bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: pnzyfng Dátum december 03, 2019, 13:18:14
most nézem hogy nálam ott van a skrill befizetés az opciók között

Ott van mindenkinek. Lehet, hogy csak a teljesen új számláknál változik valami, de rákérdeztünk.

Igen nekunk, nekem is van meg. De van ahol leszedtek mindenkinek, mint anno az unibet.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 02, 2019, 23:47:48
Aki nem trukkozik es sajat adatokkal jatszik az be tud fizetni a sajat bankkartyajaval es kikerheti oda gond nelkul. Ez az oka hogy kivettek a skrillt es netellert. Viragzott a szamla vasarlas es trükközes, skrillel es netellerrel radar alatt lehetett nyomni. Igy viszont hiaba használod idegen szamlajat, a bankszamlajara lekerni a penzed nem tudod. Ahogy a sajatodra se ha mas adatait hasznalod.

Ezek miatt szigorodott az elmult honapokban folyamatosan a skrill es neteller verifikacio mar mar rohejes szintre.

Egyebkent unibeten evekig nem volt skrill es neteller, iden tettek vissza a magyaroknak.

Egy időben a PS is kivette a befizetesi opciokbol az ewalleteket. Ezek egyike sem véletlen hiba volt.

Amugy nem mi magyarok vagyunk a ludasak ebben, sokkal inkabb azsiaban viragzik ez az acc vasarlas, illetve kelet euban. Bangladeshi, indiai accokat fillerekert lehet venni skrillel pl.

Nyilván azért kénytelen az ember trükközni,mert lekorlátozzák a számláját ha az oldal úgy gondolja,hogy túl sokat nyert már.

Idézetet írta: csaba6729 Dátum december 03, 2019, 18:16:43
Nyilván azért kénytelen az ember trükközni,mert lekorlátozzák a számláját ha az oldal úgy gondolja,hogy túl sokat nyert már.
Nyilván.  ;D

Csak azokat korlatozzak le akik igy vagy ugy trukkoznek es sokat nyernek.. Pl eloben nez egy tenisz esemenyt es probalja a kesleltetest kijatszani.

nyereség/veszteség "statisztika" mennyire megbízható?

Idézetet írta: csaba6729 Dátum december 03, 2019, 18:16:43
Nyilván azért kénytelen az ember trükközni,mert lekorlátozzák a számláját ha az oldal úgy gondolja,hogy túl sokat nyert már.

Én nem is tudom, hogy alapból miért nem engedik a több számlát Közép- és Kelet-Európának? Kevesebb fejfájással járna.

Nekem elég lett volna egy számla is,ha azt nem korlátozták volna le időnap előtt..Semmi trükközés nem volt benne,pusztán nyereséggel játszottam ezt a játékot.Természetesen ezután már muszáj trükközni :-) 

Bárcsak trükközhetnék már én is! Mi a titkod?  :D

Idézetet írta: csaba6729 Dátum december 04, 2019, 13:53:55
Nekem elég lett volna egy számla is,ha azt nem korlátozták volna le időnap előtt..Semmi trükközés nem volt benne,pusztán nyereséggel játszottam ezt a játékot.Természetesen ezután már muszáj trükközni :-)

érdemes olyan szisztémával fogadni ami minden irodánál elérhető.
vagy családtagokat, rokonokat is beregeled, legjobb ha másik lakcímen vannak

Lakcímet sem igazán veszik figyelembe ha nem a bónuszra utazik valaki. Én kérdeztem a chates supportot és azt mondta nyugodtan regisztrálhat másik családtag is csak a bónuszt nem kapja/használhatja elviekben.

Bónuszra eddig is nehéz lett volna utazni,mert a Skrill,és Neteller-es első befizetők nem kapták a bónuszt.

Idézetet írta: csaba6729 Dátum december 05, 2019, 00:41:18
Bónuszra eddig is nehéz lett volna utazni,mert a Skrill,és Neteller-es első befizetők nem kapták a bónuszt.

Régebben a bónusz is elérhető volt skrilles befizetéssel is.

Idézetet írta: csaba6729 Dátum december 05, 2019, 00:41:18
Bónuszra eddig is nehéz lett volna utazni,mert a Skrill,és Neteller-es első befizetők nem kapták a bónuszt.


Bar en mar korabban kihasznaltam a bonuszt, szal nem erintett, de remlik valami kiskapu/extra kovetelmeny ami utan skrillre es netellerre is adtak bonuszt.

Megtalaltam

"NETeller, Skrill, Skrill 1-Tap or 'by Skrill' payment methods, where available, cannot be used for either your qualifying deposit or any subsequent withdrawal of returns from Bet Credits stakes unless you have completed Know Your Customer procedures (KYC) and entered a Postal Verification Code (PVC) or we have successfully verified two accepted forms of your Identity Documents. See condition 1 of full Terms and Conditions for details."