bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ugyanezt tapasztalom én is. :(
Már maga ez az új felugró valami is borzalom, ahova a téteket kell beírni.
Azt hittem már nincs lejjebb a bet365nek, de mikor ezt beújítottak, akkor rájöttem, hogy mégis van.

Off: Unibeten meg élőfogadásnál megszüntették az oldalsó sávot, ahol a meccsek között lehetett választani. Mindig vissza kell lépni a kezdő oldalra. Az is mindennek az alja...

chrome-nál engedte a tétet beírni, amikor a mozillánál szarozott

Nálam sehol nem engedi.

Nálam Chromenál a szar. 10x kellett bepötyögni a tétet mire sikerült. Összeszedhetnék magukat...  :'(

Idézetet írta: zbking Dátum február 18, 2021, 17:48:48
Sztm menjél be egy OTP-be, ott a nő látja, hogy mi lett vele.

Tegnap este jött egy újabb sms és jóváírták az összeget. Akkor már ezt is tudjuk hogy kell várni két napot.

:cya:

Megemelt, ingyen fogadás ajánlatot küldtek az Atalanta  - Real Madrid találkozóra.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum február 22, 2021, 19:16:30
Megemelt, ingyen fogadás ajánlatot küldtek az Atalanta  - Real Madrid találkozóra.

Hogy érted hogy megemelt? Szokásos 15k, bár lehet ennél már nincs magasabb.    ::)

Nekem eddig kívétel nélkül 3000 volt, most 7500.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum február 22, 2021, 20:20:43
Nekem eddig kívétel nélkül 3000 volt, most 7500.

Itt tuti bankhoz vagy tétekhez mért kategorizálások vannak. Nekem egy időben 1500 volt, amikor alig tettem valamit náluk. Most nekem is 7500.

Idézetet írta: robmiller Dátum február 22, 2021, 20:21:45
Itt tuti bankhoz vagy tétekhez mért kategorizálások vannak. Nekem egy időben 1500 volt, amikor alig tettem valamit náluk. Most nekem is 7500.

Én is így vélem, csak gondoltam érdemes ránézni, hátha másnak is emeltek.

Mindig olvasom ezekez , hogy ki milyen ajánlatokat kap tőlük. Nekem nem szoktak adni, méd 1500 forintosat sem. 
Nem tudom mennyit kellene játszanom, és milyen összegben náluk.
Egyszer fél évre felfüggesztettem a játékot , bár előtte sem tízezrekkel fogadtam. Lehet ez az oka.

Idézetet írta: chabialonso Dátum február 22, 2021, 22:28:23
Egyszer fél évre felfüggesztettem a játékot , bár előtte sem tízezrekkel fogadtam. Lehet ez az oka.

Egy minimális forgalom biztosan kell, de korábban olvastam olyan, hogy felfüggesztés után már nem adnak ilyen bónuszt; vélhetően ez az oka.

Idézetet írta: chabialonso Dátum február 22, 2021, 22:28:23
Mindig olvasom ezekez , hogy ki milyen ajánlatokat kap tőlük. Nekem nem szoktak adni, méd 1500 forintosat sem. 
Nem tudom mennyit kellene játszanom, és milyen összegben náluk.
Egyszer fél évre felfüggesztettem a játékot , bár előtte sem tízezrekkel fogadtam. Lehet ez az oka.
Nekem is volt önkitíltásom, azóta nem kapok semmit.

Én minden nap fogadok, de még véletlenül sem akarnak emelni,a szokásos 1500 adják már évek óta, bár nem is játszok nagy tétben.Nem tudom,hogy lehetne ezen növelni,de igazából nem is szükséges,bőven jó nekem így is!

#7994 február 24, 2021, 09:18:53, csatarid
Idézetet írta: whiteman Dátum február 23, 2021, 20:28:27
Én minden nap fogadok, de még véletlenül sem akarnak emelni,a szokásos 1500 adják már évek óta, bár nem is játszok nagy tétben.Nem tudom,hogy lehetne ezen növelni,de igazából nem is szükséges,bőven jó nekem így is!

Ott a válasz benne, nagy tétbe kell sűrűn nyomni és ha lehet bukni. Akkor adnak :). Persze bukni ne bukj hátha úgy is működik.