bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: pingelero1987 Dátum június 29, 2020, 11:54:38
Szia!
:'( Köszönöm. És esetleg más oldal, ami ha még nem is olyan jó élőzni mint a bet? Tudtok ajánlani?
szerintem a bet365 a legjobb, de kinek mi a jo.
Nincs olyan kozeli rokon, barat, baratno, aki tud egyet nyitni a sajat nevere? Most mar eleg melos egy ilyet osszehozni, ha gondolod, leirom privatban, hogy mire kell figyelni es mik a lepesek.

Sziasztok,

meglepődve láttam, hogy Skrill, mint fizetési opció nincs, se Neteller. Segítségetek kérném, hogy most mi a legjobb mód be,majd kiutalásra a fogadóirodán keresztül?

köszi,
thomas

Mivel sok volt a visszaeles kivettek. De amint befizetsz sajat bankkartyaval aktivalodik.

Idézetet írta: thomasson Dátum július 01, 2020, 00:28:49
Sziasztok,

meglepődve láttam, hogy Skrill, mint fizetési opció nincs, se Neteller. Segítségetek kérném, hogy most mi a legjobb mód be,majd kiutalásra a fogadóirodán keresztül?

köszi,
thomas
Ha egyszer fizetsz be kartyaval, akkor utana lesz Skrill is.

Idézetet írta: thomasson Dátum július 01, 2020, 00:28:49
Sziasztok,

meglepődve láttam, hogy Skrill, mint fizetési opció nincs, se Neteller. Segítségetek kérném, hogy most mi a legjobb mód be,majd kiutalásra a fogadóirodán keresztül?

köszi,
thomas
Vége van Tomi el kell engedni :)

Idézetet írta: zbking Dátum június 29, 2020, 14:29:30
szerintem a bet365 a legjobb, de kinek mi a jo.
Nincs olyan kozeli rokon, barat, baratno, aki tud egyet nyitni a sajat nevere? Most mar eleg melos egy ilyet osszehozni, ha gondolod, leirom privatban, hogy mire kell figyelni es mik a lepesek.

ha nekem is leírnád privátban, azt megköszönném!

Sziasztok.Ha fizetek be bankártyával,akkor elöjön még a skrill?  vagy megszunt ez is már?köszi

Idézetet írta: dancemonkey Dátum július 05, 2020, 12:25:36
Sziasztok.Ha fizetek be bankártyával,akkor elöjön még a skrill?  vagy megszunt ez is már?köszi

A fenti infók azt suggalták, hogy igen, meg fog jelenni.

Csak ha sajat bankkartyaval fizetsz be amit bank bocsajtott ki. Szoval pl revolut es tarsai nem jók.

Ha nem jelenik meg automatikusan írj nekik chaten.

Csináltattam 2 hete skrill kártyát ,tegnap jött meg,majd láttam hogy nem tudok befizetni az oldalra.A chaten a kolléga azt írta,megszűnt ez a lehetőség.Ez mikor történt,egy ismerősömnek még él a lehetősége?

Idézetet írta: giuseppemeazza Dátum július 08, 2020, 15:50:23
Ez mikor történt,egy ismerősömnek még él a lehetősége?

Ezt tőlünk kérded?

Idézetet írta: giuseppemeazza Dátum július 08, 2020, 15:50:23
Csináltattam 2 hete skrill kártyát ,tegnap jött meg,majd láttam hogy nem tudok befizetni az oldalra.A chaten a kolléga azt írta,megszűnt ez a lehetőség.Ez mikor történt,egy ismerősömnek még él a lehetősége?

Befizetésre banktól igényelt és kapott kártyát fogadnak. Én személyesen nem is tudom ha a Skrilles Mastercard valaha működött befizetésnél. Én biztos nem használtam.

Idézetet írta: giuseppemeazza Dátum július 08, 2020, 15:50:23
Csináltattam 2 hete skrill kártyát ,tegnap jött meg,majd láttam hogy nem tudok befizetni az oldalra.A chaten a kolléga azt írta,megszűnt ez a lehetőség.Ez mikor történt,egy ismerősömnek még él a lehetősége?
1. Akkor tudsz befizetni Skrillel, ha egyszer fizettél be egy hazai bankkártyával.
2. Ha megvolt az egy kártyás befizetés, akkor utána lesz Skrill befizetési lehetőség.
3. Ha már van Skrill lehetőség, akkor se a Skrill kártyát kell használni, simán a Skrill befizetés menüpont a Skrill számládról veszi le az összeget. (tehát az is tud befizetni Skrillel, akinek nincs Skrill kártyája...)

már hiába fizettek be bankkártyával,nem jön elö a skrill sajnos.

Idézetet írta: dancemonkey Dátum július 08, 2020, 18:00:53
már hiába fizettek be bankkártyával,nem jön elö a skrill sajnos.
Írni kell nekik chaten.