bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Sziasztok!

Nálam most nem jönn be a bet365 nálatok müködik jelenleg?

Ingyenes fogadás a döntőre! Csekkolni az emaileket!   :ok:

Már megint machináltak vmit a kinézeten .. átláthatatlan az egész. Mintha mobilról lenne az ember a gépen is. :D Nem tudom miért kellett elbaszni a régi jót... :-\ :bash:

Idézetet írta: Csenii Dátum augusztus 24, 2020, 18:05:30
Már megint machináltak vmit a kinézeten .. átláthatatlan az egész. Mintha mobilról lenne az ember a gépen is. :D Nem tudom miért kellett elbaszni a régi jót... :-\ :bash:

Már én is akartam kérdezni, hogy másnál is fogyatékosan néz-e ki a bet, de akkor ezek szerint igen. Viszont én nem tudom elhinni, hogy ez újítás, annyira béna, hogy nekem inkább valami gyengélkedésnek tűnik. Vagy legalábbis nem akarom elhinni, hogy mostantól így fog kinézni.

Tényleg egyre rosszabb... legalább lehetne váltogatni, régit visszarakni.

Ez a mobil verzió. Régen lehetett választani ezt is gépen.
Most valami elmezavar van a rendszerben. Néha csinál ilyet. :D

#7881 augusztus 24, 2020, 23:00:30, BvB_09
Rohamosan romlik a színvonal. A jelenlegi oldal egy innen-onnan összeollózott weboldal benyomását kelti, ahol jelenleg semmilyen pozitívumot nem tudok felfedezni. Ennél még a 10 évvel ezelőtti oldal is sokkal jobb volt.

Nem lehet váltani a meccset a videóknál sem, sőt a hangerőt se tudom állítani.  :noway:

Idézetet írta: csatarid Dátum augusztus 24, 2020, 22:11:12
Nem lehet váltani a meccset a videóknál sem, sőt a hangerőt se tudom állítani.  :noway:
Engem ennél jobban zavar hogy nem tudok kedvenceket beállitani,és sokszor ahhoz hogy lássam a mérkőzés szorzőkat bele kell külön menjek a meccsbe...

Idézetet írta: szalist Dátum augusztus 25, 2020, 00:16:53
Engem ennél jobban zavar hogy nem tudok kedvenceket beállitani,és sokszor ahhoz hogy lássam a mérkőzés szorzőkat bele kell külön menjek a meccsbe...

Most akartam ezt írni, erre látom a kommented. Ez sincs megoldva. Csinálhatnának valamit, esetleg vissza a régi rendszert.

Idézetet írta: csatarid Dátum augusztus 26, 2020, 20:30:26
Most akartam ezt írni, erre látom a kommented. Ez sincs megoldva. Csinálhatnának valamit, esetleg vissza a régi rendszert.
Azóta megint újitottak,most számomra még kezelhetetlenebb..Eddig nem kellett ennyit nyomkodjak h megnézzek valamit visszamenőleg a statisztikában...

Idézetet írta: Csenii Dátum augusztus 24, 2020, 18:05:30
Már megint machináltak vmit a kinézeten .. átláthatatlan az egész. Mintha mobilról lenne az ember a gépen is. :D Nem tudom miért kellett elbaszni a régi jót... :-\ :bash:
Undorító lett! Pedig én még ha nem is volt itt pénzem, szerettem ezen az oldalon követni az élő eredményeket,volt egy hangulata. De ez tényleg egyre rosszabb.   :noway:

Eddig ezt az irodát tartottam a legkorrektebbnek de ma történt egy olyan dolog amit nem tudok megemészteni:

Volt reggel egy fogadásom, kosárlabda, pontokra fogadás. A fogadásom nyertes lett 20eFt nyereménnyel, majd a későbbiek folyamán volt jópár fogadásom(20-30db), és több részletben kikértem a pénzt. Összesen 6kifizetésem lett a délelőtt folyamán 68eFt értékben. Errefel utólag érvénytelenítették a 20eFt-os nyereményem, arra hivatkozva hogy rosszul adták meg az állást. A számlám átment 20eFt minuszba. Kb 2 óra telt el és jött egy mail hogy sajnálják ami történt és jó szándékuk jeléül 0-ra hozzák a számlám. Mondom milyen rendesek... Igen ám de a kifizetések kezelésébe amikor ellenőriztem eltűnt 48ezer forintnyi kifizetés csak 2x10ezer maradt.
Itt kezdett felmenni a pumpa. Írtam az ügyfélszolgálatnak. Kb 30perces chatelés után azt válaszolták hogy a számlám minuszba került, és ezért nem tudtam volna a későbbi fogadásimat se megtenni, ezért a 48ezer forint törölve lett... Még jelenleg is küzdök az ügyfélszolgálattal, de találkozott valaki már hasonlóval? És még kiküldik a mailt hogy "jószándékuk jeléül 0-ra hozzák a számlát"... még azt is megérteném ha 20at levonnának a kifizetésemből, nade 48at???? Bocsi a hosszú történtért.... de... :bash:

Ez mindig szokás, feltenni minél gyorsabban valamire a vadpénzt,  :D

Idézetet írta: Wonder68 Dátum augusztus 29, 2020, 19:42:43
Ez mindig szokás, feltenni minél gyorsabban valamire a vadpénzt,  :D

Az a baj hogy lövésem se volt hogy "vadpénz" és csak fogadtam tovább mintha semmi nem lenne... nade hogy ezért elvegyenek utólag több pénzt mint a nyeremény  :o nem nagyon szokott 0-n lenni az egyenlegem tehát azt az indoklást sem értem hogy "nem tudtam volna a többi fogadást megtenni"