a számlátokra... :)

Én már nagyon régóta nem kapok ilyen ajánlatokat. Van esetleg valakinek valamilyen ötlete, hogy milyen tevékenységgel érhetném el, hogy újra felvegyenek a listára? Befizetés, kifizetés, nyerés, vesztés, vagy valami egész más?

Ne keressetek logikát náluk... engem pár hete minden előzmény és indoklás nélkül kitiltottak a Bet365-ről. Semmilyen gyanús tranzakcióm nem volt soha. Nem nyertem sokat, de bukni sem buktam sokat... 5-10.000 forintos befizetéseim voltak ha néha nullázódott a számlám, azt forgatgattam. Nem arboltam vagy semmi hasonlót nem csináltam... Egyik nap belépésnél fogadott az üzenet, hogy örökös kitiltás érvényes a számlámra. Nyilván rákérdeztem, de még csak meg sem indokolták, hogy mégis miért... Annyit hajtogattak csak, hogy ez a vezetőség döntése, és hogy ehhez joguk van... Mondom oké, akkor csinálják, csak legalább mondják már meg, hogy miért... De nem kaptam választ, akárhányszor kérdeztem...  :idiot2:

Ennyit róluk... :fakk2:

Idézetet írta: zsivany20 Dátum október 03, 2019, 14:55:00
Ne keressetek logikát náluk... engem pár hete minden előzmény és indoklás nélkül kitiltottak a Bet365-ről. Semmilyen gyanús tranzakcióm nem volt soha. Nem nyertem sokat, de bukni sem buktam sokat... 5-10.000 forintos befizetéseim voltak ha néha nullázódott a számlám, azt forgatgattam. Nem arboltam vagy semmi hasonlót nem csináltam... Egyik nap belépésnél fogadott az üzenet, hogy örökös kitiltás érvényes a számlámra. Nyilván rákérdeztem, de még csak meg sem indokolták, hogy mégis miért... Annyit hajtogattak csak, hogy ez a vezetőség döntése, és hogy ehhez joguk van... Mondom oké, akkor csinálják, csak legalább mondják már meg, hogy miért... De nem kaptam választ, akárhányszor kérdeztem...  :idiot2:

Ennyit róluk... :fakk2:

Ja és kb fél éve egy ismerősöm ugyanígy járt, szóval nem egyedi az eset...  :)

Önkitiltás után biztos kiraknak minden ajánlatból, és nem is fognak visszatenni ha lejárt akkor se.
Ezen kívül semmi logika nincs abban amit csinálnak.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum október 03, 2019, 14:55:53
Ja és kb fél éve egy ismerősöm ugyanígy járt, szóval nem egyedi az eset...  :)

Véletlenül nem jártál az önkitiltás részlegen (akár rövid ideig is)?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 04, 2019, 09:52:49
Véletlenül nem jártál az önkitiltás részlegen (akár rövid ideig is)?

Ismerősöm esetéről nem tudok nyilatkozni, hogy nem keveredett-e oda véletlenül. Viszont én biztos, hogy nem, azt sem tudom, hol van/volt ilyen szekció az oldalon...  :)