bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


5 dolcsi

Ment is arra, hogy Azpilicueta lapot kap

Eltűntek a fogadásaim. Nálatok? Chaten 65 várakozó ügyfél...

Meghalt a bet ja. Majd meccs után észhez térnek... csak ugye nem tudtam emiatt én sem kivenni a lét amikor jól állt a tenisz. Bsk meg.  :bash:

Másnál is van hogy a fogadásaim rész nem aktív?

Sajnáljuk, a szolgáltatás jelenleg nem elérhető üzenettel.

+ ez nem először van így nálam. Elég sűrűn szarakszik.

Nálam sincs. Sokszor előfordul mostanában.

Idézetet írta: csatarid Dátum július 02, 2021, 18:47:12
Másnál is van hogy a fogadásaim rész nem aktív?

Sajnáljuk, a szolgáltatás jelenleg nem elérhető üzenettel.

+ ez nem először van így nálam. Elég sűrűn szarakszik.

Igen, beakad. De ahogy látom valamit dizájnoltak, lehet ez miatt voltak ezek az akadások?

Idézetet írta: riverside Dátum július 02, 2021, 18:59:15
Igen, beakad. De ahogy látom valamit dizájnoltak, lehet ez miatt voltak ezek az akadások?

Lehetséges. De elég régóta vannak jelen ezek a gondok. Nem csak hogy a felvehető most funkció nem működik hanem konkrétan nincs se jobb oldalt se felül fogadásaim rész. Remélem javítják. Az újítás meg bár ne lett volna, az "aktivitásom" rész kiakasztott amikor megláttam az összegeket az elmúlt 12 hónapra vetítve.  ;D

Én a 10000 res ingyen fogadást nemtudtam aktiválni ,mert a Spanyol mecs nyereményét,csak 22 óra körűl irták jová. :noway: :noway:

Sziasztok,

Másnál is akadozik a BET ma? Most például az élő kosárlabda rész hirtelen eltűnt, a fogadások meg nyitva maradtak 🙄

az még hagyján, de nálam előfordult, hogy kosárnál a cash out full mást mutatott, mint kellett volna.

Pl egy ausztrál meccsnél tettem hogy X csapat eljut 50-ig félidőben, 2. negyedből 3:50 volt vissza, (ekkor álltak 47 pontnál), közel négy perc, aztán az 5000-es tétemre 3500-at ajánlott fel.  ;D De olyan is volt, hogy az u19-es szenegál-japánra tettem egy overt, szinte semmi esély nem volt rá, aztán a 6000 Ft-os tétemre 10.000-et fel tudtam venni, pedig olyan 2500 lett volna reális :D Szóval full meg van bolondulva

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 03, 2021, 15:03:52
az még hagyján, de nálam előfordult, hogy kosárnál a cash out full mást mutatott, mint kellett volna.

Pl egy ausztrál meccsnél tettem hogy X csapat eljut 50-ig félidőben, 2. negyedből 3:50 volt vissza, (ekkor álltak 47 pontnál), közel négy perc, aztán az 5000-es tétemre 3500-at ajánlott fel.  ;D De olyan is volt, hogy az u19-es szenegál-japánra tettem egy overt, szinte semmi esély nem volt rá, aztán a 6000 Ft-os tétemre 10.000-et fel tudtam venni, pedig olyan 2500 lett volna reális :D Szóval full meg van bolondulva

mondjuk így utólag belegondolva talán épp ezért tűntek el a live kosármeccsek  ;D kíváncsi vagyok, utólag lesz-e korrigálás. Hátha nem  :D

Nálam eltűnt a "Felvehető most" opció. Mármint bármit fogadok, nem kerül ez a menüpont, csak az élő és a függőben van. Nálatok is ez van?

Idézetet írta: LanMaffia Dátum július 07, 2021, 18:46:25
Nálam eltűnt a "Felvehető most" opció. Mármint bármit fogadok, nem kerül ez a menüpont, csak az élő és a függőben van. Nálatok is ez van?

Igen, a múlthét óta nem jelenik meg semmilyen felvehető most opció.

A legjobb gollovo piacon CR and Schick 2.37-2.37 szorzoval szerepel. Hivatalosan a cseh nem is nyerhet, mert a masiknak mar van golpassza, miert van kint akkor a fogadasi lehetoseg?

Mert az irodák nem nézik a gólpasszt, ha ugyanannyi a gól akkor holtverseny van és a dead heat rule lép életbe. Vagyis feleződik az odds vagy a tét. Ha hárman lesznek holtversenyben akkor harmadolódik.

Ez a gólpassz dolog csak annál számít hogy ki kapja az "aranycipőt"