Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Mido9292 Dátum július 25, 2020, 13:08:54
Ma újabb ajánlatot küldtek nekem: 4X50 euroval kell fogadni Seria A meccsekre, 1,50 felett,és adnak 25 euro freebetet.
Nem túl kedvező, de aki amúgy is fogadna olasz meccsekre annak jól jöhet!

Nekem ugyanez jött tegnap 4x10 euróval 5 eurós freebetért.

Skrillre kifizetés 24 óra (+1/-1 óra) de hamarabb sose fizetnek.Ahhoz képest,hogy jutalékot szépen levesznek. :noway:

Azert ez 2020ban tobb mint szomorú. Nem azt mondom hogy legyen azonnali, de par oranal nem tobb..

Sajnos a jo promoik miatt kenytelen vagyok elviselno ezeket.

Erdekes dolog tortent velem tegnap du es ma hajnal kozott. Folyamatosan jatszottam, es osszesen 6szor tudtam nyitni a ladikot a Lucky Box promoban, pedig naponta 1 jarna. 3x2freespins, 2x300ft freebet, 1x 7500ft freebet

Tegnap beléptem és találtam 5 Euro freebet-et a számlámon... Nézzetek be, hátha Ti is kaptatok... Én nem kaptam róla se e-mail-t, se semmit... csak úgy ott volt...  :)

A Bwin szerint most megy a Medvedev-Thiem döntő  :D
Nem tudom hogy mi ez,de én úgy tudom 19:00kor lesz, meg máshol is azt írják...

Sziasztok,
Nektek betölti az adventi kalendárium ajándékait? Nekem sem mobilon sem laptopon...
Van egy olyan megérzésem, hogy nem vesztek sokat de azért kíváncsi lennék  :)

Idézetet írta: Zsoca Dátum december 02, 2020, 18:14:17
Sziasztok,
Nektek betölti az adventi kalendárium ajándékait? Nekem sem mobilon sem laptopon...
Van egy olyan megérzésem, hogy nem vesztek sokat de azért kíváncsi lennék  :)
Elég bugos mostanában az oldaluk,de nekem nagy nehezen behozta ezt a "Holiday Expresst". Mobilon,ha próbálkozol vele 3-4x akkor jó lesz az. Utána nézz be az ajánlatokhoz,mert lehet hogy nem írja ki mit nyertél,csak a promócióknál látod hogy mit kaptál.

Én csak póker kalendáriumot látok, arról van szó? Nekem az látszik, és osztogatja is a ticketeket. Holiday Express viszont sehol :D

Idézetet írta: Carpeks Dátum december 03, 2020, 10:18:11
Én csak póker kalendáriumot látok, arról van szó? Nekem az látszik, és osztogatja is a ticketeket. Holiday Express viszont sehol :D
Nem arról,amiről szó volt, az nekem mára eltűnt.A kalendárium nekem is ott van még.

Sziasztok,

Sikerült már valakinek befizetnie bankkártyával az idén? Az OTP a bwin-re mutogat a bwin pedig az OTP-re...  :crazy:
OTP-nél minden be van állítva, amire szükség volt ettől az évtől.

ha ma rendezted be az otpnél akkor várnod kell néhány órát
én is így voltam vele,másnapra már működött

Idézetet írta: Zsoca Dátum január 03, 2021, 10:45:14
Sziasztok,

Sikerült már valakinek befizetnie bankkártyával az idén? Az OTP a bwin-re mutogat a bwin pedig az OTP-re...  :crazy:
OTP-nél minden be van állítva, amire szükség volt ettől az évtől.
Nekem is probléma van a befizetéssel. Ide és az unibetre nem enged,viszont 888-ra gond nélkül,amit nem nagyon értek...

Valaki tud megoldást? Mivel 888-ra simán tudok befizetni kártyával,így gondolom nem az erste bank a hibás. Skrillt itt nem fogom használni,4,9%-os díja van :D

Egy havernak banki utalasos kifizetesnel levontak 20%-ot. Ez igy megy masnal is vagy reklamaljon?

Koszi