bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum január 08, 2020, 19:43:00
Ha a számla adás-vételek miatt illetve a tulajdonos azonosíthatósága miatt korlátozzák, akkor nem indokolt a paysafecard meghagyása sem, hisz ott teljesen anonim módon veszel kódot, majd töltöd fel oda, ahova akarod.

Ezzel kapcsolatban az unibet megoldása is működhet, akik - a befizetéseknél található figyelmeztetés alapján - mától az 50 euró feletti befizetéseknél nem fogadják el simán a paysafecardot, hanem my paysafecard számlát is kérnek a befizetés elfogadásához.

Pscvel hiaba fizetsz be, bankszamlara nem tudod lekerni. Marmint a szamlavasarlok. Az nekik nem megoldas. Bankszamlat kicsit nehezebb csinálni mint skrillt.

#7726 szeptember 02, 2021, 14:26:45, vmlinuz
Idézetet írta: sportlove Dátum január 08, 2020, 22:59:32
Akit meg erintene es majd visszakeresne akkor a jelenlegi helyzet (tudtommal) valoban az, hogy befizetsz bankkartyaval, ami nem skrill vagy egyeb, hanem bank allitotta ki. Nekem a bet irta emailben ezt megprobaltam es valoban mukodik ezutan van lehetoseg skrill es egyeb befizetesre is. Azt hogy vajon kiveszik e vegleg azt nem tudom sajnos, remeljuk marad szerintem sokkal kenyelmesebb, illetve ugy gondolom, hogyha kivennek vegleg azert az jelentos visszalepes lenne reszukrol. Velemenyem szerint, elbirja azert a ceg bevetele azt a 1% nyero embert, amiatt lehet tobbet veszit vele. ( ha az emberek inkabb nem ide fizetnek be, hanem mashova). De lehet nincs igazam ebben. 😅 hxxtps://betsonhand.com/hu/bet365-alternativ-link

Szia!

Nem úgy van, hogy Skrillel csak úgy lehet befizetni és kifizetést kezdeményezni, ha legalább két hivatalos okmánnyal le tudod nekik papírozni, hogy tényleg tied a számla?

#7727 január 15, 2020, 21:50:23, sportlove
Nekem már kész volt a verifikáció, így ezt nem tudom.
Ezt küldték nekem emailben szóval úgy gondolom ez tekinthető hivatalosnak.
Elvileg a sportfogadók kb 2%-a csak nyereséges ( hosszútávon is)  mondjuk ha fele ezzel fizet be úgy értettem.

Idézetet írta: sportlove Dátum január 15, 2020, 21:46:28
Nekem már kész volt a verifikáció, így ezt nem tudom.
Ezt küldték nekem emailben szóval úgy gondolom ez tekinthető hivatalosnak.

Köszi! Ezek szerint rosszul tudtam. De lényeg, hogy lehet használni azt is, csak nem azonnal. :)


Idézetet írta: sportlove Dátum január 15, 2020, 21:46:28
Elvileg a sportfogadók kb 2%-a csak nyereséges ( hosszútávon is)  mondjuk ha fele ezzel fizet be úgy értettem.

A Skrill/Neteller fizetési eszköz, ugyanúgy ahogy a bankkártyás befizetés, vagy az átutalás.

Igen, van egy olyan elmélet, hogy az összes létező fogadónak a 2%-a nyerességes (hosszú távon), vagy mondjuk inkább azt, hogy jól él ebből. Nem csak megél.
Ez a teljes világra érvényes. A Skrill/Neteller viszont nem annyira elterjedt, sőt manapság lefele mennek a lejtőn.
Nyilván mi, magyarok, kedveljük, mivel jó alternatívaként szolgál(t), viszont globális szinten nem rendelkeznek olyan nagyon sok ügyféllel.
Ezzel csak azt akarom tükrözni, hogy az az elmélet, hogy a nyereséges fogadók Skrillt használnak az szvsz. úgy ahogy van téves.

Sőt, azt is nyugodtan kijelentem, hogy az a 2% nem a bet365-nél, Unibetnél, vagy akár a Tippmixprónál játszik.  ;)

Viszont az általad csatolt képen levő infó, teljesen hasznos azok számára, akik a továbbiakban is szeretnének Skrill által befizetni a bet365-höz. Köszi, hogy megosztottad velünk.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum január 16, 2020, 16:46:27
Sőt, azt is nyugodtan kijelentem, hogy az a 2% nem a bet365-nél, Unibetnél, vagy akár a Tippmixprónál játszik.  ;)

:) :) :) Ismertem egy srácot, aki annak idején nagy büszkeséggel mesélte a deep webes előfizetéseit, amelyeken keresztül megbundázott meccsekről kapott értesítést, majd miután a sportfogadó irodák sorra letiltották szabályszegés gyanúja miatt (elég jogosan), elkezdett Bangladeshből személyiséget vásárolni, és azzal + VPN-nel újra regisztrálni, és folytatni a businesst. Ez már a beteges kategória.

Idézetet írta: bekesijozsi Dátum január 18, 2020, 17:16:55
:) :) :) Ismertem egy srácot, aki annak idején nagy büszkeséggel mesélte a deep webes előfizetéseit, amelyeken keresztül megbundázott meccsekről kapott értesítést, majd miután a sportfogadó irodák sorra letiltották szabályszegés gyanúja miatt (elég jogosan), elkezdett Bangladeshből személyiséget vásárolni, és azzal + VPN-nel újra regisztrálni, és folytatni a businesst. Ez már a beteges kategória.

Igen, létezik ilyen is. De az ilyenek már egy idő után azt sem tudják, hogy mi az igazi nevük. Minden kamu a környezetükben.  ;D

#7732 január 24, 2020, 12:50:56, kovacsszandra
Idézetet írta: SPF Admin Dátum január 18, 2020, 21:57:59
Igen, létezik ilyen is. De az ilyenek már egy idő után azt sem tudják, hogy mi az igazi nevük. Minden kamu a környezetükben. https://hu.flatfy.com/ ;D

:D :D
Ez nem csak betegesnek de durván illegálisnak is hangzik már :D mondjuk én már ott elvesztettem az érdeklődésemet, amikor mondtad a deepwebes kötődést.  :-\

A szemelyiseg vasarlast ugy kepzeljetek hogy vett egy bet365 számlát amit egy bangladeshi csokanak a nevere csinaltak. Es egy skrillt ugyanigy.

Nem ugy vett szemelyiseget mint a filmekben ha el akar tunni a hatosagok elol.


Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 19, 2020, 16:45:05
A szemelyiseg vasarlast ugy kepzeljetek hogy vett egy bet365 számlát amit egy bangladeshi csokanak a nevere csinaltak. Es egy skrillt ugyanigy.

Nem ugy vett szemelyiseget mint a filmekben ha el akar tunni a hatosagok elol.

Jaja, és fizetett valami 10 eurót és mindenki örül :D Max szegény bangladeshi az életben nem fog bet365-re tudni (újra) regisztrálni, de valósznűleg nem ez a legnagyobb gondja ott az embereknek.

Másnál sincs az Ausztrál openhez stream bet365-ön? Jelzi, hogy van videó de még sem hozz be semmit.

Idézetet írta: Betman91 Dátum január 20, 2020, 01:15:23
Másnál sincs az Ausztrál openhez stream bet365-ön? Jelzi, hogy van videó de még sem hozz be semmit.

A Probléma megoldódott. A Flash volt letiltva amit nem is értek, mert más streameket meg lejátszott.

Hogy lehetne kinagyítani a streamet meccsnézéskor?

Idézetet írta: Adam2000 Dátum január 25, 2020, 16:00:06
Hogy lehetne kinagyítani a streamet meccsnézéskor?

Erre szerintem nincs megoldás.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum január 25, 2020, 17:04:15
Erre szerintem nincs megoldás.

Mindenre van megoldás! :D
Csináltam egy gyors videót (1:58) arról, ahogy én csinálom...
http://users.atw.hu/arbmachtfrei/bet365_full_screen.mp4

Ha van kérdés, jöhet!