Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!
Lehet olyan, hogy a Bwin regisztráció után mindjárt 125 €-ban maximálja a megnyerhető összeget, másodszorra 20 €-ban, harmadszorra pedig 10 €-ban?
Skrilles befizetés 4,9% levonás, kifizetés 4,9% levonás?

Van ezeknek ügyfele egyáltalán?

Idézetet írta: szece77 Dátum szeptember 29, 2017, 21:06:42
Sziasztok!
Lehet olyan, hogy a Bwin regisztráció után mindjárt 125 €-ban maximálja a megnyerhető összeget, másodszorra 20 €-ban, harmadszorra pedig 10 €-ban?
Skrilles befizetés 4,9% levonás, kifizetés 4,9% levonás?

Van ezeknek ügyfele egyáltalán?

Lehet olyan, nekem is ez volt. Katasztrófa az az iroda.

Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum szeptember 30, 2017, 08:48:45
Lehet olyan, nekem is ez volt. Katasztrófa az az iroda.

Még egy arbom ketyeg náluk (remélem nem ott nyerek) aztán kiveszem a maradék 22 €-m, aztán elfelejtem őket...  :noway:

Nekem van ma kaparós, nézzétek meg, hátha bead valamit.

Idézetet írta: betg Dátum október 03, 2017, 15:36:08
Nekem van ma kaparós, nézzétek meg, hátha bead valamit.
Hali!

Köszönöm, még mindig tart ez a kaparós:

Szerezzen különleges Click Card-ot garantált nyereménnyel minden nap!

Minden nap adunk Önnek 1 INGYENES KÁRTYÁT Versenyre szóló jegyekkel, Póker bónuszokkal és különféle Kaszinós nyereményekkel, melyek mind arra várnak, hogy felfedjék őket!

Vajon melyik nyeremény lesz az Öné? Egyszerűen kattintson a kártyára és élje át az akciókat, hogy kiderüljön!

ÍGY MŰKÖDIK:

JELENTKEZZEN be a kliensébe
KATTINTSON a 'Promóciók' menüpontra és keresse a 'Napi Click Card' promóciót.
FEDJE FEL nyereményét!

Nekem ma ezt adta:

Szép estét!
Aki ismer bwin klón oldalt az letudná írni. Sporintbetet azt tudom, más egyéb van? sports.partypoker.com-ot találtam még, de ide nem enged regisztrálni.

Idézetet írta: Tonesz Dátum október 26, 2017, 00:43:54
Szép estét!
Aki ismer bwin klón oldalt az letudná írni. Sporintbetet azt tudom, más egyéb van? sports.partypoker.com-ot találtam még, de ide nem enged regisztrálni.

Mit ír, miért nem enged regisztrálni?
Elvileg lehet náluk játszani.
A gamebookers-nek van még ugyanilyen felülete és szorzói, de náluk csak akkor játszhatsz, ha régebbi számlád van, ők már magyaroknak nem engednek újat nyitni.
Viszont a partypokernek még a felülete is magyar, ezért is fura, hogy nem megy a számlanyitás.

Rámegyek a Join Now-ra aztán nem tölt be semmit és kiírja, hogy a webhely nem elérhető.

Idézetet írta: Tonesz Dátum október 26, 2017, 10:47:28
Rámegyek a Join Now-ra aztán nem tölt be semmit és kiírja, hogy a webhely nem elérhető.
Próbáld meg innen https://sports.bwin10001.com/hu/sports
Egy időben a bwin.com nekem sem töltött be egyes oldalakat, de innen simán ment.

Idézetet írta: ede Dátum október 26, 2017, 11:42:50
Próbáld meg innen https://sports.bwin10001.com/hu/sports
Egy időben a bwin.com nekem sem töltött be egyes oldalakat, de innen simán ment.

Nem a bwinnel van a gondja, hanem a sports.partypokerrel.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 26, 2017, 14:17:55
Nem a bwinnel van a gondja, hanem a sports.partypokerrel.
Közben már privát üzenetben kaptam linket oda is amivel működik a dolog.

Ritka, de az alapvetoen megbizhato http://tennisbios.com/view/tennis-bookmakers es maga az iroda ellentmond egymasnak. Elvileg 1 ballosnak irjak a tenisz szabalyzatot, de a bwin meg voidolta egy elso szettben veget ero meccsemet. Erre erdemes figyelni!

Mondjuk az is lehet hogy atvert, elcseszett valamit a bwin, reklamalni nem reklamaltam, nem volt nagy szorzo, es a multkor is volt egy vesztes, de nyertesnek kiertekelt fogadasom amit orakkal kesobb helyesbitettek es raktak minuszba a szamlat mikor a hirtelen keletkezett plusszal beultem pokerezni. A szabalyzatukat meg kb eletveszely megkeresni, ez a fekete alap, feher betu, buzi szinek teljesen kinyirjak a szemem, szoval inkabb harc nelkul elengedem  ;D. De jo felkeszulni legkozelebb.

" "Kétesély - ki nyer?"-fogadások: Ha egy teniszmérkőzés az egyik fél visszalépésével végződik, a "Kétesély - ki nyer?" fogadás érvényesnek minősül, amennyiben a mérkőzésen az első szett befejeződött."

ez az aktualis, ugy nez ki.

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 31, 2017, 16:58:55
Ritka, de az alapvetoen megbizhato http://tennisbios.com/view/tennis-bookmakers es maga az iroda ellentmond egymasnak. Elvileg 1 ballosnak irjak a tenisz szabalyzatot, de a bwin meg voidolta egy elso szettben veget ero meccsemet. Erre erdemes figyelni!

Úgy durván egy éve váltott a bwin 1 labdásról, 1 setes irodára. Értesítettek is levélben.

Idézetet írta: BaXee Dátum október 31, 2017, 17:11:44
Úgy durván egy éve váltott a bwin 1 labdásról, 1 setes irodára. Értesítettek is levélben.

Ahh, pedig en mindig, mindenhol ezt az oldalt nyomom hogy milyen megbizhato, erre egy eve nem frissitettek  :nu: