bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Akkor viszont nem ertem miert kell kerdezni mennyier teszi valaki oda... En speciel tartom a jo szokast, hogy pontokba adom meg a tetet... 1 pont igy lehet 100 ft, de 10 ezer euro is... kinek mekkora a bankja...

Idézetet írta: Adam2000 Dátum január 29, 2020, 13:14:57
Nem onnan vagyok megnyugtatlak hanem én olyan kíváncsiskodó tipus vagyok nézétek el nekem.

Kötelező olvasmány: a fórum szabályzata

Ha feltöltöm a személyit és az útlevelet az elég nekik vagy kérnek még dokumentumot a kifizetésnél?

Szasztok!

Van egy új számlám itt... családtagomnak van régi, amivel Skrill ki/be működik, működött mindig, az enyémen viszont nem, annak ellenére hogy a súgó felületen ellenőrizve felajánlotta, hogy magyarországiaknak van Skrill ki-/befizetési lehetőség. Tárgyaltam a chat-essel, röviden annyi hogy balfasz volt... de lényeg, hogy az új számlanyitóknak már nincs Skrill lehetőség. Chat-es szerint Revolut jó lesz, arra készülök azóta, csak elakadt a Revolut számla hitelesítési folyamata.... Viszont nemrég láttam olyan felhazsnálói tapasztalatot fórumokon, hogy Revoluttal sem tudott b365-re befizetni. Nektek mik a tapasztalataitok?

Idézetet írta: szorzatos Dátum február 18, 2020, 11:40:53
Szasztok!

Van egy új számlám itt... családtagomnak van régi, amivel Skrill ki/be működik, működött mindig, az enyémen viszont nem, annak ellenére hogy a súgó felületen ellenőrizve felajánlotta, hogy magyarországiaknak van Skrill ki-/befizetési lehetőség. Tárgyaltam a chat-essel, röviden annyi hogy balfasz volt... de lényeg, hogy az új számlanyitóknak már nincs Skrill lehetőség. Chat-es szerint Revolut jó lesz, arra készülök azóta, csak elakadt a Revolut számla hitelesítési folyamata.... Viszont nemrég láttam olyan felhazsnálói tapasztalatot fórumokon, hogy Revoluttal sem tudott b365-re befizetni. Nektek mik a tapasztalataitok?

Két oldallal ezelőtt volt róla szó, lehet még most is működik és hasznos számodra.

Röviden: elméletileg ha előbb befizetsz bankkártyával, akkor meg fog jelenni a Skrill, mint befizetési opció.

Köszönöm!!! Megpróbálom és visszajelzek majd hogy működik e.


Tehát 2 BL forduló 0 ingyenes fogadás értem. Köszönöm szépen a nagylelkűséget.

Idézetet írta: Lancer Dátum február 25, 2020, 08:40:41
Tehát 2 BL forduló 0 ingyenes fogadás értem. Köszönöm szépen a nagylelkűséget.

Én a múlt héten is kaptam az Atleti-Poolra 3000 Ft-ot (mondjuk nem használtam fel), meg most is a Real Madrid meccsre ugyanannyit (ezt lehet felhasználom).

Nekem küldözgetnek annak ellenére, hogy még sosem használtam fel egyiket sem...

#7764 március 09, 2020, 16:51:24, baliizu
Mik ezek a csodálatos új "fejlesztések"???  :bash:

Safari böngészőből játszom legtöbbször laptopon és pár kis apróság változott, de szerintem nagyon rossz irányba. Próbálják a telefonokra és táblagépekre optimalizált verziót ide is behozni úgy tűnik.

Fogadásaim menüpont már nincs a meccs statisztikákat kijelző ablak alatt nekem, hanem csak a Sport-Élőben-Fogadásaim résznél kell a képernyő közepén kattintgatni... ez szomorú, hogy kivették, mert szerintem jó volt, hogy oldalsávban is lehetett követni a folyamatban lévő eseményeket.

Tippet leadni szintén nem oldalt lehet, hanem egy gyönyörű ablakocska beugrik a képernyő közepére, hogy ott pötyögjél, ami kitakarja az ajánlatok felét... Meg valami oknál fogva nem tudok 0-t beütni tétnek. Ctrl+c - ctrl+v-vel sem engedi...

Valamikor full szétcsúszik nekem az egész oldal, amikor lefelé görgetek. Alul kialakul egy sáv érthetetlen módon, ahol nincs semmi.

Nektek is ilyen lett az oldal?

Egész fura, mert amikor nem voltam belépve, akkor ráklikkeltem egy oddsra, és nekem is felugrott az ablak. Viszont amikor beléptem, akkor minden olyan volt, mint korábban, és 0-át is tudtam ütni. Igaz, én mozilla firefox-ot használok általában.

Szerintem borzasztó. Jobb oldalt abszolút jó helyen voltak a tippek. Most ráadásul gyorstétet sem tudok tenni :( :(

Úgy látom másnak se jön be az új felület, hihetetlen, hogy lehet valamit így elbaszni.
Nem értem miért nem  lehet telora és pcre is egy külön felület miért kel összemosni hányás ez az új nem is értem. Már nem csak a fogadás történetet cseszték el de már  a fő oldalt is hol lehet ezt reklamálni véleményezni.
Admin tudnál csinálni egy kérdőívet hogy ezen oldalon ki mit szol hozzá és továbbítani a bet365 felé. Talán még ez egy nagyobb vélemény csomag lenne mintha egyenként írogatnánk nekik.
Előre is köszi

Lehet hogy csak tesztelik. A múltkor is volt vmi hasonló próbálkozás, aztán dobták az újításokat a francba.
Gondolom maguktól is rájöttek hogy nem vmi felhasználóbarát a felület.

Idézetet írta: Csenii Dátum március 11, 2020, 17:27:41
Lehet hogy csak tesztelik. A múltkor is volt vmi hasonló próbálkozás, aztán dobták az újításokat a francba.
Gondolom maguktól is rájöttek hogy nem vmi felhasználóbarát a felület.

Mire gondolsz mit dobtak?
Nem rémlik