bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: hilles Dátum október 16, 2019, 20:42:33
nem jó  ezt hallani! ez technikailag hogy néz ki? mi van a már számládon lévő pénzzel? azt még kiveheted vagy elkobozzák?

Ilyen esetben a számlán beragadt összeget kiutalják, utánna cső.

Érdekes ilyet a bet365-ről hallani. Kedvenc irodám és még szerencsére nekem nem volt velünk nagy gondom. Most kijöttem külföldre egy időre és kérdeztem, hogy mi a teendő ilyenkor ha szeretnék is tovább fogadni náluk, és a chates annyit mondott, hogy újra kell regisztrálnom és az előző számlámat pedig zárolják, ha visszatérek akkor pedig megnyitják. Kíváncsi leszek rá, hogy tényleg csak ennyi lesz az egész vagy majd szarakodhatok vele...

Idézetet írta: hilles Dátum október 16, 2019, 20:42:33
nem jó  ezt hallani! ez technikailag hogy néz ki? mi van a már számládon lévő pénzzel? azt még kiveheted vagy elkobozzák?

Úgy néz ki, hogy belépni tudok pl, de egyből kiírják, hogy "Végleges önkitiltás" van a számlámon, ami eleve téves, mert semmilyen önkitiltásról nem is volt szó sosem... Na de a lényeg, hogy hiába lépek be, fogadni stb nem tudok... Már egyből mikor írtam nekik, akkor chat-en felajánlották, hogy elindítják a kiutalást, mondtam is, hogy remek... és szépen kiutalták.

Sziasztok, biztos volt már 28-szor kérdezve, de nem lelem (keresőbe írva sem), hogy vajon a bet365-nél lehet pénznemet változtatni?

Lehet, írjál a chatesnek és megoldja :D

Lehet.

Ha sose volt rajta penz akkor csak simán atallitjak. Ha mar volt befizetes a regi szamlad bezarjak es csinál a chates egy újat. Mas lesz a felhasznalonev, akar te is javasolhatsz ujat, vagy az eredeti vegere tesznek egy 1 számot.

Verifikaciot atviszik, uj bonuszok nem lesznek.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum október 18, 2019, 15:00:47
Lehet.

Ha sose volt rajta penz akkor csak simán atallitjak. Ha mar volt befizetes a regi szamlad bezarjak es csinál a chates egy újat. Mas lesz a felhasznalonev, akar te is javasolhatsz ujat, vagy az eredeti vegere tesznek egy 1 számot.

Verifikaciot atviszik, uj bonuszok nem lesznek.

Köszi, időközben tényleg ez volt :) (lehet, egyből érdeklődhettem volna náluk is...).
Kérdeztem tőle a verifikációt, azt mondta, ugyanúgy hitelesítve vagyok, no meg kérdeztem, hogy a kártyáim, illetve skrill hozzá van-e rendelve, arra azt mondta, nincs, azt újra kell.

Még ezer éve, amikor regisztráltam, tán még magyar felület sem volt, nem is emlékszem, de akkor dolláros számlám lett, aztán szimpatikusabb lenne a forintos. Túl könnyen dobálom a kevés(nek tűnő) dollárokat tétnek, forintban majd talán jobban visszafogom magamat...

Idézetet írta: zsivany20 Dátum október 17, 2019, 17:39:32
Úgy néz ki, hogy belépni tudok pl, de egyből kiírják, hogy "Végleges önkitiltás" van a számlámon, ami eleve téves, mert semmilyen önkitiltásról nem is volt szó sosem... Na de a lényeg, hogy hiába lépek be, fogadni stb nem tudok... Már egyből mikor írtam nekik, akkor chat-en felajánlották, hogy elindítják a kiutalást, mondtam is, hogy remek... és szépen kiutalták.


Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 17, 2019, 11:31:36
Ilyen esetben a számlán beragadt összeget kiutalják, utánna cső.

köszi a válaszokat! mi történik a függőben lévő hosszú távú fogadásokkal? ma kitiltanak de vannak még szelvényeid amivel nyerhetsz? mert gondolom a kitiltást nem ehhez igazítják. azokat is kiutalják amikor bejönnek? a letiltás után egy használhatatlan üres számla marad vagy törlik is?

Idézetet írta: hilles Dátum október 19, 2019, 10:25:26

köszi a válaszokat! mi történik a függőben lévő hosszú távú fogadásokkal? ma kitiltanak de vannak még szelvényeid amivel nyerhetsz? mert gondolom a kitiltást nem ehhez igazítják. azokat is kiutalják amikor bejönnek? a letiltás után egy használhatatlan üres számla marad vagy törlik is?

A számla technikailag megmarad, be is tudsz lépni, de fogadni stb nyilván nem tudsz... A függőben lévő fogadásaid is megmaradnak, és ha nyersz, természetesen kikérheted. Nekem is így volt, a függőben lévő fogadásaim nyereményét később kértem ki.

Idézetet írta: flamman Dátum október 18, 2019, 15:11:54
Köszi, időközben tényleg ez volt :) (lehet, egyből érdeklődhettem volna náluk is...).
Kérdeztem tőle a verifikációt, azt mondta, ugyanúgy hitelesítve vagyok, no meg kérdeztem, hogy a kártyáim, illetve skrill hozzá van-e rendelve, arra azt mondta, nincs, azt újra kell.

Még ezer éve, amikor regisztráltam, tán még magyar felület sem volt, nem is emlékszem, de akkor dolláros számlám lett, aztán szimpatikusabb lenne a forintos. Túl könnyen dobálom a kevés(nek tűnő) dollárokat tétnek, forintban majd talán jobban visszafogom magamat...


Adminnak is küldj egy privit, h. megváltozott a felhasználóneved.  ;)

Hali!

Bet365 beújított egy új felületet a történetek oldalon, és az új felületről nem tudom kimásolni lementeni excelbe a fogadásaimat valakinek valamilyen ötlet ááááááá de miért kell állandóan átbaszkurálni??????
Jah és olvasom meg látom is a max tétet is kiszedték  nem jó jelek.

Idézetet írta: r.smyth Dátum október 20, 2019, 14:33:08
Hali!

Bet365 beújított egy új felületet a történetek oldalon, és az új felületről nem tudom kimásolni lementeni excelbe a fogadásaimat valakinek valamilyen ötlet ááááááá de miért kell állandóan átbaszkurálni??????
Jah és olvasom meg látom is a max tétet is kiszedték  nem jó jelek.

ezek a változások pont arra mennek, hogy a "profi" fogadók ne tudjanak ügyeskedni,számolgatni, csak olyanokat akarnak akik ész nélkül teszik fel a pénzt és mindenféle rendszer nélkül eljátsszák azt

amúgy ezt ki lehet játszani ha kiszeded azt, ami meggátolja a szöveg kijelölését, jobb kattintás,vizsgálat:
meg kell keresni a bet365-searchresults div-et,kiválasztani, element.style-hoz beírni hogy user-select: text

Idézetet írta: ricsi046 Dátum október 20, 2019, 17:38:51
ezek a változások pont arra mennek, hogy a "profi" fogadók ne tudjanak ügyeskedni,számolgatni, csak olyanokat akarnak akik ész nélkül teszik fel a pénzt és mindenféle rendszer nélkül eljátsszák azt

amúgy ezt ki lehet játszani ha kiszeded azt, ami meggátolja a szöveg kijelölését, jobb kattintás,vizsgálat:
meg kell keresni a bet365-searchresults div-et,kiválasztani, element.style-hoz beírni hogy user-select: text

Hú, ez nagyon jó, én már lemondtam róla  ;D Köszi!

Idézetet írta: ricsi046 Dátum október 20, 2019, 17:38:51
ezek a változások pont arra mennek, hogy a "profi" fogadók ne tudjanak ügyeskedni,számolgatni, csak olyanokat akarnak akik ész nélkül teszik fel a pénzt és mindenféle rendszer nélkül eljátsszák azt

amúgy ezt ki lehet játszani ha kiszeded azt, ami meggátolja a szöveg kijelölését, jobb kattintás,vizsgálat:
meg kell keresni a bet365-searchresults div-et,kiválasztani, element.style-hoz beírni hogy user-select: text
Előszór is köszi eddig eljutottam hogy kiválasztom de ez hogy lehet okézni menteni hogy így is maradjon, mert az nem mükszik

Idézetet írta: r.smyth Dátum október 20, 2019, 20:00:59
Előszór is köszi eddig eljutottam hogy kiválasztom de ez hogy lehet okézni menteni hogy így is maradjon, mert az nem mükszik

na az nem fog menni sajna, így van "beállítva" a bet365 által, minden alkalommal az eredeti "beállítások" töltődnek be ha újra megnyitod, valamit biztos össze lehetne dobni, hogy automatikusan megcsinálja ezt minden alkalommal, de annyit nem ér szerintem