bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Már nem emlékszem, de akkor is újítani akartak vmit a kinézeten. Meg ugyanígy feljött egy ablak ahol fogadni lehetett, sőt egy időre a gyorsfogadás is eltűnt, vagy gyorstét, vagy mi ennek a neve. De akkor 1-2 nap alatt eltűnt az egész. Dettó ugyanez volt egyébként mint most, szóval ez biztos az akkorinak a folytatása vagy tesztelése. Vagy lehet őket is megtámadta a koronavírus. :D Egyébként tényleg tökfos, de csak ez a fogadás része, egyébként sokkal letisztultabb lett az oldal kinézete. Mobilra akarják biztos optimizálni, lehet ott használják többen, azért. Vagy fejlesztenek hozzá egy appot. Mint az unibetnek is van. Vagy nincs már nekik?

Idézetet írta: r.smyth Dátum március 11, 2020, 17:05:17
Úgy látom másnak se jön be az új felület, hihetetlen, hogy lehet valamit így elbaszni.
Nem értem miért nem  lehet telora és pcre is egy külön felület miért kel összemosni hányás ez az új nem is értem. Már nem csak a fogadás történetet cseszték el de már  a fő oldalt is hol lehet ezt reklamálni véleményezni.
Admin tudnál csinálni egy kérdőívet hogy ezen oldalon ki mit szol hozzá és továbbítani a bet365 felé. Talán még ez egy nagyobb vélemény csomag lenne mintha egyenként írogatnánk nekik.
Előre is köszi

@r.smyth
Szavazást indíthatunk.

én is amondó vagyok, kurvára el lett cseszve, és akkor finoman fogalmaztam  :crazy:

Béna szerintem is... :noway:

Össze tudnátok foglalni, hogy mivel van a baj? Esetleg egy pár képernyőfotót is linkelni?  :cya:

Én például lassabb nettel, asztali számítógépen képtelen vagyok kombizni. Egy eseményt enged kiválasztani, és singleben tudok fogadni, de kombit képtelen vagyok összerakni. Egy szelóra nem enged egy eseménynél többet. Lehet, hogy gyorsabb nettel menne, de a régi verziónál ezzel a tanyasi nettel is pöpecül ment. De nem vagyok naív, azért, mert egy szabolcsi parasztgyereknek valami nem tetszik, nem fognak egyből visszaállni, meg gondlom a bet365 is megvan az én pár(száz)ezrem nélkül  ;D

Én gyakorlatilag élő fogadásra használom. Eddig a jobboldali sávban tudtam figyelemmel kísérni a változásokat.
Egyszerre több élő fogadásnál kell egy második monitor.

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 12, 2020, 11:50:50
Én például lassabb nettel, asztali számítógépen képtelen vagyok kombizni. Egy eseményt enged kiválasztani, és singleben tudok fogadni, de kombit képtelen vagyok összerakni. Egy szelóra nem enged egy eseménynél többet. Lehet, hogy gyorsabb nettel menne, de a régi verziónál ezzel a tanyasi nettel is pöpecül ment. De nem vagyok naív, azért, mert egy szabolcsi parasztgyereknek valami nem tetszik, nem fognak egyből visszaállni, meg gondlom a bet365 is megvan az én pár(száz)ezrem nélkül  ;D

Igen mert szombat-vasárnap délután, mindenki felrakott négy öt, nagyszorzós kombit, és a jobboldal sávban azt leste melyiket lehet chasoutolni..:)))))))))

Idézetet írta: Wonder68 Dátum március 12, 2020, 13:17:54
Igen mert szombat-vasárnap délután, mindenki felrakott négy öt, nagyszorzós kombit, és a jobboldal sávban azt leste melyiket lehet chasoutolni..:)))))))))

Hoppá.  ;D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 12, 2020, 13:20:34
Hoppá.  ;D
Lehet berágtak az egydolláros, 100-500- as szorzójú, olasz B, Angol champions kombikra..

Idézetet írta: dgabesz Dátum január 25, 2020, 21:01:10
Mindenre van megoldás! :D
Csináltam egy gyors videót (1:58) arról, ahogy én csinálom...
http://users.atw.hu/arbmachtfrei/bet365_full_screen.mp4

Ha van kérdés, jöhet!

Nem tudom kinél, hogy működik, de nekem a videók nagy százalékát nem nagyítja ki. Valamikor azt csinálja mint ha csak az F11-et nyomnám meg.


Éppen kezdem elkapni a fonalat, erre megint megtaláltak:

https://ibb.co/TttD7qW

Ha ezt most kitöltöm, lehet, hogy 3 hétig megint nem lesz számlám, megmondom, inkább hívják a Győrfi Pált, én csak betartom a szabályokat.

Kitöltöttem a tesztet, szerencsére lekopott rólam az algoritmus egyenlőre.  :ok:

Azt javaslom, ne legyél annyit bejelentkezve. Tehát ha nem folyamatosan fogadsz, hanem mondjuk tettél valamit,de bejelentkezve követed az eredményt akkor lépj ki. Állítsd össze a szelvényt kijelentkezve és jelentkezz be és fogadj majd logout. Persze így nehéz követni a cashoutot, de szerintem is sok 150óra 4hét alatt..

De muszáj tenned valamit, mert indoklás nélkül zárolhatnak, és ez lehet egy rejtett ok.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum április 28, 2020, 22:34:58
Azt javaslom, ne legyél annyit bejelentkezve. Tehát ha nem folyamatosan fogadsz, hanem mondjuk tettél valamit,de bejelentkezve követed az eredményt akkor lépj ki. Állítsd össze a szelvényt kijelentkezve és jelentkezz be és fogadj majd logout. Persze így nehéz követni a cashoutot, de szerintem is sok 150óra 4hét alatt..

De muszáj tenned valamit, mert indoklás nélkül zárolhatnak, és ez lehet egy rejtett ok.

Igen, figyelni fogok, csak a karantén óta nagyon ráálltam a live streamekre, mert kell a játékosok megismeréséhez, főleg asztalitenisznél és e sportnál. Óvatos leszek, mert ebben a nehéz időszakban ez a fő bevételi forrásom.