Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Zsoca Dátum március 27, 2021, 12:24:50
Sziasztok, itt megszűnt a fogadások után járó másnapi freebet?  :-\
Meg.Sok màs egyéb promôval pl a boxxal együtt

Sziasztok!

Más nem küzd olyan problémával, hogy böngészőből nem tud feladni fogadást!? Működik minden az oldalon amúgy, szépen kiválasztom a fogadást/fogadásokat, beütöm a tétet, szépen ráklikkelek a Fogadás megtétele gombra, de nem történik semmi... Ugyanakkor a mobil app-ból meg simán mennek ezek a fogadások... Mi lehet ennek az oka!?

Idézetet írta: zsivany20 Dátum április 19, 2021, 09:49:20
Sziasztok!

Más nem küzd olyan problémával, hogy böngészőből nem tud feladni fogadást!? Működik minden az oldalon amúgy, szépen kiválasztom a fogadást/fogadásokat, beütöm a tétet, szépen ráklikkelek a Fogadás megtétele gombra, de nem történik semmi... Ugyanakkor a mobil app-ból meg simán mennek ezek a fogadások... Mi lehet ennek az oka!?

Nekem hasonló akkor volt, amikor kézzel írtam be az összeget, és utána akartam a fogadás gombra kattintani, de nem történt semmi. Helyette az volt a "helyes" megoldás, hogy a kézzel beírás után le kellett okézni az összeget, vagy az ott lévő gombokkal bepötyögni.

#2358 május 25, 2021, 15:54:56, ALaczko
Europa ligára kínálnak előzetes fogadás után ingyenes élő fogadást 10 Euróval

Idézetet írta: ALaczko Dátum május 25, 2021, 15:42:19
Europa ligára kínálnak előzetes fogadás után ingyenes élő fogadást 10 Euróval

Igen, viszont én nem kaptam meg ezt például, pedig "feliratkoztam" rá... próbálom elérni őket Chat-en, de tegnap este óta még eddig folyamatosan offline-nak jelzi azt az oldaluk.... Működik náluk egyáltalán a Chat!?

Idézetet írta: zsivany20 Dátum május 27, 2021, 10:12:36
Igen, viszont én nem kaptam meg ezt például, pedig "feliratkoztam" rá... próbálom elérni őket Chat-en, de tegnap este óta még eddig folyamatosan offline-nak jelzi azt az oldaluk.... Működik náluk egyáltalán a Chat!?

Megnéztem, nálam is offline a chat!  ???

Van egy King of Europe nevű promójuk most... csapatokhoz lehet csatlakozni és missziókat kell teljesíteni jutalmakért (Free bet-ek, oddsnövelők stb... ).

Gyertek, csatlakozzunk a magyar csapathoz! (Már simán a csatlakozásért jár 1 EUR Free Bet.)  :ok:

https://promo.bwin.com/hu/promo/p/sports/cee/king-of-europe




Idézetet írta: zsivany20 Dátum június 09, 2021, 12:29:36
Van egy King of Europe nevű promójuk most... csapatokhoz lehet csatlakozni és missziókat kell teljesíteni jutalmakért (Free bet-ek, oddsnövelők stb... ).

Gyertek, csatlakozzunk a magyar csapathoz! (Már simán a csatlakozásért jár 1 EUR Free Bet.)  :ok:

https://promo.bwin.com/hu/promo/p/sports/cee/king-of-europe


8-ból 5 promó reálisan teljesíthető,viszont az utolsó 3 elég komoly pénznyelőnek tűnik. Azért 25,50,100-as oddsú szelvények igen ritkán jönnek be,és minimum 5 euros téten kellene játszani...

Idézetet írta: zsivany20 Dátum június 09, 2021, 12:29:36
Van egy King of Europe nevű promójuk most... csapatokhoz lehet csatlakozni és missziókat kell teljesíteni jutalmakért (Free bet-ek, oddsnövelők stb... ).

Gyertek, csatlakozzunk a magyar csapathoz! (Már simán a csatlakozásért jár 1 EUR Free Bet.)  :ok:

https://promo.bwin.com/hu/promo/p/sports/cee/king-of-europe



Csak csatlakozás után látszik, hogy melyik csapatnak hány tagja van?

#2364 június 09, 2021, 17:32:13, zsivany20
Idézetet írta: Carpeks Dátum június 09, 2021, 16:54:35
Csak csatlakozás után látszik, hogy melyik csapatnak hány tagja van?

@Carpeks  Naponta frissülnek az infók abban a szekcióban, szóval szerintem holnapra látszódik majd... meg az is, hogy hány pontnál jár a csapat.. én pl már megcsináltam 3 kihívást, a jutalmat is megkaptam értük, de egyelőre nem látszik a csapatok összpontszámánál, ahogy a létszám sem. Mivel ez a promó első napja, ezért nulla van mindenhol.

@Mido9292 igen , az utolsó három az valóban extrém kategória, de elég korrekt jackpot is jár érte... akinek van rá pénze, az próbálkozhat... akinek nem tetszik, az megkapja a többi misszióért járó jutalmat.

*Update: Közben frissültek az adatok, már látszódik, melyik csapatban hányan vannak... de úgy sejtem ez max napi 1-2 alkalommal frissül majd csak.  :)

Tegnap óta szívok azzal, hogy megpróbáljak befizetni a regisztrációt követően bankkártyámmal. Nem működik a dolog: kitöltöm az adatokat, elindítom a befizetést - aztán semmi.

Másnak nincs ilyen problémája?

Az angol chat azt mondja, hitelesítsem a számlámat: küldtem nekik egy bankszámlakivonatot, de ez elég furcsa, ilyesmit kifizetés előtt szoktak kérni legfeljebb, nem?

Nekem működött a kártyás befizetés valamelyik nap! Azt leszámítva,hogy tetű lassú az egész oldal,flottul ment   :redchug:

én is most fizettem be kártyával opt-s VISA, négyszer próbáltam rá, mire 4.-re sikerült, pedig full ugyanazt csináltam az első három alkalommal is. Tényleg fura. Mondjuk 22bet-re meg képtelen vagyok kártyával befizetni, szóval vicc az egész

Szintén visa, egyből sikerült 10 perce próbáltam, mert adtak 10€ freebetet a magyar meccsre.

Idézetet írta: Zsoca Dátum június 19, 2021, 11:59:57
Nekem működött a kártyás befizetés valamelyik nap! Azt leszámítva,hogy tetű lassú az egész oldal,flottul ment   :redchug:
Nekem 20 másodperc mire elfogad ott egy fogadást így nem is szoktam oda tölteni..