Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem 50Eur a max tét kb fél éve, de csak arra, amire rendszeresen fogadtam
és nyertem. Minden másra mehet a magasabb tét.

Idézetet írta: mcfly Dátum február 26, 2015, 09:24:20
Hallomásaim szerint megint lehet skrillt használni friss regisztrációval is, bár már von le a befizetésnél is.
A kérdésem az lenne hogy regisztrált valaki mostanában? Ha igen, enged komolyabb téteket is tenni, vagy maradt ez a vicc 100 eus limit? köszi

Igen.. vagy ha melléteszel egy 1.01-et, akkor 250€ a multi limit.

dzoli: köszi az infót, ezt nem tudtam. Az a gáz, hogy ez még mindig jóval alacsonyabb, mint amivel játszottam.
Nem véletlen korlátoztak le...gyökerek.
Kitaláltam egy (számomra) jól működő rendszert. Bő egy évig tudtam csinálni.
Azóta se találtam olyan fasza oldalt élő fogadásra mint a bwin pedig rohadt sokat megnéztem.
Legutóbb a Betsafe írt, hogy 1Eur-ra lettem lekorlátozva "surebet" miatt.
Qrvára más elképzelésünk van a surebet-ről.
A "bet" meg a "sure" szavak marhára kizárják egymást. :-)

Azért egy kicsit irigyellek.  ;)

Én már a betandwines időkben is játszottam náluk, valóban aranybánya volt évekig. Nem csak a limitek miatt lettek használhatatlanok mára teljesen, hanem hogy most már utólag törölnek nyertes fogadásokat is (általában 1-2 nap múlva), teljesen jogtalanul, de azért ők megmagyarázzák : a fogadás már le volt zárva, bla bla (ha le volt zárva, akkor miért vette be a fogadást?), további reklamáció teljesen felesleges.  Így meg semmi értelme fogadni ezeknél a mocskos szemétládáknál.

Idézetet írta: elop54 Dátum március 20, 2015, 21:33:56
dzoli: köszi az infót, ezt nem tudtam. Az a gáz, hogy ez még mindig jóval alacsonyabb, mint amivel játszottam.
Nem véletlen korlátoztak le...gyökerek.
Kitaláltam egy (számomra) jól működő rendszert. Bő egy évig tudtam csinálni.
Azóta se találtam olyan fasza oldalt élő fogadásra mint a bwin pedig rohadt sokat megnéztem.
Legutóbb a Betsafe írt, hogy 1Eur-ra lettem lekorlátozva "surebet" miatt.
Qrvára más elképzelésünk van a surebet-ről.
A "bet" meg a "sure" szavak marhára kizárják egymást. :-)

sleve: Meg kellett fizetni a tanulópénzt keményen, de tény hogy élveztem amíg tartott.

dzoli: Tény, hogy egyre sz@rabbak lettek. Csak amikre emlékszem:
- b inside pontok letiltása egyszeri fogadásoknál (előtte kb hetente egy pulóver, póló csak a pontokból)
- kifizetés fizetős lett (asszem 3000Ft / kifizetés, de nem emlékszem már pontosan)
- nekem csak egyszer volt törölt fogadás, de én se értettem
- tétkorlátozás
Ebben igazából az a durva, hogy CSAK ott vagyok korlátozva, ahol sokat fogadtam.
Kérdeztem én is az okokat.
A legutóbbi válasz:

A nyereménylimiteket kizárólag a Társaság állapítja meg, ami eltérhet az Általános Szerződési Feltételeinkben megadott limitektől:

https://help.bwin.com/general-information/legal-matters/general-terms-and-conditions/sports-betting#a4

A4.4 Egyéb nyereménylimitek:
A Társaság fenntartja a jogot, hogy az A4.3.1 és az A4.3.2 bekezdésben írottaktól eltérő nyereménylimiteket és/vagy egyes felhasználók esetében különleges nyereménylimiteket állapítson meg.

A nyereménylimitek tehát megváltozhatnak. Akkor is, ha egy Felhasználó több azonos fogadást köt (beleértve az Egyszeri és Kombi fogadások kombinációját is), hiszen ez a nyereménylimitet szintén befolyásolja.

Elnézésüket kérjük az esetlegesen okozott kellemetlenségekért.

Amennyiben még akadna kérdése, forduljon Ügyfélszolgálatunkhoz, munkatársaink szívesen adnak felvilágosítást.

Ismerős gondolom...

Betfaire-n nem találod meg ugyanazokat a fogadás típusokat?

Én kértem, hogy kaszinó részlegemet zárolják, mert úgy sem érdekelnek a promóik, meg szarok a játékok. Erre bezárták a teljes számlám. Kérdeztem, hogy miért? Értelmes válasz nem jött, mondtam, hogy vizsgálják felül az ügyet. 1 hónapja húzódik és képtelenek megoldani. Gyalázat ez az iroda...  :noway:

Betfair-t nem ismerem, megnézem. Köszi.

Kaszinó bónusszal nekem is van élményem:
Marha idegesítő volt, hogy mikor élő sportfogadásnál a max tétre mentem,
beleszámította a kaszinó bónuszt is.
Viszont mégsem rakhattam meg a teljes összeget, mert a kaszinó bónuszt nem használhattam fel
sportfogadásra.
A megoldás életem egyik legjobb döntése volt: b*sszuk el a kaszinó bónuszt gyorsan,
hogy ne zavarjon a fogadásban. Fél óra alatt nyolcszor dupláztam ruletten, mire összejött annyi, hogy ki lehetett venni.
Ez akkora nagyságrend volt, mint egy havi sportfogadás lóvé...
Ennek ellenére engem se fogott meg a kaszinó soha.

#1494 március 27, 2015, 13:57:23, dzoli
Hogyne, volt olyan hogy egy új accnál pár óra alatt yellow member lettem, mert ipari méretekben toltam az 1.01-eket a pontokért, persze nem egyszer volt olyan hogy elment, ezt találtam most a gyűjteményemben :  

Én mindig pénzre váltottam a pontokat, de emlékszem hogy csak 500€-nyi pénzt engedett havonta váltani (1.25M pont), így sokszor volt olyan hogy ha egy számlát lekorlátoztak, akkor ugye kikértem mindent, de be kellett lépnem minden hónap elején hogy pontokat váltsak, jó móka volt, kár hogy ennek örökre vége.

A legjobb az volt amikor ezt kaptam, ki is használtam teljes mértékben, ekkor még simán 1.01-ekkel meg lehetett forgatni a bónuszt.


A korlátozás ellen sosem lehetett mit tenni, az volt a dühítő ha egy új számlán jött egy törlés szinte azonnal, és amiatt korlát. A legjobb esetek persze azok voltak amikor a sok nyerés miatt korlátoztak le. Ezek még jóval azelőtt voltak hogy mondjuk bevezették a 3%-kot kikérésnél, vagy tömegesen töröltek volna fogadásokat utólag, mert innentől kezdve már teljesen használhatatlan lett a bwin.
Amúgy ha kitartó az ember, nagy ritkán előfordul hogy egy lekorlátozott számlán újból megemelik a limiteket, de csak ideig-óráig, aztán megint korlát. A kedvencem az hogy hát sajnáljuk hogy le kellett korlátoznunk, de látogassa meg a póker, kaszinó és játékrészlegünket, ahol korlátlanul tudok játszani..... ja, meg a jó édes anyátokat, azt.




Idézetet írta: elop54 Dátum március 24, 2015, 20:12:54
sleve: Meg kellett fizetni a tanulópénzt keményen, de tény hogy élveztem amíg tartott.

dzoli: Tény, hogy egyre sz@rabbak lettek. Csak amikre emlékszem:
- b inside pontok letiltása egyszeri fogadásoknál (előtte kb hetente egy pulóver, póló csak a pontokból)
- kifizetés fizetős lett (asszem 3000Ft / kifizetés, de nem emlékszem már pontosan)
- nekem csak egyszer volt törölt fogadás, de én se értettem
- tétkorlátozás
Ebben igazából az a durva, hogy CSAK ott vagyok korlátozva, ahol sokat fogadtam.
Kérdeztem én is az okokat.
A legutóbbi válasz:

A nyereménylimiteket kizárólag a Társaság állapítja meg, ami eltérhet az Általános Szerződési Feltételeinkben megadott limitektől:

https://help.bwin.com/general-information/legal-matters/general-terms-and-conditions/sports-betting#a4

A4.4 Egyéb nyereménylimitek:
A Társaság fenntartja a jogot, hogy az A4.3.1 és az A4.3.2 bekezdésben írottaktól eltérő nyereménylimiteket és/vagy egyes felhasználók esetében különleges nyereménylimiteket állapítson meg.

A nyereménylimitek tehát megváltozhatnak. Akkor is, ha egy Felhasználó több azonos fogadást köt (beleértve az Egyszeri és Kombi fogadások kombinációját is), hiszen ez a nyereménylimitet szintén befolyásolja.

Elnézésüket kérjük az esetlegesen okozott kellemetlenségekért.

Amennyiben még akadna kérdése, forduljon Ügyfélszolgálatunkhoz, munkatársaink szívesen adnak felvilágosítást.

Ismerős gondolom...

Idézetet írta: dzoli Dátum március 27, 2015, 11:35:44
Hogyne, volt olyan hogy egy új accnál pár óra alatt yellow member lettem, mert ipari méretekben toltam az 1.01-eket a pontokért, persze nem egyszer volt olyan hogy elment, ezt találtam most a gyűjteményemben :


Legalább már tudjuk, ki miatt szigorított ennyire a bwin...

Miattam biztos nem annyira, mint mondjuk őmiatta, leveleztem vele kb. két éve, nagyjából akkor kezdett a bwin használhatatlanná válni:





Idézetet írta: Knapp Dátum március 27, 2015, 18:58:09
Legalább már tudjuk, ki miatt szigorított ennyire a bwin...

Idézetet írta: dzoli Dátum március 28, 2015, 13:13:09
Miattam biztos nem annyira, mint mondjuk őmiatta, leveleztem vele kb. két éve, nagyjából akkor kezdett a bwin használhatatlanná válni:



https://www.youtube.com/watch?v=DqW_5vTBAXw

8) 8)

Idézetet írta: dzoli Dátum március 28, 2015, 13:13:09
Miattam biztos nem annyira, mint mondjuk őmiatta, leveleztem vele kb. két éve, nagyjából akkor kezdett a bwin használhatatlanná válni:



És ő azt honnan az úristenből tudja, hogy ő a legnagyobb magyar fogadó, meg világszinten hogy áll? Na meg 3000 eurót keresett minden accounton, amiből ugye kb 250 volt neki akkor összesen 225 millió forint profitot termelt köszönöm nincs több kérdésem  ;D

Idézetet írta: dynand Dátum április 16, 2015, 00:33:15
És ő azt honnan az úristenből tudja, hogy ő a legnagyobb magyar fogadó, meg világszinten hogy áll? Na meg 3000 eurót keresett minden accounton, amiből ugye kb 250 volt neki akkor összesen 225 millió forint profitot termelt köszönöm nincs több kérdésem  ;D

Én is szoktam vadakat álmodni...na de ennyire.. :D