bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Így van, ezt nem lehet kategorikusan kijelenti, hogy akkor nem tudtál volna fogadni a többi eseményre. Az események láncolata egyébként is összetettebb ennél, mintsem egy tényezőt megváltozatunk a múltban, és akkor rögtön tudjuk, hogy mi hogyan alakult volna. Amúgy, ha egy nyertes fogadás vesztesnek lenne kiértékelve, és fél napot várni kéne a jóváírásra, mi sem mondhatjuk, hogy "hát pont fel akartam tenni egészet egy ötös oddsra, ami be is jött volna, utaljátok azt is."

Idézetet írta: Alk Dátum augusztus 29, 2020, 20:20:57
Így van, ezt nem lehet kategorikusan kijelenti, hogy akkor nem tudtál volna fogadni a többi eseményre. Az események láncolata egyébként is összetettebb ennél, mintsem egy tényezőt megváltozatunk a múltban, és akkor rögtön tudjuk, hogy mi hogyan alakult volna. Amúgy, ha egy nyertes fogadás vesztesnek lenne kiértékelve, és fél napot várni kéne a jóváírásra, mi sem mondhatjuk, hogy "hát pont fel akartam tenni egészet egy ötös oddsra, ami be is jött volna, utaljátok azt is."

Igen nekem is ezzel a részével van baj. Értem én rendben, vonják le annak a fogadásnak az összegét és kész. Bár ilyenkor is a Bet elég korrektül szokta kezelni mert vagy kihozza 0-ra a számlát vagy a tétet jóváírja. Csak jelen esetben az üzenetük hogy "jószándékuk jeléül 0ra hozták a számlám" eléggé... hogy is mondjam... maradjunk annyiban hogy érdekesen jön le az után hogy 48eFt-om "eltüntették". Egyébként ez is csak az ügyfélszolgálaton keresztül derült ki, tehát ha nem írok nekik még mindig nem tudnám mi történt  :-\

Nos kb 2órás "chatparty" után visszakaptam a pénzem...
Mellékesen megjegyezném hogy a magyar ügyfélszolgálati munkatárs (ha jól emlékszem Huba) teljesen korrekt volt még úgy is hogy párszor "elgurult a gyógyszerem"...
Azért itthagyom tanúlságnak a dolgot. ;)

Egy kis segítséget kérnék a bet365 a meccsnél a videón  hol lehet most a hangot állítani,mert mióta az új felület van eltűnt.

Idézetet írta: Powell Dátum szeptember 09, 2020, 15:22:55
Egy kis segítséget kérnék a bet365 a meccsnél a videón  hol lehet most a hangot állítani,mert mióta az új felület van eltűnt.

Már én is többször  kerestem hol lehet a hangállítás de sajnos nem találtam.Saját hangszórón szoktam beállítani.

Köszi azért grof19.Annyit találtam közben hogyha az extra menüpontból nézi valaki a közvetítést akkor lehet viszont állítani a hangerőn.

Na, mobilon is atlathatalan fos lett, idiotak

Lementem az előbb az újságoshoz,hogy - indulnak a bajnokságok - rakjak fel egy kis pénzt játszani,de azt mondta a hölgy,hogy megszűnt a paysafecard befizetés,már nem tud adni kódot.Tud erről valaki valami hasznos infót?

Idézetet írta: giuseppemeazza Dátum szeptember 11, 2020, 14:21:42
Lementem az előbb az újságoshoz,hogy - indulnak a bajnokságok - rakjak fel egy kis pénzt játszani,de azt mondta a hölgy,hogy megszűnt a paysafecard befizetés,már nem tud adni kódot.Tud erről valaki valami hasznos infót?

Nem szűnt az meg, csak bizonyos árusító helyeknél. OMW- kúton pl. még mindig tudsz venni

Nézz be a paysafecard topikba. Ott kibeszéltük részletesen.

Bet365-re Revolutos fizikai kártyáról nem lehet befizetni vagy csak nekem nem akar?

Ugy tudom hogy regota nem lehet. Amikor bejott a revolut a koztudatba meg lehetett, pl unibeten volt egy kulon revolut kartyas opcio, aztan csak hamar eltunt. Legalabb is en igy tudom.


Valoszinuleg az lehet az oka hogy konnyen lehetett mas nevere csinalni, csak ugy mint skrillt pl, es így könnyen tudtak befizetni es kifizetni a szamla vásárlók, készítők.

Befizetni nem lehet ugyan Revoluttal, de Revolutos számlára kifizetnek. Unibeten most is lehet még kártyájukkal befizetni.

Borzasztó ez a felület, ami most van a Bet365-ön.
Mikor először megláttam, akkor csak megrökönyödtem, de azzal biztattam magam, hogy idővel majd hozzászokom. Csakhogy azóta eltelt már egy-két hét, és még mindig ingerültséggel tölt el, amikor keresgélni kell a dolgokat.
Az érdekes ebben az, hogy pár hete küldött az Unibet egy kérdőívet, és amikor a felületükről kérdeztek, akkor némi kritikával illettem őket (mivel nekem egyáltalán nem jön be az Unibet kinézete), már csak azért is, mert nálam a Bet365 volt mindig is az etalon, ahol évek óta hozzászoktam ahhoz, hogy szinte csukott szemmel is megtalálok mindent.
Hát... jelen pillanatban úgy tűnik, hogy nem az Unibet nőtt fel a Bet365-höz, hanem épp a Bet365 süllyedt le a másikhoz.

Idézetet írta: Tinyo Dátum augusztus 29, 2020, 21:11:14
Nos kb 2órás "chatparty" után visszakaptam a pénzem...
Mellékesen megjegyezném hogy a magyar ügyfélszolgálati munkatárs (ha jól emlékszem Huba) teljesen korrekt volt még úgy is hogy párszor "elgurult a gyógyszerem"...
Azért itthagyom tanúlságnak a dolgot. ;)

Nem akarok másoknak ötleteket adni, de évek óta az a tapasztalatom a Bet365-tel kapcsolatban, hogy ha türelmes vagy, és sokáig levelezel velük, akkor egy idő után megunják, és inkább jóváírják neked a vitatott összeget, minthogy napokig lekösd az egyik munkatársukat.  :)
Lehet, hogy a chat-nél is így van, azt még nem próbáltam.
A lényeg, hogy kitartónak kell lenni.
Egyszer amikor kicsit jobban ráértem, belemerültem a "Részvételi feltételek" végigolvasásába, és kiderült belőle (amit addig bevallom, nem tudtam), hogy ha vitás esetem van, és nem jutok dűlőre az ügyfélszolgálattal, akkor kérhetem, hogy továbbítsák az ügyemet egy "magasabb rangú" emberkéhez. Eddig kétszer vagy háromszor volt ilyenre szükségem, és mindannyiszor elértem, amit szerettem volna (illetve amit én igazságosnak tartottam az adott helyzetben). Ezért is gondolom azt, hogy bizonyos idő után már nem éri meg nekik órákat vacakolni egyetlen ügyféllel.