Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Helló!
Miért van az, hogy a minimum 2500 (2%) Ft-os befizetés helyett, mindig többet vonnak le a számlámról és nem elég ha 2550 van rajta???

mert közben váltogatják a pénzt,ha $ban van a számlád akkor fontban számolnak:)
stb


Forintban alapú a számlám:)

Idézetet írta: professor25 Dátum szeptember 30, 2011, 17:25:12
Forintban alapú a számlám:)

A Visa dollár, a MasterCard meg euró alapon végzi az elszámolást. Talán ez lehet az oka...

Sajnos nekem Master Card kártyám van..:S
De amúgy ez nem a "vásárlói" megtévesztés kategóriába tartozik?

Idézetet írta: professor25 Dátum október 03, 2011, 11:42:33
Sajnos nekem Master Card kártyám van..:S
De amúgy ez nem a "vásárlói" megtévesztés kategóriába tartozik?

Érdekes lenne, ha oda tartozna. Amikor egy banknál számlát nyitsz, kártyát igényelsz, hitelt veszel fel, stb., akkor elismered, hogy megismerted és magadra nézve elfogadtad a bank üzletszabályzatát és az adott termék kondíciós feltételeit, vagy ki hogy nevezi ezt. Azokban pedig le van írva (néhol eléggé rejtett módon), hogy pl. esetedben milyen árfolyamot és melyik napi árfolyamot használ a bankod külföldi kártyás vásárlás estén. Az meg egy más kérdés, hogy a bwin euróban tartja nyilván és kezeli a forintszámlákat is.

Ne olyan egyszerű eset ám a bwin  :).
Ha forintszámlád van náluk az eset a következő:
Banki átutalásnál forintot utalsz forintban számolják el.Kifele átváltják euróba úgy fizetnek ki.
Kártyás befizetésnél euróban vonják le a forint bankszámládról is.Kifelé viszont forintban utalják ki.
Mbookers euróban zajlik kifelé befelé.Viszont Netellerrel már forintban megy be-ki.Szóval csúcs :crazy:
A kártyatársaságokat nem keverném ide,a bwin a hunyó.

Idézetet írta: pukk Dátum október 03, 2011, 14:40:38
Ne olyan egyszerű eset ám a bwin  :).
Ha forintszámlád van náluk az eset a következő:
Banki átutalásnál forintot utalsz forintban számolják el.Kifele átváltják euróba úgy fizetnek ki.
Kártyás befizetésnél euróban vonják le a forint bankszámládról is.Kifelé viszont forintban utalják ki.
Mbookers euróban zajlik kifelé befelé.Viszont Netellerrel már forintban megy be-ki.Szóval csúcs :crazy:
A kártyatársaságokat nem keverném ide,a bwin a hunyó.


Hát ja, de ha azt mondanák, hogy akkor ezentúl minden tranzakció euró alapú az egyszerűség kedvéért, az sem lenne túl kedvező nekünk!  :)
No meg azt továbbra is tartom, hogy Visa kártyánál van egy közbeiktatott dollárra átváltás is, ami nem a kártyaszolgáltató hibája, mert ők nem tehetnek róla, hogy mi nem dollárban akarunk a  bwinnel bizniszelni.

Egyébként kezdem megkedvelni ezt az irodát! Amikor 1.14-es szorzót adnak arra, hogy a Malaga-Osasuna meccs utolsó 1 percében nem lesz gól (már 3:2 után), akkor az egy ügyfélbarát cég.

Na meg a napokban white member tag lettem, ami úgy indult, hogy az SPF kupa miatt befizettem hozzájuk 2500 forintot július közepén.  :)
(MB számláról 2608 ft-ot vontak akkor)

#279 október 05, 2011, 23:20:26, tommyka_
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, h szerintetek a bwin amikor kifizetés van, láthatja a nevünket meg a moneybookers adatainkat ha arra fizetünk ki? Tegyük fel adott egy régi account, kaptam rá limitet, uj account, és a régi accountra és az ujra is ugyan azzal a moneybookers accounttal fizettem ki csak email cimet cseréltem moneybookersen. Eszerint szerintetek találhatnak összefüggést a régi account meg az uj között vagy nem? A régit már nem használom.
Ötlet vkitől?

Idézetet írta: tommyka_ Dátum október 05, 2011, 23:00:29
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, h szerintetek a bwin amikor kifizetés van, láthatja a nevünket meg a moneybookers adatainkat ha arra fizetünk ki? Tegyük fel adott egy régi account, kaptam rá limitet, uj account, és a régi accountra és az ujra is ugyan azzal a moneybookers accounttal fizettem ki csak email cimet cseréltem moneybookersen. Eszerint szerintetek találhatnak összefüggést a régi account meg az uj között vagy nem? A régit már nem használom.
Ötlet vkitől?

Hát ez majd kiderül, ha beindul a "bwin detektiv osztálya".

Idézetet írta: tommyka_ Dátum október 05, 2011, 23:00:29
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, h szerintetek a bwin amikor kifizetés van, láthatja a nevünket meg a moneybookers adatainkat ha arra fizetünk ki? Tegyük fel adott egy régi account, kaptam rá limitet, uj account, és a régi accountra és az ujra is ugyan azzal a moneybookers accounttal fizettem ki csak email cimet cseréltem moneybookersen. Eszerint szerintetek találhatnak összefüggést a régi account meg az uj között vagy nem? A régit már nem használom.
Ötlet vkitől?
És az új Bwin számlád ugyanazzal a névvel van mint a régi?Eddig úgy tudtam ez lehetetlen már a regnél elakadás van.
Ha meg más névvel van hogy érkezhet meg a MB-re a pénz?Egy pénzküldés Mb-nél név+emailcím -el megy.Lagalábbis ha én küldök vkinek pénzt.

pukk te ilyenkor belegondolsz abba amit irsz?? Mert akkora hülyeséget irtál h az nem emberi. Biztos kétszer beregisztrálom magam ugyan azokkal az adatokkal h még nagyanyám is megtaláljon!  ;D bwinen a kifizetésnél semmilyen adatot nem kell megadni csak email cimet, azt pedig lecseréltem moneybookersen épp ezért kérdezem, h a bwinnek van-e joga ahoz h a Moneybookers számlaadataimhoz amik elvileg TITKOSak, h hozzáférjen? Mivel ha nem fér hozzá akkor nincs esélye h vki lebukjon vele mert azt még akkor is szánalmasnak találom hogyha vki nyerö szériába van akkor azt bekell korlátozni! :)

Milan, ez szted csak a kifizetésnél fog kiderülni vagy már a befizetésnél is ellenőriznek ilyen adatokat?! :\

Idézetet írta: tommyka_ Dátum október 07, 2011, 14:57:03
pukk te ilyenkor belegondolsz abba amit irsz?? Mert akkora hülyeséget irtál h az nem emberi. Biztos kétszer beregisztrálom magam ugyan azokkal az adatokkal h még nagyanyám is megtaláljon!  ;D bwinen a kifizetésnél semmilyen adatot nem kell megadni csak email cimet, azt pedig lecseréltem moneybookersen épp ezért kérdezem, h a bwinnek van-e joga ahoz h a Moneybookers számlaadataimhoz amik elvileg TITKOSak, h hozzáférjen? Mivel ha nem fér hozzá akkor nincs esélye h vki lebukjon vele mert azt még akkor is szánalmasnak találom hogyha vki nyerö szériába van akkor azt bekell korlátozni! :)

Tudom, nem ezt a választ várod, de a legokosabb az lett volna, ha annak a személynek az adataival, akivel másodjára regeltél a bwinen, nyitsz egy új mb számlát is.
Szerintem mb-s befizetésnél látják a küldő nevét is az e-mail címen kívül.