Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: hierro Dátum május 17, 2012, 16:27:28
Már két napja kértem kifizetést MB-ra, de még nem jelent meg a számlámon. Van valakinek tapasztalata, hogy mennyi időbe telik, vagy már reklamáljak ? Az egyenlegemből már levonták azonnal.
Amikor befizettem róla, az is néhány órán belül fent volt.

Egyszer én is több napot vártam náluk, persze rákérdeztem, hogy mi a helyzet a kifizetéssel, ezt válaszolták: "......Tapasztalataink alapján az összeg 2-5 munkanap elteltével általában rendelkezésre áll."

Szerintem holnap már megfogod kapni, egyébként első kifizetésed volt náluk?

Köszi. Akkor még várok türelemmel egy pár napot. Igen az első kifizetésem volt. A dokumentumokat feltöltöttem, kaptam is tőlük e-mailt, hogy elfogadták, de azt nem írták, hogy az átutalást mikor teljesítik.


Gyorsan mindenki fogadjon a  HJK Helsinki - FC Honka  X 3,85   döntetlenre.
Biztos hogy X lesz ,a bwin már előre kiértékelte a délutáni meccsett  :beerchug:

#529 május 21, 2012, 20:12:30, Wonder68
Ilyenkor mi van ? mégis 1 lett ...
Most akkor nyertem vagy nem?
3:0

Írj privit nekik. Ezt benézték. Ilyen nincsen :D

Már vagy fél napja nem tudják kiértékelni az egyik fogadásom. Írtam nekik, de még addig sem jutott el az ügy, hogy megkapjam azt az e-mailt, hogy megkapták a levelemet és továbbítják xy osztályhoz és majd foglalkoznak vele.
bwin  :crazy: :bash:

Írtam nekik ,kiváncsi leszek mikor reagálnak rá.

üdv

Engem az érdekelne hogy van-e most  Friendship bónusz ? Most szeretnék beregelni a bwinre . Az érdekelne hogy a  Friendship bónusz összekapcsolható-e a 7500as bónusszal ?

választ elöre is köszönöm  :beerchug:

Tudtommal csak az egyik bónuszt lehet beváltani.Bónuszokat nem nagyon engedik kombinálni :)

Idézetet írta: margera Dátum május 31, 2012, 11:15:47
üdv

Engem az érdekelne hogy van-e most  Friendship bónusz ? Most szeretnék beregelni a bwinre . Az érdekelne hogy a  Friendship bónusz összekapcsolható-e a 7500as bónusszal ?

választ elöre is köszönöm  :beerchug:

Nem lehet összekapcsolni.
Ha 2500 és 4000 ft között fizetnél be, akkor hívasd meg magad és kapsz 4000 bónuszt (és a meghívód is kaphat ennyit), ha ennél többet akarsz, akkor pedig a "standard" linkről regisztrálj.

Üdv nem tudjátok ,h a fogadóirodáknál van e olyan bármelyiknél hogy ha pl __fél évig nem fogadsz::: akkor törölnek?
vagy ha be se lépsz?
Olyan valaki válaszát szeretném aki biztosan tudja.

Idézetet írta: sportfan Dátum június 05, 2012, 21:32:55
Üdv nem tudjátok ,h a fogadóirodáknál van e olyan bármelyiknél hogy ha pl __fél évig nem fogadsz::: akkor törölnek?
vagy ha be se lépsz?
Olyan valaki válaszát szeretném aki biztosan tudja.

Szia!
Szerintem ilyen nincs, mivel így akár egy személy saját nevével többször ki tudná használni a bónuszokat. Személy szerint a Sportingbet bet-at-home /talán bet365/ és bwin irodáknál tapasztaltam hogy belépés nélkül is megtartják a számlád. Vagyis nem hiszem hogy törölnék.

Idézetet írta: sportfan Dátum június 05, 2012, 21:32:55
Üdv nem tudjátok ,h a fogadóirodáknál van e olyan bármelyiknél hogy ha pl __fél évig nem fogadsz::: akkor törölnek?
vagy ha be se lépsz?
Olyan valaki válaszát szeretném aki biztosan tudja.

Sbobet talán még ilyen, de az időkorlátra már nem emlékszem.

Idézetet írta: benson Dátum június 06, 2012, 07:53:06
Sbobet talán még ilyen, de az időkorlátra már nem emlékszem.
Nem az Sbobet az ,ha nyitsz egy számlát de nem helyezel el fogadást egy ideig akkor törölnek?(mert én így jártam vmelyik ázsiaival).Szerintem erre gondolsz.De ha egyszer már fogadtál ott is kétlem hogy törölnének.Én is baromi rég  jártam ott.
Igen erős a gyanúm hogy nincs ilyen iroda :)