bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Penguin11 Dátum május 15, 2020, 01:56:33
Ahogy előttem írták, a NAV-nak nincs kapacitása ellenőrizgetni a számlakivonatokat, ember legyen a talpán, aki azokat lecsekkolja. A karantén alatt elég sokat fejlődött a tippmixpro, ha nem akarsz az adó miatt aggódni, akkor azt a tippet, amit a betnél játszanál és ugyanazok a kondíciók megvannak, azt nyomhatod a tippmixpron is, a nyeremény adómentes. Persze nincs cashout, stb.

miben fejlődött sokat a karantén alatt? melyik sportágra gondolsz konkrétan? elvétve látom a kínálatukat, akkor is csak a focit de én kifejezetten a karantén alatt történt fejlődést nem láttam. amikor megjelent a tippmixpro/ modern lottózó vonal akkor volt egy kis előrelépés a régi kínálathoz képest de azóta nem sok minden változott, az online irodákhoz képest még így is jócskán elmarad. (például egyéni dolgokra, játékos teljesítményekre, statisztákra egyáltalán nem lehet fogadni, holott ez majdhogynem alapkövetelmény.)

Fel off/Ha valaki most akarja letolteni a bet365 appot az Apple store-bol, az nem tudja, a magyarbol kivettek, amikor elkezdtek szivozni a fogadoirodakkal.

En regisztraltam egy masik email cimmel kamu kanadaikent, ugy belepve ott volt a bet365 app, mukodik is faszan.

Sziasztok!

Létezik, hogy az ÉLŐ menüpontban az "Esemény nézet" alatt az oldal szerkezeti felépítése megváltozott az utóbbi hetekben? Korábban a bal oldali sávban, sportáganként szereplő eseményeket meg lehetett csillagozni, hogy kvázi felkerüljön a "Kedvencek" közé. Jelenleg én csak sportág "ikonokat" látok, és eltűnt a kedvencek menü.
Most vagy ennyire átláthatatlanabbá tették a felületet, vagy én vagyok akkor lúzer, hogy elállítottam valamit, és nem jövök rá, hogy micsodát!  ::)
Előre is köszi választ!  :beerchug:

Idézetet írta: robmiller Dátum június 11, 2020, 20:32:29
Sziasztok!

Létezik, hogy az ÉLŐ menüpontban az "Esemény nézet" alatt az oldal szerkezeti felépítése megváltozott az utóbbi hetekben? Korábban a bal oldali sávban, sportáganként szereplő eseményeket meg lehetett csillagozni, hogy kvázi felkerüljön a "Kedvencek" közé. Jelenleg én csak sportág "ikonokat" látok, és eltűnt a kedvencek menü.
Most vagy ennyire átláthatatlanabbá tették a felületet, vagy én vagyok akkor lúzer, hogy elállítottam valamit, és nem jövök rá, hogy micsodát!  ::)
Előre is köszi választ!  :beerchug:
itt is ilyen, ok szartak el

Idézetet írta: zbking Dátum június 11, 2020, 20:34:46
itt is ilyen, ok szartak el

hát az pazar...legalább az nyugtat, hogy ezek szerint nem én vagyok sügér!
Köszi a gyors választ!  :beerchug:

Néhány ország élő közvetítései nem jelennek meg nálam (pl. Korea, Ausztria)... Vajon miért?

Idézetet írta: prince62 Dátum június 13, 2020, 11:14:47
Néhány ország élő közvetítései nem jelennek meg nálam (pl. Korea, Ausztria)... Vajon miért?
Rendes nettel nálam sem, csak ha mobilnetre váltok.

Nálatok is eltűnt a cashout gomb? Pár perce vettem észre, hogy nincsen, remélem csak átmeneti hiba.

Idézetet írta: Penguin11 Dátum június 15, 2020, 20:12:18
Nálatok is eltűnt a cashout gomb? Pár perce vettem észre, hogy nincsen, remélem csak átmeneti hiba.

Közben helyreállt a rend, előkerült a gomb.

#7809 június 18, 2020, 18:14:15, zbking
A bet365-on nehany cseh 2-es meccsen elo szokott fordulni ( most eppen a Dukla v Banik Sokolov meccsen), hogy a rendszer csak vegso szogletre ad hatart, abbol is csak egyet.

Viszont az az egy bugos.

Ugye alapesetben 10 percenkent szamol a szoftver egy szogletet. Itt ennel a meccsnel 10,5 a hatar a szunetben, es 1-1 a szoglet ( raadasul vezet a szogisebb csapat)

Itt most 8,5-es hatar van a masodik felidore gyakorlatilag. ( a szokasos 4,5 vagy 5,0-tel szemben)

De a 42.percben meg jobb volt a helyzet, Under 12,0-t lehetett rakni.
( 11 db masodik felidos szogletnel bukik)

Nyilvan extrem esetben bukhat, de mindenkeppen value, es siman ki is szoktak fizetni. Hetente 2-3 ilyen bugos meccs van.

Edit: 56.percben 2-1 szoglet 10,0 a hatar 1,90-ert. Normal meccsen 6,5 vagy 7,0 lenne

Idézetet írta: zbking Dátum június 18, 2020, 18:04:58
A bet365-on nehany cseh 2-es meccsen elo szokott fordulni ( most eppen a Dukla v Banik Sokolov meccsen), hogy a rendszer csak vegso szogletre ad hatart, abbol is csak egyet.

Viszont az az egy bugos.

Ugye alapesetben 10 percenkent szamol a szoftver egy szogletet. Itt ennel a meccsnel 10,5 a hatar a szunetben, es 1-1 a szoglet ( raadasul vezet a szogisebb csapat)

Itt most 8,5-es hatar van a masodik felidore gyakorlatilag. ( a szokasos 4,5 vagy 5,0-tel szemben)

De a 42.percben meg jobb volt a helyzet, Under 12,0-t lehetett rakni.
( 11 db masodik felidos szogletnel bukik)

Nyilvan extrem esetben bukhat, de mindenkeppen value, es siman ki is szoktak fizetni. Hetente 2-3 ilyen bugos meccs van.

Edit: 56.percben 2-1 szoglet 10,0 a hatar 1,90-ert. Normal meccsen 6,5 vagy 7,0 lenne
7-1 lett

Az under 12,0-t 95%-on ki lehetett szedni a 64-ben 3-1-nel.

aki otthon van a skrill/neteller témakörben az tudna írni privátban? előre is köszi!

Sziasztok!
Most kezdeném újra a Bet365-ön. (eddig Unibet-en voltam, de az élő fogadásaik, leggyakrabban tenisz, hagynak némi kívánnivalót maguk után) Anno a bet365-ről, már vagy legalább 2 éve, egyszer kitiltottak. Belépni betudok a régi regisztrációmmal, de ennyi. Semmi több. Mit tudnék csinálni, hogy újra aktiválják a fiókomat?
Előre is köszi a válaszokat! :beerchug:

Idézetet írta: pingelero1987 Dátum június 29, 2020, 09:28:20
Sziasztok!
Most kezdeném újra a Bet365-ön. (eddig Unibet-en voltam, de az élő fogadásaik, leggyakrabban tenisz, hagynak némi kívánnivalót maguk után) Anno a bet365-ről, már vagy legalább 2 éve, egyszer kitiltottak. Belépni betudok a régi regisztrációmmal, de ennyi. Semmi több. Mit tudnék csinálni, hogy újra aktiválják a fiókomat?
Előre is köszi a válaszokat! :beerchug:
Ha kitiltottak, semmit nem tudsz csinalni.

Idézetet írta: zbking Dátum június 29, 2020, 10:33:00
Ha kitiltottak, semmit nem tudsz csinalni.

Szia!
:'( Köszönöm. És esetleg más oldal, ami ha még nem is olyan jó élőzni mint a bet? Tudtok ajánlani?