bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


nincs már skrill,csak a régieknek,aki régebben fizetett be skrillel,máshogy nincs,megmondták a chaten.

Idézetet írta: dancemonkey Dátum július 08, 2020, 22:40:43
nincs már skrill,csak a régieknek,aki régebben fizetett be skrillel,máshogy nincs,megmondták a chaten.
Furcsa, 3 hete meg volt, ez biztos.
Kar erte.

Ide vezetett a sok kamu szamla es ewallet.

ha bankszámlát váltok időközben, az okozhat problémát a kifizetésnél, hogy nem arra a számlára szeretném kikérni a pénz, amiről régen befizettem hanem az új számlára, új banknál?

Sziasztok! Van akinél működik jelenleg?

Idézetet írta: hilles Dátum július 08, 2020, 23:58:20
ha bankszámlát váltok időközben, az okozhat problémát a kifizetésnél, hogy nem arra a számlára szeretném kikérni a pénz, amiről régen befizettem hanem az új számlára, új banknál?

Okozhat, de ez ne tartson vissza. Ha már nem él egy bankszámla, arra nem lehet utalni, T&C ide vagy oda. Tehát kizárásos alapon marad az új számla. Volt hasonló ügyem náluk, megoldódott.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 08, 2020, 23:00:09
Ide vezetett a sok kamu szamla es ewallet.

Amihez az vezetett, hogy a nyertes fogadókat lekorlátozták a béka segge alá.

Hello, másnak is megfelezték a bónuszait vagy csak engem ért ilyen megtiszteltetés? Pedig mindig azt írják hogy milyen megbecsült tag vagyok.  ;D
Mondjuk mostanában nem sokat játszottam náluk, meg úgy egyébként se, na de akkor is...
Kezdi presztizsét veszteni ez a Bet365, legalább is nálam...  :bash:

Idézetet írta: Csenii Dátum július 11, 2020, 19:42:53
Hello, másnak is megfelezték a bónuszait vagy csak engem ért ilyen megtiszteltetés? Pedig mindig azt írják hogy milyen megbecsült tag vagyok.  ;D
Mondjuk mostanában nem sokat játszottam náluk, meg úgy egyébként se, na de akkor is...
Kezdi presztizsét veszteni ez a Bet365, legalább is nálam...  :bash:

nálam is! sőt nálam teljesen el is vesztette. régebben is variáltak a bónuszok összegével ami nem nagyon érdekelt, de azóta már le is korlátoztak egyik napról a másikra. :noway:

Tegnap negyed órán keresztül szürke volt a bet365. Semmit nem lehetett csinálni, aztán facen írtam nekik. Mire válaszoltak visszajött.

Én néha szoktam kapni 3000 ft ingyen fogadást, meg néha nagyobb meccseknél van olyan, hogy 7000-ig kb. ha meccs előtt fogadok, a  meccsen ingyen lehet. Ha erre gondolsz.

Nagyon sokat romlott a Bet365.
mondjuk engem még nem korlátoztak le, de a bónuszokat teljesen elfelejtették nálam.
volt olyan hogy majdnem minden héten de, legrosszabb esetben is 2 hetente kaptam bónuszt, de ez mára szó szerint 0-ra csökkent.

Hali!

Valakinek van ötlete miért vették ki a Esoccer GT Leagues – 12 mins play e focit?
Csak nem veszteséges volt nekem is jól tejelt ba****k meg.
Egyik irodánál sem látom sajna.


Nekem meg éppen úgy küldtek a héten 3000 Ft hűségbónuszt hogy egyáltalán nem számítottam rá. Kellemes meglepetés volt, most nem játszottam akkora összegbe mint szoktam.

Nem kaptam elotte se sokat, nem is az osszeg bant. De 1500 ft-ot, hova a picsaba felez mar meg? Ennyire garasosak ne legyenek mar, mikor az egyik legjobban kereso iroda, ha nem a legjobb. Vicc, amit csinalnak mostanaban.. bar egyre kevesbe van kedvem jatszani mostanaban, ugyhogy vegul is tokmindegy..