bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Csináld meg ellenfogadással, ha nem működne a felvehető.

#8071 április 09, 2021, 00:02:50, rektf3st
Idézetet írta: csacsi1899 Dátum április 08, 2021, 23:55:06
Csináld meg ellenfogadással, ha nem működne a felvehető.

all-in vagyok. az a stratégiám hogy kis oddsokat rakok, ezekből is csak azokat amiket jónak látok, és allinnel. ha kezd rosszul állni, akkor kiveszem. ez ilyen 3at előre, kettőt hátra stratégia. lassan termeli a pénzt, de már 1 hónapja stabilan lépkedek felfelé


úgy vagyok all-in hogy pont pár napja utaltam ki a hasznot. minuszba már nem lennék, de azért jó lenne nem azért beszopni mert eltűnik a felvehető most :D

közben újra megjelent a "fogadásaim" menüpont, csak nem mutat függőben lévő fogadást

Egy magyar csávó jól odavágott az irodának!

Idézetet írta: curpy82 Dátum április 14, 2021, 22:03:45
Egy magyar csávó jól odavágott az irodának!

Ez honnan származik? Érdekelne, hogy kifizetik-e neki.

Már miért ne fizetnék? Ez egy ilyen irodának az aprópénz aprópénze. Legfeljebb a csávót korlátozzák majd a továbbiakban. Bár szerintem még az sem, hisz előtte egy hónappal is nyert 40 milkát ugyanígy kombival. Ha kombizol, talán nem korlátoznak.

Tegnap este óta nem lehet nézni az élő videókat az oldalon. Az éppen aktuális képkockát mutatja, ha frissítek ez mindig változik. Tehát képeket tudok nézni videó helyett... Cookiekat töröltem, minden böngészőben ezt csinálja. Mi lehet a baj?  :-\

Közbe észrevettem hogy a teljesen noname kisebb tornákon teniszbe ahol van vidi ott zökkenőmentessen elindul. Tehát a Monte Carloi meccsek nem működnek csak, így gondolom másnál se. Az már más kérdés hogy mennyi az esély arra hogy senki se nézi vagy próbálta nézni innen.  :)

Idézetet írta: curpy82 Dátum április 16, 2021, 07:34:48
Már miért ne fizetnék? Ez egy ilyen irodának az aprópénz aprópénze. Legfeljebb a csávót korlátozzák majd a továbbiakban. Bár szerintem még az sem, hisz előtte egy hónappal is nyert 40 milkát ugyanígy kombival. Ha kombizol, talán nem korlátoznak.

Ez baromság, 86 milliót (ha jól látom annyi, de azért lehetett volna kisebb kép is hogy szart se lássunk) nem fognak csak úgy odaadni. Volt egy cikk is korábban, ahol kb. 15 milla kifizetésénél is szopatták a usert:
https://www.theguardian.com/sport/2016/jun/28/bet365-legal-action-delay-paying-punter-54000

Manapság is olvasni sok "tippmix-es csoportban" hogy 1-2 millió kifizetés után kukáznak.
De akkor ki is ez a csávó, és hogy lehet erről többet megtudni?

Idézetet írta: spursBSB Dátum április 17, 2021, 12:27:30
Ez baromság, 86 milliót (ha jól látom annyi, de azért lehetett volna kisebb kép is hogy szart se lássunk) nem fognak csak úgy odaadni. Volt egy cikk is korábban, ahol kb. 15 milla kifizetésénél is szopatták a usert:
https://www.theguardian.com/sport/2016/jun/28/bet365-legal-action-delay-paying-punter-54000

Manapság is olvasni sok "tippmix-es csoportban" hogy 1-2 millió kifizetés után kukáznak.
De akkor ki is ez a csávó, és hogy lehet erről többet megtudni?

Miért, a kaszinós jackpotokat sem fizetik ki? Ez egy jó reklám az irodának, most boldog-boldogtalan ilyen kombikat fog tenni, hogy neki is beakadjon egy ilyen gigakombi (igaz, az iroda nem feltétlenül tudja azt, hogy a kolléga megmutatta a nyerőt). Mivel ritkán nyer ennyit, ezért szerintem nem fognak elkezdeni szívózni a fogadóval. Ezért magasabb topfocira a maximálisan nyerhető összeg is, mert sokkal több folyik be.

Mivel ez egy konkurens oldalról származó kép, maximum úgy tudhatsz meg többet az illetőről, ha ott rákeresél és írsz neki.

Idézetet írta: spursBSB Dátum április 17, 2021, 12:27:30
Ez baromság, 86 milliót (ha jól látom annyi, de azért lehetett volna kisebb kép is hogy szart se lássunk) nem fognak csak úgy odaadni. Volt egy cikk is korábban, ahol kb. 15 milla kifizetésénél is szopatták a usert:
https://www.theguardian.com/sport/2016/jun/28/bet365-legal-action-delay-paying-punter-54000

Manapság is olvasni sok "tippmix-es csoportban" hogy 1-2 millió kifizetés után kukáznak.
De akkor ki is ez a csávó, és hogy lehet erről többet megtudni?

Ne haragudj, de én már személyesen rengeteg ilyen brit cikket olvastam, s az eddigi tapasztalat, hogy nagyon nem kedvezően írnak a szerencsejáték szolgáltatokról, mintha direkt valamilyen bajuk lenne velük. A legtöbb nagyon egyoldalú, hogy "szegény James, meg szegény Matt így meg úgy járt...".

Tippmixes csoportban gondolom tippmexen játsszanak, nem? Hát milyen dolog ez.

Miről kellene többet megtudni? Az illető nyert, és gratulálni kell emiatt neki. Ennyi. Legalábbis itt kellene záruljon a dolog.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 17, 2021, 18:26:16
Ne haragudj, de én már személyesen rengeteg ilyen brit cikket olvastam, s az eddigi tapasztalat, hogy nagyon nem kedvezően írnak a szerencsejáték szolgáltatokról, mintha direkt valamilyen bajuk lenne velük. A legtöbb nagyon egyoldalú, hogy "szegény James, meg szegény Matt így meg úgy járt...".

Tippmixes csoportban gondolom tippmexen játsszanak, nem? Hát milyen dolog ez.

Miről kellene többet megtudni? Az illető nyert, és gratulálni kell emiatt neki. Ennyi. Legalábbis itt kellene záruljon a dolog.

Oké, legyen igazatok. Engem eddig 2 helyről tüntettek el kifizetési igény után nagyjából úgy, hogy utána híre hamva se maradt az accomnak (bár egy cégcsoport), és az csak pár százezres volt, igaz nem is ekkora nevek voltak.
A tippmixes csoportos megfogalmazásomat meg kiforgathatod, de nyilván te is tudod, hogy a több tízezer tagos facebook csoportokra gondolok, ahol a 90% még amatőr és papíron játszik, a maradék 10% meg esetleg néha napján csinál is valami profitot. Na még ilyen csoportokban is olvastam nem egy embertől, hogy kikért 1-2 milliót, és korlátozták.
Ezen a fórumon is többször felmerült a bet365-ös kitiltás vagy korlátozás, most végre megtudhatnánk, hogy ha valaki tisztességesen nyer nagy összeget, akkor ki is fizetik-e. Nem néztem utána az adott usernek, de így első ránézésre egy sima promóció is benne van, vagy benne lehetne :)

Amúgy miért baj az ha kételkedem abban, hogy kifizetnek 80 milliónál többet? Az nem kérdés, hogy 10-ből 9 iroda nem tenné meg. Remélhetőleg a bet365 igen.

A tippmixes rész az félig vicc volt. Csupán a csoport elnevezéséből indultam ki, hogy amennyiben Tippmix, akkor miért jön ott szóba egy külföldi iroda?  ;)
Egyébként meg őszintén sajnálom az ilyen és hasonló csoportok adminjait. Nem lehet egyszerű az életük. Lehet ott minden, mint a búcsúban.  :D

Megneveznéd az irodát, ahonnan eltűnt a számlád? Lehet ezzel egy szívességet tennél másoknak is.

Senki nem tagadja, hogy nincsenek korlátozások, mert vannak (az már egy teljesen más dolog, hogy ki hogyan áll hozzá ezekhez a lépésekhez).
Viszont ha a kép valós, a fogadás érvényes (nem volt korlátozás a fogadás megkötésekor - elfogadták!), akkor miért is merül fel az a kérdés, hogy kifizetik-e vagy sem?
360 HUF-os árfolyammal számolva ez olyan 220-225 ezer euró? Sok pénz ez a fogadóirodának? IGEN. Volt ennél nagyobb veszteségük (nyertes fogadások által). IGEN.
Akkor?

Idézetet írta: spursBSB Dátum április 17, 2021, 12:27:30
De akkor ki is ez a csávó, és hogy lehet erről többet megtudni?

Ezzel nekem személyesen csak az a bajom, hogy ebből a bejegyzésből a kíváncsiság jön le. Vajon ki lehet az? Jelentkezzen gyorsan. Olyan, mint amikor Mari néni nyer a lottón és mindenki tudni akar róla mindent.
Lehet, hogy félreértettem, s csupán csak az a szándék, hogy Janika számoljon már be arról, hogy kifizették-e vagy sem.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 17, 2021, 19:54:04
A tippmixes rész az félig vicc volt. Csupán a csoport elnevezéséből indultam ki, hogy amennyiben Tippmix, akkor miért jön ott szóba egy külföldi iroda?  ;)
Egyébként meg őszintén sajnálom az ilyen és hasonló csoportok adminjait. Nem lehet egyszerű az életük. Lehet ott minden, mint a búcsúban.  :D

Megneveznéd az irodát, ahonnan eltűnt a számlád? Lehet ezzel egy szívességet tennél másoknak is.

Senki nem tagadja, hogy nincsenek korlátozások, mert vannak (az már egy teljesen más dolog, hogy ki hogyan áll hozzá ezekhez a lépésekhez).
Viszont ha a kép valós, a fogadás érvényes (nem volt korlátozás a fogadás megkötésekor - elfogadták!), akkor miért is merül fel az a kérdés, hogy kifizetik-e vagy sem?
360 HUF-os árfolyammal számolva ez olyan 220-225 ezer euró? Sok pénz ez a fogadóirodának? IGEN. Volt ennél nagyobb veszteségük (nyertes fogadások által). IGEN.
Akkor?

Ezzel nekem személyesen csak az a bajom, hogy ebből a bejegyzésből a kíváncsiság jön le. Vajon ki lehet az? Jelentkezzen gyorsan. Olyan, mint amikor Mari néni nyer a lottón és mindenki tudni akar róla mindent.
Lehet, hogy félreértettem, s csupán csak az a szándék, hogy Janika számoljon már be arról, hogy kifizették-e vagy sem.

Az egyik olyan iroda, aki kitiltott kifizetési kérés után (kifizetés nélkül), az 1xbet, és a másik is hozzájuk köthető, de ezek már ahogy látom befejezték, gondolom nem véletlenül.
És addig nem panaszkodtak, amíg nem kértem ki... :)

Valószínűleg rosszul fogalmaztam, maga az ember nem érdekel, szimplán csak az érdekelt, hogy mi lesz ebből, esetleges kitiltás vagy korlátozás, vagy semmi, és bevéshetjük a piros pontot az irodának (és azért keresem, mert ezt szeretném megtudni).

Amúgy mást is érdekelhet, aki stabilan nyereséges náluk, hogy mondjuk növelheti-e a tétet, mert nem fenyegeti korlátozás.

Mindenkinek az legyen a legnagyobb baja, ha 87 millió nyeremény után lekorlátozza az iroda... :)
Szerintem mindenki elfogadná ezt a szankciót.
Sőt engem ki is tilthatna kifizetés után... :)