Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum július 26, 2010, 13:38:26
Ebben az esetben, akkor sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy nem a bwin a hibás, hisz tilos azonos háztartásból több személynek játszania.
Az érdekes, mert apumnak és tesómnak is évek óta van ott számlája és mindig rendesen kifizettek bennünket... :)

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum július 26, 2010, 13:49:28
Az érdekes, mert apumnak és tesómnak is évek óta van ott számlája és mindig rendesen kifizettek bennünket... :)

Egy helyről léptek be?

Idézetet írta: Milan Dátum július 26, 2010, 14:05:37
Egy helyről léptek be?
Mikor apum még náluk fogadott, akkor mindig az én gépemről lépett be, tesóm a sajátjáról szokott, de előfordult többször is, hogy az enyémről pókerezett.

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum július 26, 2010, 14:22:22
Mikor apum még náluk fogadott, akkor mindig az én gépemről lépett be, tesóm a sajátjáról szokott, de előfordult többször is, hogy az enyémről pókerezett.

Érdekes. Hát akkor szerencsétek van, hogy nem vizsgált át a bwin.

Szerintem ilyen véletlenszerűen vizsgálják az embereket.

Nálam közben eltelt az 1 hét, most már illene ha megkezdenék a kiutalásomat :bash:

Idézetet írta: Milan Dátum július 26, 2010, 14:38:46
Érdekes. Hát akkor szerencsétek van, hogy nem vizsgált át a bwin.

Szerintem ilyen véletlenszerűen vizsgálják az embereket.
Én úgy tudom, hogy a legtöbb irodánál csak a bónuszokra vonatkozik ez a háztartásonként/IP-címenként csak 1 dolog...na mind1, lényeg, hogy nem volt gond velük. :)

Idézetet írta: Milan Dátum július 26, 2010, 13:38:26
Ebben az esetben, akkor sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy nem a bwin a hibás, hisz tilos azonos háztartásból több személynek játszania.

es teljesen korrekt, hogy tesom 2 eve nem hasznalja a szamlajat, en meg 5 eve gyakorlatilag folyamatosan, es mikor nem 5-10ezer ftot depozok, hanem ennek a sokszorosat, akkor hirtelen bezarnak, nem?
kulon lakcimunk van, amirol a papirokat anno meg is kaptak.

Srácok, már másfél hét eltelt mióta elküldtem a banki adatokat a bwinnek és azt mondták, hogy továbbítják az illetékes részleghez az infokat...és azóta semmi se történt.
Volt már pár levélváltásom, de csak közhelyek jönnek természetesen, hogy legyek türelemmel, amint információ jön az "illetékes részlegtől" akkor értesítenek. Kezdek aggódni, nehogy valamit belemagyarázzanak és az időhúzásnak hála lenyúlják a pénzemet.

Írtam ma is nekik, hogy hol tart az ügy, most már minden nap rákérdezek, ez sztem felháborító amit művelnek, remélem kiutalják és akkor végre rátudok kérdezni, hogy miért is zároltak meg mi volt ez az egész, egy kicsit komolyabb hangnemben..

Idézetet írta: rodaniel Dátum július 27, 2010, 14:00:02
es teljesen korrekt, hogy tesom 2 eve nem hasznalja a szamlajat, en meg 5 eve gyakorlatilag folyamatosan, es mikor nem 5-10ezer ftot depozok, hanem ennek a sokszorosat, akkor hirtelen bezarnak, nem?
kulon lakcimunk van, amirol a papirokat anno meg is kaptak.

Ha mindketten kaptatok bónuszt annak idején amikor egy helyről léptetek be, akkor tartom helyesnek amit csináltak...de már a franc sem tudja, hogy mi van ezeknek a fejükben...

Egyesült a Bwin és a PartyGaming

A tegnapi napon a Bwin és a PartyGaming hivatalosan bejelentette, a két vállalat fúzióra lépett, ezzel a világ legnagyobb online szerencsejáték cége született meg. A Bwin értékét 1,4 milliárd euróra, a PartyGamingét 1,1 milliárd fontra becsülik.


Még nem teljesen biztos a fúzió, a tárgyalások még mindig folynak. Az első ilyen "pletykák" még korábban megjelentek, akkor mindkét cég cáfolta, hogy ilyesmiről szó lehet. Mindenesetre érdekes lesz.


Na van egy kis fejlemény az ügyemmel kapcsolatban a bwinnel, már ha érdekel vkit :)
Szóval most kiutalták az utolsó befizetésem összegét..nos ezzel az a probléma, hogy a pénzem nagyrésze még mindig bent van. Írtam is erről, nekik várom a válaszukat. A probléma ezzel ugye, hogy így 2szer vonnak le banki költséget meg miegymás, nem értem miért nem bírták az egészet egyben kiutalni. Már ha kiutalják a 2. felét, több azóta nyertes függőben lévő komoly fogadásom jött a számlámon, azt se tudom pontosan mennyi az összeg, de nagyon kéne.

Sziasztok! Had kérdezzem már meg, hogy számlák között hogyan és hol lehet utalni a bwinen? (póker számláról érdekelne a sportfogadásra)

ELőre is köszi!

Idézetet írta: BvB_09 Dátum augusztus 02, 2010, 12:31:29
Sziasztok! Had kérdezzem már meg, hogy számlák között hogyan és hol lehet utalni a bwinen? (póker számláról érdekelne a sportfogadásra)

ELőre is köszi!

Szia!
Bwinen nem kell a számlák közt utalni, az automatikusan megy, ha megnyitod a póker klienst, akkor egyből megjelenik a teljes egyenleged, amit a sportfogadás oldalon látsz, csak itt dollárban fogod látni.
Ha pókeren nyersz valamennyit, akkor kilépsz a szoftverből, azután belépsz a sportfogadás oldalra, és látni fogod egyből az összeget.