bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: BvB_09 Dátum április 17, 2021, 15:02:50
Miért, a kaszinós jackpotokat sem fizetik ki? Ez egy jó reklám az irodának, most boldog-boldogtalan ilyen kombikat fog tenni, hogy neki is beakadjon egy ilyen gigakombi (igaz, az iroda nem feltétlenül tudja azt, hogy a kolléga megmutatta a nyerőt). Mivel ritkán nyer ennyit, ezért szerintem nem fognak elkezdeni szívózni a fogadóval. Ezért magasabb topfocira a maximálisan nyerhető összeg is, mert sokkal több folyik be.

Mivel ez egy konkurens oldalról származó kép, maximum úgy tudhatsz meg többet az illetőről, ha ott rákeresél és írsz neki.

Az utolsó mondathoz annyi. Igen, konkurens oldal és azért kicsi a kép, mert nem akartam belinkelni a cikket. Szerintem jól tettem.
A másik: nem orosz gagyi vagy ázsiai irodáknál kell játszani és akkor nem veszlik el a pénz. A bet365-nek nézz utána spursBSB! Nézd meg, hogy mennyi profitot termelnek évente és rájössz, hogy nekik ez aprópénz amit ki kell köhögni.

Hagyjuk már ezt hogy aprópénz... Minden iroda nyereséges lenne akkor is, ha nem b*sznák ki azokat akik tartósan profitálnak, mégis megteszik (előbb vagy utóbb). Az irodák tiltanak, korlátoznak, utánajártam rendesen. A betfair is, a pinnacle-ről is hallani lehetett, valószínűleg a bet365 is (mivel sokan írják). A gagyi orosz irodák meg hatalmas kínálatot nyújtanak, ezért sokan elkezdenek náluk játszani, amit nem kéne.

Idézetet írta: spursBSB Dátum április 17, 2021, 23:01:00
Hagyjuk már ezt hogy aprópénz... Minden iroda nyereséges lenne akkor is, ha nem b*sznák ki azokat akik tartósan profitálnak, mégis megteszik (előbb vagy utóbb). Az irodák tiltanak, korlátoznak, utánajártam rendesen. A betfair is, a pinnacle-ről is hallani lehetett, valószínűleg a bet365 is (mivel sokan írják). A gagyi orosz irodák meg hatalmas kínálatot nyújtanak, ezért sokan elkezdenek náluk játszani, amit nem kéne.

Egy "all you can eat" vendéglőbe ha Frici minden nap befizet, és jóval nagyobb mennyiséget megeszik, mint amennyit az adott vendéglő belekalkulált, akkor szerinted Fricit ki fogják zárni onnan?

Idézetet írta: curpy82 Dátum április 17, 2021, 22:47:37
Az utolsó mondathoz annyi. Igen, konkurens oldal és azért kicsi a kép, mert nem akartam belinkelni a cikket. Szerintem jól tettem.
A másik: nem orosz gagyi vagy ázsiai irodáknál kell játszani és akkor nem veszlik el a pénz. A bet365-nek nézz utána spursBSB! Nézd meg, hogy mennyi profitot termelnek évente és rájössz, hogy nekik ez aprópénz amit ki kell köhögni.

Nekem speciel nem volt bajom a képpel, amit írtam azért tettem, mert nem akartam reklámot az adott oldalnak (reklámozzák magukat eleget).

Itt a link:

https://www.hatharom.com/2021/04/13/bet365-bonusz-nagy-nyeremeny

Most már vannak kételyeim, s nem feltétlenül a nyereménykifizetéssel kapcsolatosan.  :D

Nálatok is eltűnt az élő videókról a hangerő szabályzó gomb meg a másik ami még volt??

Illetve 1-2 videó elindul, többinél (60-70%) csak egy képet mutat amit korábban írtam.

:'(

Idézetet írta: csatarid Dátum április 18, 2021, 01:01:28
Nálatok is eltűnt az élő videókról a hangerő szabályzó gomb meg a másik ami még volt??

Illetve 1-2 videó elindul, többinél (60-70%) csak egy képet mutat amit korábban írtam.

:'(

Nem nálad van a hiba, nálam is lehúzták a redőnyt. :) Hiba vagy fejlesztés lehet a háttérben, kitartást.  :beerchug:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 17, 2021, 23:32:03
Itt a link:

https://www.hatharom.com/2021/04/13/bet365-bonusz-nagy-nyeremeny

Most már vannak kételyeim, s nem feltétlenül a nyereménykifizetéssel kapcsolatosan.  :D

Hát igen...

Az ilyen kombikat, csak akkor érdemes megrakni ha nem vagy otthon,
múlt vasárnap, egy hasonló kombi után két napig fájt a fejem... :bash:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 17, 2021, 23:18:41
Egy "all you can eat" vendéglőbe ha Frici minden nap befizet, és jóval nagyobb mennyiséget megeszik, mint amennyit az adott vendéglő belekalkulált, akkor szerinted Fricit ki fogják zárni onnan?

Simán elképzelhető.  ;D

https://index.hu/kultur/eletmod/2017/01/14/tul_sokat_evett_kitiltottak_a_trofeabol/


Idézetet írta: csacsa44 Dátum április 18, 2021, 02:02:41
Nem nálad van a hiba, nálam is lehúzták a redőnyt. :) Hiba vagy fejlesztés lehet a háttérben, kitartást.  :beerchug:

Hát ilyen nincs, teljesen véletlen rájöttem mi volt a hiba. Az oldal 110%-os nagyítása. Visszavettem 100%-ra és minden videó megy és van hangerőszabályzó gomb is.  :redchug:

@csacsa44

Idézetet írta: csatarid Dátum április 20, 2021, 22:29:48
Hát ilyen nincs, teljesen véletlen rájöttem mi volt a hiba. Az oldal 110%-os nagyítása. Visszavettem 100%-ra és minden videó megy és van hangerőszabályzó gomb is.  :redchug:

@csacsa44

Fasza.  ;D Most néztem rá, nekem most kiírta, hogy mit kell tenni, pontosan azt, amire rájöttél. Köszi!  :beerchug:

Sziasztok
Bankártyára valo kifizetés mennyi idö náluk?
Köszi elöre is

Üdv!
Élő közvetítésekkel másnak is van gondja?
Pár napja nem hozza be , csak egy hibaüzenet jelenik meg a stream helyett, miszerint ellenőrizzem hogy a böngésző nézet beállításai 100% vagy alatta lévő nagyítási értéken vannak.
100%-on van , de próbáltam 90%-on,80-on is, mindig ugyanazt írja. (Chrome böngésző)