Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Carpeks Dátum május 26, 2020, 09:04:49
A régi felhasználónévvel elzavart, hogy Magyarországról nem fogadnak játékosokat, de engedett újat regisztrálni, és elvileg egy személyi feltöltéssel a verifikáció is megoldódott. Kártyás befizetésnél ígér valami bónuszt, tudja valaki, hogy ennek pontosan milyen feltételei vannak? Én sehol sem találok róla  semmit.

Nos, 100%-os bónuszt kaptam, a bónuszt és a feltöltött összeget háromszor meg kell forgatni minimum 1,7-es oddson 90 nap alatt.

Es mekkora a max befizetes a bonuszra?
Idézetet írta: Carpeks Dátum május 26, 2020, 22:25:33
Nos, 100%-os bónuszt kaptam, a bónuszt és a feltöltött összeget háromszor meg kell forgatni minimum 1,7-es oddson 90 nap alatt.

Idézetet írta: pestigabo Dátum május 27, 2020, 11:13:17
Es mekkora a max befizetes a bonuszra?

A konkrét ajánlatomnál a bwinen 10000 Ft látszik, de lehet, hogy csak azért, mert annyit töltöttem fel. Külföldi oldalakon 100 eurót emlegetnek, úgyhogy lehet annyi a max.

Idézetet írta: pestigabo Dátum május 27, 2020, 11:13:17
Es mekkora a max befizetes a bonuszra?

15000 Ft a max magyar ügyfeleknek.

Idézetet írta: Carpeks Dátum május 26, 2020, 22:25:33
Nos, 100%-os bónuszt kaptam, a bónuszt és a feltöltött összeget háromszor meg kell forgatni minimum 1,7-es oddson 90 nap alatt.

Az 1,7-es odds összejöhet kombi szelvényből is, ha még ez érdekelne valakit.

Most regisztráltam,de én nem látok semmilyen befizetési bónuszt. Merre kellene lennie?

A regisztráció nekem is sikerült, a belépés is sikerült a számlára több napon keresztül, email-en 100% befizetési bónuszt kaptam 45.000 Ft-ig! A verifikációt megcsináltam, üzenetet is kaptam arról, hogy a számla használatra kész, sok szerencsét kívánnak, majd a befizetés után zárolták a számlámat. Egyenlőre itt tartok email-en tudok velük csak kommunikálni, rákérdeztem a zárolás okáról, várom a válaszukat.....

Idézetet írta: Apcsi Dátum június 21, 2020, 18:29:18
A regisztráció nekem is sikerült, a belépés is sikerült a számlára több napon keresztül, email-en 100% befizetési bónuszt kaptam 45.000 Ft-ig! A verifikációt megcsináltam, üzenetet is kaptam arról, hogy a számla használatra kész, sok szerencsét kívánnak, majd a befizetés után zárolták a számlámat. Egyenlőre itt tartok email-en tudok velük csak kommunikálni, rákérdeztem a zárolás okáról, várom a válaszukat.....
Nekem is így volt, bónuszt leszámítva. Nem kell aggódni, hamarosan újranyitják.

Nekem régi számlám volt még a bezárás előtt, és akarok egyet nyitni újra. Érdeklődtem, hogy akkor újra lehet-e játszani magyarként, és azt írták, hogy persze. Ha a régi  számla nem működik, akkor lehet újat regelni, viszont új felhasználó nevet és új e-mailt adjunk meg, mert valamiért a rendszerük a régit nem szereti. Még nem nyitottam újat, de a napokban fogok, F1-re voltak jó opcióik, szóval nem árt az, ha van a talonban egy bwin számla is

Kinél, hogy járnak el valakinek engednek új számlát nyitni valakinek nem :D

5%os fee a netellerre. Az kemeny.

Ellensulyozza a 250dollaros napi poker freerollt es a promokat

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 09, 2020, 13:39:03
5%os fee a netellerre. Az kemeny.

Ellensulyozza a 250dollaros napi poker freerollt es a promokat
Skrillre is ennyi sajnos, csak bankkártyával érdemes befizetni ide.

Találtam most egy elég jó promót náluk: "Elsőre hármat" : Első gólszerzőket kell eltalálni freebetekért, és nem kell semmilyen fogadással "megerősíteni",vagy befizetni. Ez így elég jónak tűnik.

Sikerült kipörgetni egy 50%-os feltöltési bónuszt 7500 Forintig, de nem volt benne köszönet, ugyanis 35x kéne megforgatni 3 nap alatt  ;D   A világon semmire nem jó ez a promó. De lehet, hogy csak én nem fogadok elég nagy tételben...

Valaki él ezekkel az ajánlatokkal? Engem hetente bombáznak vele, de nem nagyon használom ki.

Fogadjon 10€ értékben BÁRMELY sportra és zsebeljen be 2 x 2€ FreeBet-et BÁRMELY sportra

Itt van minden fontos tudnivaló:

Fogadjon 10€-ért bármely sportra
Min. szorzó 2,00
Kapjon 2 x 2€-t FreeBet-ben BÁRMELY sportra
1 FreeBet-et a jóváíráskor felhasználhat
1 FreeBet július 22-én, szerdán lesz elérhető
FreeBet-ek érvényessége: 3 nap
A FreeBet-ek teljes szerződési feltétele érvényben

Részvételi feltételek

Speciális Szerződési Feltételek
Ez a promóció csak azon kiválasztott Ügyfelek számára elérhető, akik közvetlenül e-mailben megkapták az ajánlatot a szervezőtől vagy akiknek ez megjelent a szervező honlapján.
A promóció 2020.07.17. 00:00-kor (CET) kezdődik és 2020.07.19. 23:59-ig (CET) tart ("Promóciós időszak").
A promócióban történő részvétellel a játékosok elfogadják jelen Egyedi Promóciós Részvételi Feltételeket, valamint az Általános Részvételi Feltételeket.

Működés
A promócióban való részvételhez egy Résztvevő játékosnak egy Résztvevő téteket (lásd alább) kell megjátszania a Promóciós időszak alatt.

Résztvevő fogadásnak az számít, ami megfelel az alábbi kritériumoknak:

Fogadjon összesen 10€ értékben bármely sportra (nincs minimum tét/fogadás)
Min. szorzó 2,00

Ez elég nagy ellentmondás!!
A mérkőzés előtt vagy a mérkőzés alatt leadott fogadások számítanak bele a promócióba
Egyszerű vagy kombinált fogadások számítanak bele a promócióba
Érvénytelen fogadások nem számítanak bele az ajánlatba
A cash out fogadások nem számítanak bele az ajánlatba
A rendszer fogadások nem számítanak bele az ajánlatba
A FreeBet-ekkel leadott fogadások vagy bónusz összegek nem számítanak bele az ajánlatba
Emennyiben egy Ügyél legalább 10€ értékben rak meg egy résztvevő fogadást a promóciós időszak alatt 2 FreeBet-et adunk, darabonként 2€ értékben, melyek bármely sportra felhasználhatóak.

FreeBet Szerződési Feltételek
A FreeBet ezen szerződési feltételek és a promóció "működése" szerint kerül jóváírásra a Játékos számlájára
A FreeBet-ek a rézvételhez szükséges feltételek teljesítése után kerülnek jóváírásra
1 FreeBet a jóváíráskor azonnal felhasználható
1 FreeBet július 22-én, szerdán lesz elérhető
A FreeBet 3 nap után lejár, ha nem használják fel
Amennyiben egy Játékos megtesz egy fogadást a FreeBet felhasználásával és megnyeri a fogadást, a FreeBet nettó nyereségei a Játékos számláján jóváírásra kerülnek

Általános
Amennyiben a Játékos számlájának pénzneme nem egyezik az ajánlat pénznemével, úgy az összegek átváltásra kerülnek az Ön pénznemére. A következő átváltási szabályok érvényesek: 1 EUR = 1 CHF = 1 USD = 1 GBP = 2 BGN = 25 CZK = 300 HUF = 4 PLN = 4 RON = 80 RUB = 8 HRK
A szervező fenntartja magának a jogot, hogy az ajánlatot előzetes értesítés nélkül bármikor módosítsa vagy visszavonja
A szervező döntése az ajánlattal kapcsolatosan minden esetben véglegesnek tekintendő és kötelező érvényű