Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: martinipm Dátum március 12, 2011, 13:46:33
Hello!
Érdeklődnék hogy ha nem küldik ki a pénzt 2-5 napon belül akkor mi van? Írtam levelet Bwin-ek semi konkrétat nem írtak csak hogy március 4-én el küldték az OTP-nek az összeget. HELP!

Várj tovább! Előbb-utóbb megérkezik az összeg a számláda, 15-e előtt már nem fogják rátenni.

Regisztrálnék bwin-re, de még 2007-ben vmiért már egyszer megtettem ezt, de pénzt nem tettem fel, és az adataim sem valósak - kivéve a nevet. Az ügyfélszolgálat azt írja, hogy küldjem el az irataimat, és a régit aktiválják. Csak így sajna nem vehetném igénybe a bónuszt. Ha egy másik e-mailről regisztrálnék, akkor valószínűleg kiderülne a dolog?

Elvileg nem lehet baj. Névegyezés semmit nem jelent. Egyedül arra figyelnék, hogy ne azonos gépen regisztráljak. Nem tudom pontosan, hogy hogy működik a gépek azonosítása, de például szerintem jelzi, hogy beléptél a korábbi számládra a gépről, majd ugyanarról a gépről regisztrál egy ugyanolyan nevű, ugyanolyan IP címmel rendelkező ember.

Halli!
Melyik a leggyorsabb kifizetés banki átutalás vagy hitelkártya?

Idézetet írta: martinipm Dátum március 23, 2011, 20:58:19
Halli!
Melyik a leggyorsabb kifizetés banki átutalás vagy hitelkártya?

A leggyorsabb szinte mindenhol a moneybookers.

Idézetet írta: martinipm Dátum március 23, 2011, 20:58:19
Halli!
Melyik a leggyorsabb kifizetés banki átutalás vagy hitelkártya?
A kártya általában gyorsabb szokott lenni a kettő közül. Moneybookers persze még gyorsabb :)

Sziasztok!  Tudomásotok szerint mekkora volt az az összeg amit a Bwin kifizetett?

Az előzött úgy értettem, hogy maximum mennyit fizet-fizetett ki a bwin.?

Havernak nyomtam fel lét a bankkártyámról a számlájára. Lehet belőle bajom? Lehet, hogy nem fognak nekem ezek után kifizetni?

Lehet, hogy zárolják a számláját.

Idézetet írta: meszja Dátum május 01, 2011, 21:35:13
Havernak nyomtam fel lét a bankkártyámról a számlájára. Lehet belőle bajom? Lehet, hogy nem fognak nekem ezek után kifizetni?

hali kezelési költség :)
náluk van sajnos

 :cya:

a bwinen van élő chat szolgáltatás?

kicsit hülye kérdés lesz...
egy lakcímről csak egy ember regisztrálhat a BWIN-re?
tesóm itt játszik,de én is szeretnék soloba :)
csak reggelnék én is ugyanazzal a lakcímmel.de a többi adat nyílválvalóan nem egyezne.
IP-T figyelik a reggnél? megtagadhatják a számlanyitási kérelmemet?

Idézetet írta: Bilyaletdinov Dátum május 03, 2011, 18:30:51
kicsit hülye kérdés lesz...
egy lakcímről csak egy ember regisztrálhat a BWIN-re?
tesóm itt játszik,de én is szeretnék soloba :)
csak reggelnék én is ugyanazzal a lakcímmel.de a többi adat nyílválvalóan nem egyezne.
IP-T figyelik a reggnél? megtagadhatják a számlanyitási kérelmemet?

Megvárják, még pénzt akarsz kiutalni és csak akkor fogják megtagadni...
A regeléssel nem lesz probléma. Sőt! Az is lehet, hogy elczúszik a dolog és nem lesz vele gond soha. De ha egyszer kiszúrják, nagy valószínűséggel belekötnek. Főleg ha bónuszt is kihasználsz. Ha nem kérsz soha semmilyen bónuszt, akkor lehet, hogy nem vacakolnak vele.
Az azonos cím még nem is olyan nagy a gond, hanem inkább a közös gép a probléma. Ha ugyanarról játszotok és még más kapcsolódási pont (cím) is van köztetek, meg még bónusszal is élsz, akkor abból baj lesz előbb, vagy utóbb.

Tájékoztatjuk, hogy egy háztartáson belül több bwin számlát is használhatnak családja tagjai, ti. minden nagykorú személy nyithat egy bwin számlát.

Azonban Friendship-bónusz ajánlatunkat nem vehetik igénybe családtagok, valamint ugyanahhoz a póker asztalhoz sem ülhetnek be azonos IP-címről.

További jó szórakozást kívánunk a bwin oldalain!

Amennyiben még akadna kérdése, forduljon Ügyfélszolgálatunkhoz, munkatársaink szívesen adnak felvilágosítást.