Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: pukk Dátum június 06, 2012, 10:15:26
Nem az Sbobet az ,ha nyitsz egy számlát de nem helyezel el fogadást egy ideig akkor törölnek?(mert én így jártam vmelyik ázsiaival).Szerintem erre gondolsz.De ha egyszer már fogadtál ott is kétlem hogy törölnének.Én is baromi rég  jártam ott.
Igen erős a gyanúm hogy nincs ilyen iroda :)

Igazad lehet, mert amióta megtettem az első fogadást, azóta már nem zárták be a számlám, pedig én sem minden nap fogadok náluk.

Sziasztok!

Jelenleg van valamiféle bónusz az irodánál? Ha igen akkor mi módon?

Van a 7500 Ft-os, ha innen klikkelsz elvileg behozza.

Szerdán lesz 2 hete , hogy indítottam egy kiutalást VISA kártyára , de mai napig nem érkezett meg a pénz a számlámra.
Írtam nekik , remélem tesznek valamit az ügyben.
Más is járt már így?

Nem biztos hogy a bwin a ludas ,melyik banknál vagy?

Sziasztok!

Nem tudom, hogy volt e már esznecsere az alábbi témáról de ha ige akkor előre is elnézést:

A bwin a FOCI EB alatt hirtelen megváltoztatta a b'insede pontrendszerét. Írtam nekik 1 hete és jött egy semmitmondó válasz: "

               -------------------------------------------------------------------------------
            Tisztelt Németh Úr!


Köszönjük az emailt.

Szeretnénk tájékoztatni, hogy jelenleg egy új hűségprogram létrehozásán dolgozunk.

Mivel az új bónuszrendszerünk még fejlesztési stádiumban van, kis türelmét kérjük amíg az Ön számára is is összeállítunk egy testreszabott ajánlatot, hogy ezáltal a kevesebb market- és státuszpontért kárpótoljuk. "
                  -------------------------------------------------------------------------------
Szerintetek ez a fejlesztés direkt szándékosan az EB idejére szervezték?
Szerintetek mikorra várható a fejlesztés vége? EB után 1 hét??
Ha tovább érdeklődők vagy panaszkodok a bwin-nél vmiféle előrelépés elérhető náluk??

Előre is köszönöm a válaszokat


Idézetet írta: Nezocsa Dátum június 17, 2012, 08:05:44
Sziasztok!

Nem tudom, hogy volt e már esznecsere az alábbi témáról de ha ige akkor előre is elnézést:

A bwin a FOCI EB alatt hirtelen megváltoztatta a b'insede pontrendszerét. Írtam nekik 1 hete és jött egy semmitmondó válasz: "

               -------------------------------------------------------------------------------
            Tisztelt Németh Úr!


Köszönjük az emailt.

Szeretnénk tájékoztatni, hogy jelenleg egy új hűségprogram létrehozásán dolgozunk.

Mivel az új bónuszrendszerünk még fejlesztési stádiumban van, kis türelmét kérjük amíg az Ön számára is is összeállítunk egy testreszabott ajánlatot, hogy ezáltal a kevesebb market- és státuszpontért kárpótoljuk. "
                  -------------------------------------------------------------------------------
Szerintetek ez a fejlesztés direkt szándékosan az EB idejére szervezték?
Szerintetek mikorra várható a fejlesztés vége? EB után 1 hét??
Ha tovább érdeklődők vagy panaszkodok a bwin-nél vmiféle előrelépés elérhető náluk??

Előre is köszönöm a válaszokat

Nem az EB alatt változtatták meg, hanem előtte 1 hónappal.
Az EB alatt a napi promóciókkal kell beérned. Ott is könnyedén be lehet kerülni az első 50-be és másnap jóváírják a nyereményed.

Idézetet írta: Norbert82 Dátum június 17, 2012, 12:05:13
Nem az EB alatt változtatták meg, hanem előtte 1 hónappal.
Az EB alatt a napi promóciókkal kell beérned. Ott is könnyedén be lehet kerülni az első 50-be és másnap jóváírják a nyereményed.

A könnyedén, az relatív.
A Top5 játékban mind az 5 tippemet a spanyolok 4:0-ás győzelméhez igazítottam legutóbb, jött ugye mind az 5, de csak 80. lettem, mivel 102-en(!!) találták el ezt a kimenetelt és a többségük magasabb szorzóval játszotta meg, mint én...

Ugyanakkor az ukrán-francia meccsen 27. lettem, pedig az 5-ből csak 4 tippem volt jó.
Még van egy live challenge 13. helyem, de összességében nem vagyok elégedett.
Mondjuk mindegyik meccsre játszom a szisztémám szerint és fegyelmezetten lezárom a fogadásaimat más irodáknál, mert ha minden játékban részt vesz az ember, az akár meccsenként 3000 ft mínuszt is jelenthet.

És ugye van 31 meccs...

Idézetet írta: Knapp Dátum június 17, 2012, 12:51:58
A könnyedén, az relatív.
A Top5 játékban mind az 5 tippemet a spanyolok 4:0-ás győzelméhez igazítottam legutóbb, jött ugye mind az 5, de csak 80. lettem, mivel 102-en(!!) találták el ezt a kimenetelt és a többségük magasabb szorzóval játszotta meg, mint én...

Ugyanakkor az ukrán-francia meccsen 27. lettem, pedig az 5-ből csak 4 tippem volt jó.
Még van egy live challenge 13. helyem, de összességében nem vagyok elégedett.
Mondjuk mindegyik meccsre játszom a szisztémám szerint és fegyelmezetten lezárom a fogadásaimat más irodáknál, mert ha minden játékban részt vesz az ember, az akár meccsenként 3000 ft mínuszt is jelenthet.

És ugye van 31 meccs...

Én csak a live promóciókban szoktam részt venni. Én is csak olyanokra fogadok amit ellentétesen letudok zárni.
Ha 60-70 perc elteltével is nyerésre álok a promócióban, olyankor még szoktam fogadni az ellentétes kimenetelre is.
Így már sikerült összenyerni kb. 30-40000Ft-ot.

Másnál is halott a Bet365, vagy csak engem basztak ki, mert olyanra fogadtam 3000-ért, ami biztos, hogy nem történik meg. Vagyis lenne egy tuti ingyen fogadásom élőbe.

Idézetet írta: misiapa Dátum június 24, 2012, 21:27:29
Másnál is halott a Bet365, vagy csak engem basztak ki, mert olyanra fogadtam 3000-ért, ami biztos, hogy nem történik meg. Vagyis lenne egy tuti ingyen fogadásom élőbe.

Nálam is halott, de már a live chat is halott.

Hát ez rohadt jó! Ennyit az ingyenes élő fogadásról...

Azt furcsállom, hogy kettőnkön kívül senki nem jelezte ezt a hibát itt a fórumon.

Arra fogadtam, hogy Anglia under 3,5 gól. 1,010
Gondoltam fogadok élőben valamit, de be van halva az egész.
Évek óta játszom online, de ilyen szemét munkával még nem találkoztam.

Most vettem észre, hogy ez a Bwin topik :D

Nem ide akartam írni. Sorry!

Sziasztok!

Most játszok először a Bwin online kaszinóban. Azt szeretném megkérdezni, hogy hogy tudok zsetont venni (FT-ot fizettem be) és ha nyerek, akkor a nyereményből kell-e adózni?
Bocsi ha már volt ez a kérdés, de nem találtam őket.

Köszönöm előre!

Sziasztok!

A bwinnek magyarul lehet irni? Valamit nagyon elb*sztak, befizettem 15k t mert akcio volt, 30k ig duplazzak a befizetest. Ezzelszemben a 15k t nem megduplaztak hanem egybol levontak. Ilyenkor mi van?

2012. 07. 11. 7:07    Games bónusz átvitele / Games bónusz átvitele        - 15000.00
2012. 07. 11. 7:07    Mastercard pénzátutalás / Mastercard pénzátutalás        + 15000.00