Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nem, nem hitelben játszottam. :) Volt egy box meccs, amit a bwin nyertesnek hozott ki ott nyertem ezt a pénzt (amit utána persze el is buktam rendszerint), és később a bwin észrevette (?!) hogy hoppá ez nem is nyert. Gondolom azért vonták le. Fizetni persze hogy nem akarok.
Csak félek hogy később megkereshetnek (?!) és esetleg kamatostól követelhetik a tartozást. Tudják minden adatom.. Ezért gondoltam hogy körbekérdezek itt, reméltem hogy van pár szaki. :)


Csak vicceltem egyébként. Értem, de semmi bajod nem lehet, szóval megnyugodhatsz  :)

Eetleg ha a sarkon látsz egy Bwines kocsit , :laugh:

Egyébként meg így jártak... Egyszer nekik is lehet bukni  :bash:

Idézetet írta: 123321 Dátum január 28, 2011, 16:26:16
Hi!

Rég nem jártam bwinen, és most kaptam megint egy bónuszt. Gondoltam felnézek és fel is töltöm az egyenlegem, erre ezt láttam:

http://www.imageserve.info/img_store/2011/01/28/6/68bc4ec5f25941e3daba5d303616ed9d.jpg

-  ban van az egyenlegem?! Emlékszem az utolsó fogadás (amit felfüggesztésre irt) még egy box volt. X lett az egyik meccs, de a bwin mégis nyertesnek irta a szelvényt, így hát azt a pénzt rögtön el is játszottam. Utólag javították és most MINUSZBAN van a számlám?! Ilyenkor mi a teendő? Gondolom ha feltöltöm a pénzt, csak a tartozásomat vonja le. De a tököm akar befizetni igy ezeknek ennyi pénzt. Lehet valami gondom belőle?

SEGÍTSÉG

Biztosan nem lesz bajod belőle...
Mivel a rossz kiértékelés nem a te hibád. Előfordul olyan , hogy ha az ember belemerül nem is néz vissza minden fogadást. Az egyenlegből látja, hogy nyert és ennyi. Az hogy te rosszhiszemű voltál, senki nem tudja bizonyítani! A pénzt pedig ők írták jóvá és nem te. Persze javítás után joguk van korrigálni, de ha már nem áll rendelkezésre az összeg a számlán nem tudnak kötelezni.

Egyébként én is jártam így velük. Nem is töltöttem fel több, mint egy évig. Előtte megszivattak és boldog voltam, hogy minimális elégtételt vehettem. De csak egy kis apróról volt szó. Egy bónusznál feltöltöttem aztán és fedezte a minusz részt...  ;)

Értem, köszönöm szépen a válaszokat!

Akkor ezentúl messze kerülni fogom a bwint :)

Idézetet írta: 123321 Dátum január 28, 2011, 17:29:20
Értem, köszönöm szépen a válaszokat!

Akkor ezentúl messze kerülni fogom a bwint :)

elofordul ilyen.
szerintem siman kerd meg oket, hogy korrigaljak 0-ra az egyenleged es akkor megint jatszol majd naluk.
eselyes hogy megteszik, nem sok penz ez nekik.

Idézetet írta: 123321 Dátum január 28, 2011, 16:26:16
Hi!

Rég nem jártam bwinen, és most kaptam megint egy bónuszt. Gondoltam felnézek és fel is töltöm az egyenlegem, erre ezt láttam:

http://www.imageserve.info/img_store/2011/01/28/6/68bc4ec5f25941e3daba5d303616ed9d.jpg

-  ban van az egyenlegem?! Emlékszem az utolsó fogadás (amit felfüggesztésre irt) még egy box volt. X lett az egyik meccs, de a bwin mégis nyertesnek irta a szelvényt, így hát azt a pénzt rögtön el is játszottam. Utólag javították és most MINUSZBAN van a számlám?! Ilyenkor mi a teendő? Gondolom ha feltöltöm a pénzt, csak a tartozásomat vonja le. De a tököm akar befizetni igy ezeknek ennyi pénzt. Lehet valami gondom belőle?
elég okos húzás volt eljátszani egyből.szerintem töltsd fel és levonják.mondok jobbat,írj nekik emailt mi a teendő ilyenkor.amúgy nekem is volt egy ilyen,de én megvártam míg levonják,nem akartam kavarni. üdv 

SEGÍTSÉG

A fogadások kiértékelése másnak is tetű lassú? Egy hajnali focimeccsemet még most sem értékelték ki.  :noway:

Régebben azért ez nem volt.

Idézetet írta: benson Dátum február 17, 2011, 15:46:55
A fogadások kiértékelése másnak is tetű lassú? Egy hajnali focimeccsemet még most sem értékelték ki.  :noway:

Régebben azért ez nem volt.

Biztos elaludt a feldolgozó.  ;D

sziasztok srácok! valaki segítsen mit tegyek! :S master carddal vagyok regelve bwinen és nem tudom hogy kérjem ki a nyereményt....segítsetek légyszives!!!   [email protected]

Idézetet írta: sean90 Dátum február 25, 2011, 00:24:06
sziasztok srácok! valaki segítsen mit tegyek! :S master carddal vagyok regelve bwinen és nem tudom hogy kérjem ki a nyereményt....segítsetek légyszives!!!   [email protected]

Utald ki bankszámlára. :ok:

Idézetet írta: rosco Dátum február 25, 2011, 13:44:13
Utald ki bankszámlára. :ok:

köszi igen az meg is van..csak én ehhez idióta vagyok  ;D ;D IBAN meg swift megvan..de a bankhoz nem tudom mit írjak..annnyit hogy otp bank nyrt. vagy az itteni város fiókszámát és címét vagy mit?....meg a címzett neve lakcímhez sajátot kell vagy a bankét???? :D :o ::) :crazy:

Idézetet írta: sean90 Dátum február 25, 2011, 14:19:14
köszi igen az meg is van..csak én ehhez idióta vagyok  ;D ;D IBAN meg swift megvan..de a bankhoz nem tudom mit írjak..annnyit hogy otp bank nyrt. vagy az itteni város fiókszámát és címét vagy mit?....meg a címzett neve lakcímhez sajátot kell vagy a bankét???? :D :o ::) :crazy:

Igen, a bank nevéhez az kell, amit írtál: OTP Bank Nyrt., a címzett adataihoz meg természetesen a te neved és lakcímed kell.

Hello!
Érdeklődnék hogy ha nem küldik ki a pénzt 2-5 napon belül akkor mi van? Írtam levelet Bwin-ek semi konkrétat nem írtak csak hogy március 4-én el küldték az OTP-nek az összeget. HELP!