bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Köszönöm szépen bet365 azt a sok ingyenes promót amiből idén semmit se láttam. Remélem más se imádtam hogy 6 hónap alatt volt kb 1.

Én azt nem értem,hogy ha rekord évet zárt az iroda, akkor miért fukarkodik a bónuszokkal?Vagy lehet ez oka a sikernek?Túl sokan nyerészkedtek a bónuszokból,ezért jegelték? Ki érti ezt...

Hűség bónuszt ti kaptatok a héten?

Sziasztok!
Kb. egy hete kaptam a bet365-től egy üzenetet, amiben azt írták, hogy az elmúlt 28 napban igen sok volt az oldalon töltött óráim száma. Küldtek egy ún. "függőségi" kérdőívet, amit kitöltöttem. Chat-en azt mondták, hogy majd lesz egy telefonos egyeztetés, várjak a soromra, ami még azóta nem jött létre (gondolom az ünnepek miatt is). Szerintetek mire számíthatok, úgy értem visszatérhetek-e még az oldalra, vagy ez a korlátozás végleges?
Válaszaitokat előre is köszönöm.

Ha így folytatja ez az iroda, akkor szépen saját magát fogja leépíteni, nem azokból él meg ilyen jól, akik havonta egyszer felraknak 1500ft-ot és naponta tesznek egy 100ft-os fogadást. Az az egy szerencséjük van, hogy a többi iroda nem képes értelmes weboldalt csinálni.

az irodától való kifizetésnél kell valamire figyelni? van-e vele vmilyen kötelezettség, teendő ha megérkezik a számlára?

Idézetet írta: hilles Dátum december 29, 2019, 19:57:32
az irodától való kifizetésnél kell valamire figyelni? van-e vele vmilyen kötelezettség, teendő ha megérkezik a számlára?

amit eddig kifizettem az egyelőre a zárolt tételek között van a bankszámlán már egy ideje és nem történik semmi látható változás. vmi ötlet, hogy miért?

Idézetet írta: Thomka Dátum december 29, 2019, 12:52:53
Sziasztok!
Kb. egy hete kaptam a bet365-től egy üzenetet, amiben azt írták, hogy az elmúlt 28 napban igen sok volt az oldalon töltött óráim száma. Küldtek egy ún. "függőségi" kérdőívet, amit kitöltöttem. Chat-en azt mondták, hogy majd lesz egy telefonos egyeztetés, várjak a soromra, ami még azóta nem jött létre (gondolom az ünnepek miatt is). Szerintetek mire számíthatok, úgy értem visszatérhetek-e még az oldalra, vagy ez a korlátozás végleges?
Válaszaitokat előre is köszönöm.

Nekem 2 és fél hete korlátozták a számlám a kérdőív miatt, ma hívtak vissza, kimagyaráztam magam és feloldották a korlátozást, nem volt valami egyszerű mutatvány, sok sikert neked is!

Idézetet írta: Penguin11 Dátum december 31, 2019, 19:53:42
Nekem 2 és fél hete korlátozták a számlám a kérdőív miatt, ma hívtak vissza, kimagyaráztam magam és feloldották a korlátozást, nem volt valami egyszerű mutatvány, sok sikert neked is!

Leírnád, hogy nagyjából miket kérdeztek a telefonos egyeztetésen?

Idézetet írta: Thomka Dátum január 01, 2020, 13:44:37
Leírnád, hogy nagyjából miket kérdeztek a telefonos egyeztetésen?

Mielőtt konkrétan segíteni tudok a legfontosabb: a kérdőívet milyen nyelven töltötted ki és volt e igen a válaszaid között?

Idézetet írta: Penguin11 Dátum január 01, 2020, 18:38:03
Mielőtt konkrétan segíteni tudok a legfontosabb: a kérdőívet milyen nyelven töltötted ki és volt e igen a válaszaid között?

Magyar nyelven töltöttem ki és úgy emlékszem, hogy nem volt igen válaszom.

Idézetet írta: Thomka Dátum január 01, 2020, 19:17:34
Magyar nyelven töltöttem ki és úgy emlékszem, hogy nem volt igen válaszom.

Az kezdésnek jó, hogy nem volt igen benne. A telefonbeszélgetésnél határozottan és nyugodtan ismételd meg a válaszokat, hogy neked nem okoz és okozott problémát a sportfogadás. Ha azt kérdezik, hogy miért töltesz sok időt bejelentkezve az oldalon, mondd azt, hogy a meccsnézés a hobbid és a streamelt meccsek miatt vagy szinte állandóan bejelentkezve, mert ott tudod nézni a kedvenc csapataid.

Idézetet írta: hilles Dátum december 31, 2019, 11:53:29
amit eddig kifizettem az egyelőre a zárolt tételek között van a bankszámlán már egy ideje és nem történik semmi látható változás. vmi ötlet, hogy miért?
Melyik banknál vagy egyébként? Magyarul a bankod megkapta az átutalást de valamiért nem felhasználható?

Idézetet írta: dgergely Dátum január 03, 2020, 10:50:07
Melyik banknál vagy egyébként? Magyarul a bankod megkapta az átutalást de valamiért nem felhasználható?

helyreállt időközben minden. nem tudom ez egyszeri eset volt-e majd kiderül.

bet365-ön kézimeccseknél nekem percenként kb 3-4-szer megszólal a gólt jelző hangocska. Ha van gól, ha nincs  :D Ez nektek is így van, vagy csak nálam fordul elő?