bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: laudrup Dátum május 01, 2021, 08:56:54
Üdv!
Élő közvetítésekkel másnak is van gondja?
Pár napja nem hozza be , csak egy hibaüzenet jelenik meg a stream helyett, miszerint ellenőrizzem hogy a böngésző nézet beállításai 100% vagy alatta lévő nagyítási értéken vannak.
100%-on van , de próbáltam 90%-on,80-on is, mindig ugyanazt írja. (Chrome böngésző)
Hello
Nekem is ezt hozza be...

Idézetet írta: artur72 Dátum április 22, 2021, 17:02:58
Sziasztok
Bankártyára valo kifizetés mennyi idö náluk?
Köszi elöre is

2-3 nap.

#8102 május 01, 2021, 22:18:07, laudrup
Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum május 01, 2021, 09:24:24
Hello
Nekem is ezt hozza be...
most beszélek a chat-en velük. kicsit gáz dolgokat írnak. majd ha lesz valami értelmes megoldás beírom.
pl: a feletesem szerint elveszítettük az adást..(mondom minden meccsnél ez van)
-akkor töröje a böngészési előzményeit. - ok megvolt.
-nyomja meg a ctrl+0-át.  nem csinál semmit.
akkor nem tud segíteni..

későbbi fejlemény: a technikai osztály végül segített. a start menü-vezérlőpult-képernyő menüben is meg kell nézni hogy 100%-on van-e a beállítás, ott sem lehet nagyítás. ha van(nekem 125%-on állt) akkor vissza kell állítani 100-ra és utána menni fog az élő közvetítés!

Idézetet írta: laudrup Dátum május 01, 2021, 21:31:23
most beszélek a chat-en velük. kicsit gáz dolgokat írnak. majd ha lesz valami értelmes megoldás beírom.
pl: a feletesem szerint elveszítettük az adást..(mondom minden meccsnél ez van)
-akkor töröje a böngészési előzményeit. - ok megvolt.
-nyomja meg a ctrl+0-át.  nem csinál semmit.
akkor nem tud segíteni..

későbbi fejlemény: a technikai osztály végül segített. a start menü-vezérlőpult-képernyő menüben is meg kell nézni hogy 100%-on van-e a beállítás, ott sem lehet nagyítás. ha van(nekem 125%-on állt) akkor vissza kell állítani 100-ra és utána menni fog az élő közvetítés!

Elég gáz ez a változás, mert a 125% a win10 ajánlott beállítása volt, mivel laptopon full hd felbontásnál borzasztó kicsik a betűk. Most akkor ezek szerint váltogathatjuk, hogy a meccset akarjuk látni, vagy a betűket...

Idézetet írta: Carpeks Dátum május 01, 2021, 23:20:57
Elég gáz ez a változás, mert a 125% a win10 ajánlott beállítása volt, mivel laptopon full hd felbontásnál borzasztó kicsik a betűk. Most akkor ezek szerint váltogathatjuk, hogy a meccset akarjuk látni, vagy a betűket...
Igen..én átállítottam, de kb. olvasószemüveg állandó azóta.(amit évek óta nem használok)
Nem biztos hogy akarom én ezt így..írtam is chat-en rögtön vissza nekik hogy elég gáz!

Én már mindent visszaállítottam 100%-ra... a rendszerbeállításoknál és a böngésző beállításainál is... De továbbra is ezt a hibát írja... Valakinek valami további ötlete!?

Most véletlenül rájöttem, hogy nem kell az egész gépet visszaállítani 100%-ra, hanem elég csak a bet365 oldalt a böngészőben kicsinyíteni. 80%-ra kizoomolva már megy a video.

Ti betudtok jelentkezni?  ???

Idézetet írta: csatarid Dátum május 26, 2021, 14:37:24
Ti betudtok jelentkezni?  ???

Nem, se Chrome, se Firefox, se Edge. Bár utóbbi még az oldalt se tölti be  ;D

Volt egy 20 perc, amíg nem volt jó, most már megjavult nálam.

Már szintén működik.  :ok:

Kaptam egy ingyenfogadást a BL döntőre, amit mérkőzés előtti- illetve élő fogadásra is felhasználhatok. Küldtek róla e-mailt, illetve belső üzenetet is kaptam róla. Érdemes ránézni az üzenetekre. :ok: