Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ezek szerint tiltva van a kártyád szerencsejáték célú használata. Nem fogsz tudni vele befizetni.

A bwin ma megbombázott egy levéllel: VB bónusz következő depositra  100% egészen 2500-ig  ;D
Erre délután beszélek egy haverommal ő is kapott levelet, de ő 50%-os bónuszt 26000 Ft értékben.

Hát hol itt az igazság. Biztos odaát van, mert itt nincs.

-Előrebocsátom, kb ugyanannyi pénzt forgatott meg ő is, és én is náluk, úgyhogy itt nem tudom , mi alapján döntenek.
Sorsolnak???

Valaki kapott még bónusz ajánlatott???

Én még kb 2 hete kaptam, de csak 1250Ft-os befizetési bónuszt:

Ilyen egyszerűen működik:

   1. Kattintson a hivatkozásra és lépjen be felhasználónevével.
   2. Olvassa el és fogadja el a Részvételi Feltételeket a bónuszhoz.
   3. Fizessen be 2500 HUF értékben fogadási számlájára.
   4. Automatikusan megkapja 1250 HUF értékű extráját.

Nekem egy 2.500 Ft-os bónusz levél érkezett tegnap, pedig már vagy fél éve be sem léptem az oldalukra. Így azért töltök majd fel hozzájuk némi aprót, a bónusz miatt.

bwin oldala eléggé elszürkült, eljött az idő, hogy csak 365 bet-re járok!
Ott jóka  szorzók és több a választék is. Bwin gagyi lett! :'( :cya:

nandor:

Jó döntést hozol a bet365-el.Féléves tapasztalataim alapján nagyon jó fogadóiroda jó livebet lehetőséggel.Nagyon megbízható csak egy hibát tudnék ra mondani hogy egyes meccsek eredményét lassan értékeli ki.De azok általában kisligák pl Lett,litván,észt stb.Az expekt után a második legjobb magyar fogadóiroda.Ezért játszom mindkettőnél.

Sziasztok lenne egy kérdésem a BWIN-el kapcsolatban.
Láttam Cesc Barátunk naplóját nagyon jól megy neki 15,50,100 ezres tétekkel is játszik ahogy olvastam inkább Bet365,Unibet,Sportingbet,és tippmixen,  és 2 irodában milliós hónapot zárt és ki is vette! ;)
Bwinen nem tűnne el a pénz ha ilyen tétekben fogadnák?
És ha esetleg eljutnék 1 milláig ( vagy akár 200K-ig) kifizetnék? :redchug:
A válaszokat előre is köszönöm ! :)

Idézetet írta: Tamás ;) Dátum július 17, 2010, 21:13:18
Sziasztok lenne egy kérdésem a BWIN-el kapcsolatban.
Láttam Cesc Barátunk naplóját nagyon jól megy neki 15,50,100 ezres tétekkel is játszik ahogy olvastam inkább Bet365,Unibet,Sportingbet,és tippmixen,  és 2 irodában milliós hónapot zárt és ki is vette! ;)
Bwinen nem tűnne el a pénz ha ilyen tétekben fogadnák?
És ha esetleg eljutnék 1 milláig ( vagy akár 200K-ig) kifizetnék? :redchug:
A válaszokat előre is köszönöm ! :)

valószínűleg kifizetnék, ebben korrektek, de nem sokáig hagynának 100 ezres tétekkel játszani... nekem 2-3 euro a max tét amit elfogadnak... amíg megy nyomd, de az oddsok általában rosszabbak mint pl. a bet365-nél, szóval nem érdemes náluk játszani sztem

Pl ha ilyen 15-20 ezrekkel pár tennisre h ki nyeri a szettet meg focira 2,5... over underre tennék és jönnének olyan 60 ezrek az már nem rossz de miért ne engednék??? Miért ne hagynának 100as tétekkel játszani ??? Te pénzed felteheted ha nyered kötelesek kifizetni nem ?

Idézetet írta: Tamás ;) Dátum július 17, 2010, 21:32:59
Pl ha ilyen 15-20 ezrekkel pár tennisre h ki nyeri a szettet meg focira 2,5... over underre tennék és jönnének olyan 60 ezrek az már nem rossz de miért ne engednék??? Miért ne hagynának 100as tétekkel játszani ??? Te pénzed felteheted ha nyered kötelesek kifizetni nem ?

ha folyamatosan nyersz lekorlátoznak, csak a hülyékkel akarnak játszani... de próbáld ki, sztem egy - két hét múlva itt fogsz anyázni,
miért pont a bwint választod, mert szép színes? vagy tényleg nem értem... az oddsok rosszabbak, nincs normális supprort, és live fogadás is jobb a bet365-nél, a kifizetés gyorsaságáról már nem is beszélve...

Lekorlátoznának pfff Ehez van joguk :O ??? :bash:

Szerintem is felejtsd el a bwin-t. Van még sok más jobb és korrektebb iroda a bwinnél...

Idézetet írta: Tamás ;) Dátum július 17, 2010, 21:48:48
Lekorlátoznának pfff Ehez van joguk :O ??? :bash:

persze hogy van, nem fogadják el a téted, ha elfogadják utána már kifizetik... devisszadobálják hogy túl van a maximumon...

Sziasztok!

Bemásolnék egy levelet minden változtatás nélkül, amit kaptam a bwin -től :)

___________________________
Köszönjük levelét és elnézését kérjük a megkésett válaszért.

Az illetékes részlegünk ellenőrizte fogadószámláját. Az ellenőrzési eljárás eredményeként fogadószámláját véglegesen blokkoltuk.

Kérjük olvassa el az ÁSZF ide tartozó részletét:

"4. A Társaság fenntartja a jogot, hogy a felhasználót az bwin International Ltd. teljes kínálatából indoklás nélkül kizárja."

Sajnáljuk, hogy ezt a döntést kellett hoznunk!
___________________________

Ezt hogy képzelik?

Melyik irodát ajánlanátok nekem?

Idézetet írta: stdavid Dátum július 19, 2010, 12:30:45
Sziasztok!

Bemásolnék egy levelet minden változtatás nélkül, amit kaptam a bwin -től :)

___________________________
Köszönjük levelét és elnézését kérjük a megkésett válaszért.

Az illetékes részlegünk ellenőrizte fogadószámláját. Az ellenőrzési eljárás eredményeként fogadószámláját véglegesen blokkoltuk.

Kérjük olvassa el az ÁSZF ide tartozó részletét:

"4. A Társaság fenntartja a jogot, hogy a felhasználót az bwin International Ltd. teljes kínálatából indoklás nélkül kizárja."

Sajnáljuk, hogy ezt a döntést kellett hoznunk!
___________________________

Ezt hogy képzelik?

Melyik irodát ajánlanátok nekem?

szar bwin hagyd a picskébe!  ;)