Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kártyát cserélni nem fogok, de szerintem ezt csak a bwin csinálja. Lehet más lenne a helyzet ha moneybokersre kérném ki, és onnan utalnám le számlára?

Megnéztem Moneybookers azt írja 520Ft a pénzlevétel, remélhetőleg forintban fogja utalni, szerintem legközelebb majd így veszem le és talán ennyiből meg is úszom az egészet.

Idézetet írta: fradi81 Dátum április 27, 2012, 08:17:05
Megnéztem Moneybookers azt írja 520Ft a pénzlevétel, remélhetőleg forintban fogja utalni, szerintem legközelebb majd így veszem le és talán ennyiből meg is úszom az egészet.
A Bwin A MoneyBookersre is euróban utal.Ha forintos a MB -ed akkor a MB meg visszavált forintra,úgyhogy lesz egy oda vissza konverzió és valamennyi pénz elveszik.Netellerre viszont forintban utal,ott működik ez.

Idézetet írta: pukk Dátum április 27, 2012, 11:30:12
A Bwin A MoneyBookersre is euróban utal.Ha forintos a MB -ed akkor a MB meg visszavált forintra,úgyhogy lesz egy oda vissza konverzió és valamennyi pénz elveszik.Netellerre viszont forintban utal,ott működik ez.

Illetve azt akartad írni, hogy Netellerre euróban utal és mivel az euró számla, így nincs váltási költség?!

Igazából az oda-vissza váltást mindenképpen meg kell fizetni, ha forintban akarod elkölteni.
A Netellerről is ha ft-ban várod a pénzt, akkor majd ott lesz egy váltás.

Én most átállok arra, hogy az eurós tranzakcióimhoz (tipico, bet-at-home, esetleg bwin, betredkings, paddy power) a Neteller számlámat fogom használni, a tisztán forintosakhoz meg moneybookerst.

Így még az árfolyamokkal is tudok játszani egy kicsit, ha erős forintnál eurós irodához mb-ről fizetek be, illetve ha eurós irodától gyenge forintnál mb-re utaltatok.

A gyakorlati megvalósításra én is kíváncsi vagyok, mert már most belezavarodtam...   ;D




Idézetet írta: Knapp Dátum április 27, 2012, 12:14:33
Illetve azt akartad írni, hogy Netellerre euróban utal és mivel az euró számla, így nincs váltási költség?!

Régen utaltam Netelerre akkor forintban utalt,de lehet azóta változott vagy az én emlékeim csalnak meg.
Igazából csak a MB meg a banki utalást tudom biztosan mert azt használtam mostanában

Idézetet írta: pukk Dátum április 27, 2012, 12:51:47
Régen utaltam Netelerre akkor forintban utalt,de lehet azóta változott vagy az én emlékeim csalnak meg.
Igazából csak a MB meg a banki utalást tudom biztosan mert azt használtam mostanában

Közben rájöttem, hogy a Neteller is lehet forint alapú, én euróban gondolkodtam...
Lehet, hogy azt forintban könyveli a bwin is.

Ti hogy szoktàtok kiküszöbölni, hogy kifizetésnél a vàltàs miatt a legkevesebbet bukjatok?

Idézetet írta: GixerZsolti Dátum május 03, 2012, 06:29:11
Ti hogy szoktàtok kiküszöbölni, hogy kifizetésnél a vàltàs miatt a legkevesebbet bukjatok?

Én a legutolsó kifizetésemnél nem buktam, sőt 17300Ft-tal többet is kaptam a jó árfolyamnak köszönhetően.
Ha olyankor kéred a kifizetést mikor a bwin olcsóbban adja az eurót mint az Eur/Huf középárfolyam, akkor nem lesz rajta bukásod. Jelenleg min. 6Ft-ot buknál minden eurón.

Idézetet írta: Norbert82 Dátum május 03, 2012, 09:48:05
Én a legutolsó kifizetésemnél nem buktam, sőt 17300Ft-tal többet is kaptam a jó árfolyamnak köszönhetően.
Ha olyankor kéred a kifizetést mikor a bwin olcsóbban adja az eurót mint az Eur/Huf középárfolyam, akkor nem lesz rajta bukásod. Jelenleg min. 6Ft-ot buknál minden eurón.

Èrtem... Jelenleg megmentettem magam a kifizetéstől! Bukta 100k egy hét alatt :@ Dehogy vagyok ideges, àhh!

Idézetet írta: GixerZsolti Dátum május 03, 2012, 06:29:11
Ti hogy szoktàtok kiküszöbölni, hogy kifizetésnél a vàltàs miatt a legkevesebbet bukjatok?


Idézetet írta: Norbert82 Dátum május 03, 2012, 09:48:05
Én a legutolsó kifizetésemnél nem buktam, sőt 17300Ft-tal többet is kaptam a jó árfolyamnak köszönhetően.
Ha olyankor kéred a kifizetést mikor a bwin olcsóbban adja az eurót mint az Eur/Huf középárfolyam, akkor nem lesz rajta bukásod. Jelenleg min. 6Ft-ot buknál minden eurón.

Miért, ki lehet? Múlt héten kértem ki 1.750.000 forintot banki utalással, ami ma jött meg :  1.660.883 forint. Sajnos nem vagyok szakértő hogy tudjam hogy mikor kéne kikérni, persze a bwin is küldhetné forintban, mindegy, most a rossz oldalon álltam.

Sziasztok!
Ma hajnalban kikertem egy kis penzt a bwintöl MBre. Több eve nem is jatszottam naluk,ugy hogy ki is utalta tölük. Kb. mennyi idö amig eler az MBre a penz? A szamlarol levontak,de semmi mailt nem kaptam. A szemelyi scanjet 2hete töltöttem fel,mondjuk szerencsere ezt nem kertek ujra.

Idézetet írta: demi Dátum május 08, 2012, 18:08:21
Sziasztok!
Ma hajnalban kikertem egy kis penzt a bwintöl MBre. Több eve nem is jatszottam naluk,ugy hogy ki is utalta tölük. Kb. mennyi idö amig eler az MBre a penz? A szamlarol levontak,de semmi mailt nem kaptam. A szemelyi scanjet 2hete töltöttem fel,mondjuk szerencsere ezt nem kertek ujra.

Holnap reggel 9 és 10 óra közöttre várhatod!  :cya:

Az jo lenne!
Majd irok,hogy mi volt!

Üdv

Igényeltem 2500 Ftos bónuszt, amit elég szépen sikerült feltornázni, viszont a teljes forgatással még nem vagyok meg.
Kifizetésnél kiírja a  valódi pénzt és külön a bónusz pénzt. Ha kiveszem azt a részét, amit enged, akkor a bónuszpénz elvész?

Biztos lehetsz benne. En meg jatszanek,ha jol emlekszem nincs megkötve,hogy milyen szorzoval forgatsz....