bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Carpeks Dátum február 07, 2021, 17:59:30
Mást is kiléptet folyton a bet? Néztem a beállításaimat, a tétlenségi idő 3 órára van állítva, mégis ha pár percig más oldalt böngészek, fogadás megtételekor újra a jelszót kéri.
nalam rendben van

Engem csak 12 óránként kérdez meg hogy kilépek-e. (Igen folyamat megy  8) )

Van egy régóta ismert mód, amivel megváltoztatható a kifizetés módja. Ezt alkalmaztam én is, és eddig mindig bevált. Most viszont van ott egy üzenet, hogy elképzelhető, hogy kapcsolatba kell lépjünk Önnel, mert meg kell osszuk a kifizetést... Lehet, hogy véget ért ez a változtatás? Próbáltam több részletben is, akkor is ott volt az üzenet.
A kérdésem az lenne, hogy ilyenkor mindig keresnek vagy eldöntik ők, és úgy küldik a pénzt? Csak mert nem szeretném, ha bank számlára utalnák, azt meg főleg nem, hogy a megkérdezésem nélkül döntenének így. (Jó pár éve csak skrilles kifizetésem volt).


Idézetet írta: BvB_09 Dátum február 11, 2021, 04:46:17
Van egy régóta ismert mód, amivel megváltoztatható a kifizetés módja. Ezt alkalmaztam én is, és eddig mindig bevált. Most viszont van ott egy üzenet, hogy elképzelhető, hogy kapcsolatba kell lépjünk Önnel, mert meg kell osszuk a kifizetést... Lehet, hogy véget ért ez a változtatás? Próbáltam több részletben is, akkor is ott volt az üzenet.
A kérdésem az lenne, hogy ilyenkor mindig keresnek vagy eldöntik ők, és úgy küldik a pénzt? Csak mert nem szeretném, ha bank számlára utalnák, azt meg főleg nem, hogy a megkérdezésem nélkül döntenének így. (Jó pár éve csak skrilles kifizetésem volt).
Ilyet szoktak nekem is írni,de mindig oda utalták eddig ahova kértem,kapcsolatfelvétel nélkül...Amúgy néha észreveszik ám a trükköt   :redchug::redchug: De ha vársz pár órát,gondolom akkor műszakcsere van vagy nem tudom akkor már nem olyan alaposak :D

Idézetet írta: szalist Dátum február 11, 2021, 08:09:34
Ilyet szoktak nekem is írni,de mindig oda utalták eddig ahova kértem,kapcsolatfelvétel nélkül...Amúgy néha észreveszik ám a trükköt   :redchug::redchug: De ha vársz pár órát,gondolom akkor műszakcsere van vagy nem tudom akkor már nem olyan alaposak :D

És mikor van műszakcsere?  :) 22:00 óta ezt írja.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum február 11, 2021, 08:17:10
És mikor van műszakcsere?  :) 22:00 óta ezt írja.
Nem erre gondoltam hanem mikor megváltoztatod,néha észreveszik és törlik a kifizetést,nálam legalábbis volt már ilyen

Igen, nem is úgy értettem.  Köszönöm a segítséged! :)

#7972 február 16, 2021, 23:20:46, csatarid
Most először kártyára kértem ki a pénzt betről. 2 óra múlva elv meg is jött de az egyenlegem sms szerint és otp webapp szerint sem változott... Érdekes. A kései időpont miatt holnapra fog csak vagy mi lehet ez?

Sms szövege:

22:55 Áruvisszavét: +xxxx HUF; BET365, GI GIBRALTAR BET365;
Kártyaszám: ...., Egyenleg: xxxx HUF - OTPdirekt

Tehát fura hogy megjött a lé azt írja, de az egyenleg ugyanannyi mint volt előtte. Ez wtf? Remélem csak várni kell holnapig és nem az otpvel hadakozni, szarakodni..

Szerintem függő státuszú, ugyanaz a helyzet mintha mondjuk rapid transferrel fizetnél be, tehát csak reggel 8kor könyvelődik le.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 16, 2021, 23:25:17
Szerintem függő státuszú, ugyanaz a helyzet mintha mondjuk rapid transferrel fizetnél be, tehát csak reggel 8kor könyvelődik le.

Egyenlőre semmi nem történt. Más nem szokott közvetlen kártyára cashoutolni?

A netbankban nincs fuggo teteled?

#7976 február 17, 2021, 09:31:52, csatarid
Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 17, 2021, 09:25:03
A netbankban nincs fuggo teteled?

Azt pontosan hol látom otp nél?

Ugyanúgy ott van a történetben mint a többi érkezett utalás, zöld színnel. Annyi különbséggel hogy nem adta hozzá az egyenleghez.

*** Nincs aláírásra, jóváhagyásra várakozó tranzakció  - ezt is írja

Tényleg nincs senki aki így járt volna vagy kártyára szokott kérni kifizetést?  ???

Idézetet írta: csatarid Dátum február 18, 2021, 17:22:53
Tényleg nincs senki aki így járt volna vagy kártyára szokott kérni kifizetést?  ???
Sztm menjél be egy OTP-be, ott a nő látja, hogy mi lett vele.

Másnál sem lehet normálisan beírni a tétet?
Minden számjegy után klikkelni kell az egérrel,nem enged folyamatosan gépelni.
Tegnap még jó volt.