bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: r.smyth Dátum október 20, 2019, 20:00:59
Előszór is köszi eddig eljutottam hogy kiválasztom de ez hogy lehet okézni menteni hogy így is maradjon, mert az nem mükszik

esetleg ezt megpróbálhatod:
https://chrome.google.com/webstore/detail/absolute-enable-right-cli/jdocbkpgdakpekjlhemmfcncgdjeiika

hozzáadod a chrome-hoz, megnyitod a bet365-öt, rámész a kurzor jelre a jobb felső sarokban, bejelölöd mindkét lehetőséget és innentől kezdve elvileg menni fog(elmenti az adott weboldalt), nálam megy legalábbis

Idézetet írta: zsivany20 Dátum október 19, 2019, 12:15:05
A számla technikailag megmarad, be is tudsz lépni, de fogadni stb nyilván nem tudsz... A függőben lévő fogadásaid is megmaradnak, és ha nyersz, természetesen kikérheted. Nekem is így volt, a függőben lévő fogadásaim nyereményét később kértem ki.

köszi a választ!

Sziasztok, mostanában kapott valaki élő ingyenes fogadási bónuszt? Nagyon rég kaptam azért kérdem.

Idézetet írta: Lancer Dátum október 25, 2019, 09:09:38
Sziasztok, mostanában kapott valaki élő ingyenes fogadási bónuszt? Nagyon rég kaptam azért kérdem.

Szia! Hát elég kiszámíthatatlan lett az utóbbi időben nálam. A foci BL csoportkörének 1. fordulójára kaptam, majd a 2. körre is viszont a kredit értékét lefelezték. A mostani 3. fordulóra pedig már semmit sem kaptam.  :'(
Én általában minden nap belépek és játszom is. Gondolom ezért szoktam hetente kapni fogadási kreditekben 1500 Ft-ot. De a múlt héten pl. nem kaptam semmit, a héten viszont 3000 Ft-ot kaptam. Ki érti ezt? Én ebben nem látok logikát.  ???

Ha fogadáskészítővel teszek egy meccsre, hogy 6 lap lesz, és ha pont hat sárga van, akkor ugye tét visszajár? Csak meg fog.készítőnél nincsenek 0,5, 1,5 stb line-ok

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 25, 2019, 19:46:25
Ha fogadáskészítővel teszek egy meccsre, hogy 6 lap lesz, és ha pont hat sárga van, akkor ugye tét visszajár? Csak meg fog.készítőnél nincsenek 0,5, 1,5 stb line-ok

nincs tet vissza

Na, még jó, hogy rákérdeztem. Akkor nyaljanak sót  ;D

@oakland23 lehet hogy masra gondolunk, de itt az "over 3" az azt jelenti hogy min 4. Nincs push, ha 3 van az buko, ha 4 az nyero. Es igy tovabb.

Köszi neked is, gondoltam inkább rákérdek, mintsem rászaladjak  :ok:

Idézetet írta: MessiÁs Dátum október 18, 2019, 15:00:47
Lehet.

Ha sose volt rajta penz akkor csak simán atallitjak. Ha mar volt befizetes a regi szamlad bezarjak es csinál a chates egy újat. Mas lesz a felhasznalonev, akar te is javasolhatsz ujat, vagy az eredeti vegere tesznek egy 1 számot.

Verifikaciot atviszik, uj bonuszok nem lesznek.

Kis adalék: vannak bónuszok is. A régi regem már vagy 10 éves, de az újnál jött az átvariálás után 6 nappal egy levél, hogy ne felejtsem el igényelni a fogadási kreditjeimet. Igényeltem, és hiába írta előtte a support, hogy hitelesítve vagyok, kérték az iratokat, lefotóztam a személyit, feltöltöttem, 5 perc múlva jött is az üzenet, hogy elfogadták...
Előtte pár nappal pedig kaszinó bónuszt ajánlgattak levélben (bár a régi accommal szerintem a bet365-nél sosem kaszinóztam).

Vagyis ha valaki kis bónuszt akar itt, változtasson pénznemet... :)

Sziasztok!
Sok hozzászólást elolvastam a témával kapcsolatban, de még nem teljesen világos.
Adott a beten egy eurós számla, illetve egy skrilles eurós számla, amivel fel lett töltve. Kérdés forint készpénzhez, hogy jutok a legkönnyebben, hogy a lehető legkisebb átváltási költséget és egyéb díjakat fizessem, de mégis biztonságos legyen.?
Skrillről transferwiseon keresztül bankszámlára?
Skrill kártyával felvenni? ( ennek ha jól tudom 2%os felvételi és 4%os átváltási költsége van, azaz 6%)
Vagy transferwiseon lehet kártyával felvenni atm-ből? (Ez "csak" 2% tudtommal).
Még a 2% is elég sok, de azt gondolom ebből ez a legkisebb rossz, vagy tévedek?
Milyen alternatívák vannak?



Idézetet írta: sportlove Dátum október 29, 2019, 18:01:37
Skrillről transferwiseon keresztül bankszámlára?

Szerintem leírtad a megoldást! :)

Idézetet írta: sportlove Dátum október 29, 2019, 18:01:37
Sziasztok!
Sok hozzászólást elolvastam a témával kapcsolatban, de még nem teljesen világos.
Adott a beten egy eurós számla, illetve egy skrilles eurós számla, amivel fel lett töltve. Kérdés forint készpénzhez, hogy jutok a legkönnyebben, hogy a lehető legkisebb átváltási költséget és egyéb díjakat fizessem, de mégis biztonságos legyen.?
Skrillről transferwiseon keresztül bankszámlára?
Skrill kártyával felvenni? ( ennek ha jól tudom 2%os felvételi és 4%os átváltási költsége van, azaz 6%)
Vagy transferwiseon lehet kártyával felvenni atm-ből? (Ez "csak" 2% tudtommal).
Még a 2% is elég sok, de azt gondolom ebből ez a legkisebb rossz, vagy tévedek?
Milyen alternatívák vannak?

Ha a skrilles eurós bankkártyáddal be tudsz fizetni a transferwise oldalra (én netellerrel megtettem többször), akkor az ingyen van (kártyás fizetésnek számít), ott lényegében középárfolyamon forintra váltják az euródat és 48 órán belül 1%-os körüli díj ellenében átutalják a forint bankszámládra.
Aztán itthon meg vagy elköltöd ingyen kártyáról, vagy a havi 150,000 ft-os limited erejéig felveszed készpénzben.

Ez a legolcsóbb megoldás, bár én mostanában simán elvásárlom aliexpressen az eurómat, a postás meg kihozza ingyen az ellenértékét...

Hali, lecserélődött a bankkártyám (otp bank) visadebit -re csináltam róla befizetést, kifizetésnél viszont nem a régi megszokott utalásos oldal jön be hanem "kifizetés ide visadebit xyz" mintha a bankártyára akarna fizetni, valaki utalt már-e módon vissza összeget, megfogom kapni ugyanúgy a számlámra?

Idézetet írta: kettuco Dátum november 05, 2019, 20:16:54
Hali, lecserélődött a bankkártyám (otp bank) visadebit -re csináltam róla befizetést, kifizetésnél viszont nem a régi megszokott utalásos oldal jön be hanem "kifizetés ide visadebit xyz" mintha a bankártyára akarna fizetni, valaki utalt már-e módon vissza összeget, megfogom kapni ugyanúgy a számlámra?

Igen, meg fogod.