bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok,
Csak infó ,most már müködik a felvehő most funkció.

Készüljetek fel, hogy a bet365 nel a döntő alatt nem fog mukodni a felveheto fogadas opcio a leterheltseg miatt!

Akkor még működött, most viszont nem. Mi a fenéket csinálnak mindig?

Sziasztok,
Nem tudom ,hogy valaki nézte-e nostanában ,de ismét müködik a felvehető most funkció.


Az elmúlt pár hétben kezdődött, hogy amikor nézek egy (animációs) közvetítést, egyszer csak, néhány perc után általában, befrissít az oldal és visszadob a focis részre és mehetek vissza mondjuk a meccsemre, pl a kosárlabdához.. Agyfaszt kapok ettől.  Másnál is előfordul ez? Van megoldás?

Mert azt szeretném ha mondjuk rámegyek egy kosár meccsre akkor addig ott maradjon az oldal amíg máshova nem megyek. Rohadt idegesítő állandóan visszalépegetni.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 12, 2021, 11:51:47
Az elmúlt pár hétben kezdődött, hogy amikor nézek egy (animációs) közvetítést, egyszer csak, néhány perc után általában, befrissít az oldal és visszadob a focis részre és mehetek vissza mondjuk a meccsemre, pl a kosárlabdához.. Agyfaszt kapok ettől.  Másnál is előfordul ez? Van megoldás?

Mert azt szeretném ha mondjuk rámegyek egy kosár meccsre akkor addig ott maradjon az oldal amíg máshova nem megyek. Rohadt idegesítő állandóan visszalépegetni.

Így van még mindig. Az olimpián is néztem a magyar érdekeltségű vízilabdákat, és visszament a foci részre.
Megoldást nem találtam rá én sem, csak visszalépegettem kétpercenként.

#8137 augusztus 21, 2021, 20:54:51, csatarid
Valaki tudja hogy az Angol Championship tehát a másodosztály benne van -e a korai kifizetés (2 gólos előnyél) bajnokságok között? Először beírta a meccset nyertesnek a bet, majd most átírta órákkal később vesztesre.


#8139 augusztus 21, 2021, 21:37:04, LanMaffia
Granada - Valencia meccsen 6 (sőt a végén még egy 7.) sárga volt, mégis vesztett az 5.5 over :( A lesgól előtt kiosztott egyet reklamálásért, plusz a 90+5-ben is egyet. Mutatta a videó és a kommentátor is mondta. Ilyenkor mi van? :(

És sehol nem találok írt infót a 6.-ról és a 7.-ről :D Remélem fel lesz töltve valahova a meccs



Végül frissítették a livescoreon és több oldalon is az adatokat. A bet365 is jóváírta a nyereményt.

Sziasztok!

Tudtok esetleg egy olyan online pénzügyi szolgáltatót, aminek a fizikai kártyájával be és akár kifizetni is a lehetséges bet365 oldalon? Wise kártyám van és hiába Visa, sajnos nem fogadják el befizetésre sem.