bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 06, 2019, 08:14:59
.au vagyis Ausztrália, ahol köztudott, hogy a bet365 évek óta konfliktusban van az ausztrál szerencsejáték felügyelettel, nem is furcsa a megrendelt cikk, mi?
Ez egy globalisan jelenlevo szerencsejatek ceg, az employee handbook nem valtozhat jelentosen kontinensrol kontinensre.

egyre undorítóbb az egész bet. egyre szarabb, butítják az egészet.. a kínálatot is, ugyanabból bajnokságból rendszeresen egyik meccsre nagyobb a kínálat mint a másikra. valami alapján kiszűrik a kiszámíthatatlanabb meccset, és arra több fogadási lehetőség van. hokinál ugyanez. van hogy egy bajnokságból az aznapi 6 meccsből egy van az élő kínálatban, és pont az az egy egy kurva nagy underes szar lesz. érdekes :D megyek át 1xbetre, nem érdekel ha ott meg ki se fizetnek, betnél meg nincs is mit kifeztni.. :D

Idézetet írta: pnzyfng Dátum december 06, 2019, 17:24:57
megyek át 1xbetre, nem érdekel ha ott meg ki se fizetnek, betnél meg nincs is mit kifeztni.. :D

Ez szerintem pályázik az "év hozzászólása" címre.  :beerchug:  ;D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 07, 2019, 13:50:34
Ez szerintem pályázik az "év hozzászólása" címre.  :beerchug:  ;D

erről beszélek. itt pl. csak a liberecre volt 10 perces piac.. a második harmad végén beesett egy gól. persze a többi meccs jó lett volna nekem. a liberecet pont nem kellett volna, mert nekem nem ment át a szűrőn, hiába a harmadik harmadban voltak gólok.

ugyanez volt az osztrák hokimeccseknél, pont arra a két meccsre volt 10 perces piac, amiken csak a harmadik harmadban lettek gólok. jól szelektálják a kiszámíthatatlan meccseket. anno tippmixpron vettem ezt észre, hogy több aznapi hokimeccsből csak 1-2 van az élő kínálatban, aztán rájöttem hogy miért..

ezek tegnapi meccsek, de már régóta ez van sajnos


Idézetet írta: pnzyfng Dátum december 07, 2019, 14:04:19
erről beszélek. itt pl. csak a liberecre volt 10 perces piac.. a második harmad végén beesett egy gól. persze a többi meccs jó lett volna nekem. a liberecet pont nem kellett volna, mert nekem nem ment át a szűrőn, hiába a harmadik harmadban voltak gólok.

ugyanez volt az osztrák hokimeccseknél, pont arra a két meccsre volt 10 perces piac, amiken csak a harmadik harmadban lettek gólok. jól szelektálják a kiszámíthatatlan meccseket. anno tippmixpron vettem ezt észre, hogy több aznapi hokimeccsből csak 1-2 van az élő kínálatban, aztán rájöttem hogy miért..

ezek tegnapi meccsek, de már régóta ez van sajnos

Lehet előre letárgyalják ezt a csapatokkal.  ;D

Egyébként a hozzászólásod második felére értettem, hogy megérdemel egy díjat:
"megyek át 1xbetre, nem érdekel ha ott meg ki se fizetnek"  ;D

Mondjuk az érdekes,hogy ha a felhasználó kiskapukat keres az csalás,és ellenkezik a fair játékkal.Az iroda pedig bármit tesz az mindig fair.

Meg tudja valaki mondani, hogy ez a fajta fogadási lehetőség mit jelent? Mire fogadunk itt? Mi az, ami pl. a Salzburgnál valószínűleg vagy 30 alatt, vagy 40 fölött lesz, illetve a Liverpoolnál 60 alatt/70 fölött? Köztes eredmények meg a legvalószínűtlenebbek, 6,50/7,50 oddssal. A speciális fogadások közt szoktam látni.

Idézetet írta: flamman Dátum december 10, 2019, 12:28:43
Meg tudja valaki mondani, hogy ez a fajta fogadási lehetőség mit jelent? Mire fogadunk itt? Mi az, ami pl. a Salzburgnál valószínűleg vagy 30 alatt, vagy 40 fölött lesz, illetve a Liverpoolnál 60 alatt/70 fölött? Köztes eredmények meg a legvalószínűtlenebbek, 6,50/7,50 oddssal. A speciális fogadások közt szoktam látni.

Egy keresés a súgóban ezt dobja ki:
https://help.bet365.com/Search?SearchTerm=csapat%20teljes%C3%ADtm%C3%A9nyek

Érdekes, így nem működik a link. Mindenesetre keress rá a bet365 súgójában a csapat teljesítményekre.

Idézetet írta: Carpeks Dátum december 10, 2019, 12:47:22
Egy keresés a súgóban ezt dobja ki:
https://help.bet365.com/Search?SearchTerm=csapat%20teljes%C3%ADtm%C3%A9nyek

Érdekes, így nem működik a link. Mindenesetre keress rá a bet365 súgójában a csapat teljesítményekre.

Köszi, nem jutott eszembe... A link nálam sem működik, de rákeresve ezt írja:

Kizárólag a 90 perces játékidő számít. A pontokat az alábbiak alapján ítéljük oda/vonjuk le az egyes csapatoknál:

Megnyeri a mérkőzést = 25 pont
Döntetlen = 10 pont
Minden egyes gólszerzés = 15 pont
Minden megszerzett és elvégzett szöglet = 3 pont
Nem kap gólt a mérkőzésen = 10 pont
Első 20 percben szerzett gól = 10 extra pont (maximum 10 pont csapatonként)
Minden sárga vagy piros lap = 5 pont és 15 pont levonással jár (maximum 20 pont játékosonként)

Amennyiben a mérkőzést nem fejezik be, a fogadásokat érvénytelenítjük.

Idézetet írta: flamman Dátum december 10, 2019, 12:28:43
Meg tudja valaki mondani, hogy ez a fajta fogadási lehetőség mit jelent? Mire fogadunk itt? Mi az, ami pl. a Salzburgnál valószínűleg vagy 30 alatt, vagy 40 fölött lesz, illetve a Liverpoolnál 60 alatt/70 fölött? Köztes eredmények meg a legvalószínűtlenebbek, 6,50/7,50 oddssal. A speciális fogadások közt szoktam látni.

Érdekességképp megszámoltam: a Salzburg ez alapján 6 (!) pontot kapott (2x3 pont a két szögletért...), a Liverpool pedig 72-t, vagyis a bukik jól kalkuláltak.

Sziasztok!
Az alábbi jelenségre kérnék választ...: fogadok, fogadok egyszer csak nem fogadja el a bet-em, mintha fel lenne függesztve az esemény....csakhogy semmilyen eseményt nem fogadott el, ekkor tűnt fel, hogy van egy kis fejléc a fogadás felett egy ilyen felirattal: due to the account restriction we cannot accept the bet.. Írok a supportnak, kérdezi honnét játszok, mondom angliából, kérdi mennyi ideig leszek ott, mondom fél év...na akkor azért van, mert van egy új szabály, hogy csak onnét lehet játszani ahonnan regisztráltál....
Kipróbáltam vpn en keresztül... úgy se működött...hagytam a francba....egy hétre rá csak újra felmentem az oldalra és fura mód engedett fogadni.....pár napig, aztán újra jött ez. Jelenleg totál random mikor enged fogadni mind laptopról, mind teloról, vezetékes netről, vagy mobilnetről. Lekorlátozva nem lehetek, hisz akkora mínuszba vagyok amit még jó darabig nem bocsátok meg magamnak, meg akkor még fogadhatnék....szóval nem értem ezt az egészet....vki tapasztalt hasonlót?

#7676 december 16, 2019, 12:06:48, Betman91
Idézetet írta: sylar1111 Dátum december 15, 2019, 16:48:59
Sziasztok!
Az alábbi jelenségre kérnék választ...: fogadok, fogadok egyszer csak nem fogadja el a bet-em, mintha fel lenne függesztve az esemény....csakhogy semmilyen eseményt nem fogadott el, ekkor tűnt fel, hogy van egy kis fejléc a fogadás felett egy ilyen felirattal: due to the account restriction we cannot accept the bet.. Írok a supportnak, kérdezi honnét játszok, mondom angliából, kérdi mennyi ideig leszek ott, mondom fél év...na akkor azért van, mert van egy új szabály, hogy csak onnét lehet játszani ahonnan regisztráltál....
Kipróbáltam vpn en keresztül... úgy se működött...hagytam a francba....egy hétre rá csak újra felmentem az oldalra és fura mód engedett fogadni.....pár napig, aztán újra jött ez. Jelenleg totál random mikor enged fogadni mind laptopról, mind teloról, vezetékes netről, vagy mobilnetről. Lekorlátozva nem lehetek, hisz akkora mínuszba vagyok amit még jó darabig nem bocsátok meg magamnak, meg akkor még fogadhatnék....szóval nem értem ezt az egészet....vki tapasztalt hasonlót?

Ez teljesen normális így, hogy ha Magyarországról vagy regisztrálva akkor külföldi Ip címről nem enged játszani. VPN-s módszer a bet365 kiszűri, de pl az unibet az nem. Viszont azon csodálkozom, hogy a chates support nem mondta neked, hogy ha kiköltözöl Angliába akkor újra kell regisztrálni az itteni címeddel és addig az otthoni számládat felfüggesztik. Ha pedig hazamész, akkor írsz nekik és újranyitják. Bár mind ez akkor működőképes ha tudod igazolni a kinti lakcímedet. Én személy szerint még a 100 font fogadási kreditet is megkaptam, plusz még az élőfogadásom is újra normális sebességgel fogad és nem kell egy élő eseménynél várnom 20 másodpercet, hogy megrakjon valamit.

Idézetet írta: Betman91 Dátum december 16, 2019, 12:00:47
Ez teljesen normális így, hogy ha Magyarországról vagy regisztrálva akkor külföldi Ip címről nem enged játszani. VPN-s módszer a bet365 kiszűri, de pl az unibet az nem. Viszont azon csodálkozom, hogy a chates support nem mondta neked, hogy ha kiköltözöl Angliába akkor újra kell regisztrálni az itteni címeddel és addig az otthoni számládat felfüggesztik. Ha pedig hazamész, akkor írsz nekik és újranyitják. Bár mind ez akkor működőképes ha tudod igazolni a kinti lakcímedet. Én személy szerint még a 100 font fogadási kreditet is megkaptam, plusz még az élőfogadásom is újra normális sebességgel fogad és nem kell egy élő eseménynél várnom 20 másodpercet, hogy megrakjon valamit. Szóval kb olyan mintha restartolták volna az accomat.


Mivel az elmúlt héten  skrillen, paysafen, visa-n és mastercard-on is, tehát az összes befizetési opciómmal fizettem be a bet-hez, kaptam egy üzenetet erről, majd kitöltettek egy gambler kérdőívet és mivel 2 igen választ adtam, átmenetileg kilőtték a számlámat és egy telefonos csevej után dől el, hogy hogyan tovább. Mire számíthatok? Pozitív a mérlegem náluk, ez lehet a gond?

Idézetet írta: Penguin11 Dátum december 16, 2019, 21:49:29
Mivel az elmúlt héten  skrillen, paysafen, visa-n és mastercard-on is, tehát az összes befizetési opciómmal fizettem be a bet-hez, kaptam egy üzenetet erről, majd kitöltettek egy gambler kérdőívet és mivel 2 igen választ adtam, átmenetileg kilőtték a számlámat és egy telefonos csevej után dől el, hogy hogyan tovább. Mire számíthatok? Pozitív a mérlegem náluk, ez lehet a gond?

Inkább függőgyanús vagy számukra, amivel nem viccelődnek.