Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: dynand Dátum április 16, 2015, 00:33:15
És ő azt honnan az úristenből tudja, hogy ő a legnagyobb magyar fogadó, meg világszinten hogy áll? Na meg 3000 eurót keresett minden accounton, amiből ugye kb 250 volt neki akkor összesen 225 millió forint profitot termelt köszönöm nincs több kérdésem  ;D

Ez eléggé sántít nem gondolod?

Nem lehet tudni lehet jol fogad......  de sztem veszi a tippeket mint sokan masok:)

Ez reális, bár 250 számla beszerzése nem egyszerű.
Komoly logisztikai gondok akadhatnak. :D

Ki ez a nagyon nagy guru?
Én nem is annyira a bwines résznél akadtam ki (bár gondolom nem kis munka begyűjteni 250 személyit a skrillhez és a bwinhez), sokkal inkább a betfairesen. Tehát mondjuk 8 éve csinálja azt is, és jutalékként 70 millió forintot fizetett ki. Ez egy 4%-os betfair díj esetén 1 milliárd 750 millió forint profit, azaz havonta 18 millió forintot gereblyéz össze. Ez nagyjából 60,000 euró/hó. Betfairen valami 10,000 euró lehet egyszerre fogadásokon (kizárom annak az esélyét, hogy ott is több számlája lenne, hiszen azt írta, Ő a betfair Széchenyije), tehát még csak kamatos kamattal sem számolható a napi teljesítménye, így fixen kijelenthető, hogy naponta a hónap minden napján 20% profitot csinál (2,000 eurót). Ha az arb így működne, szerintem senki se dolgozna, csak ezt tolná. Innetől már csak annyi matematikai kérdésem lenne, hogy vajon hány százalék arra az esély, hogy a Grimm fivérek egy magyar testébe reinkarnálódtak?

Idézetet írta: dynand Dátum április 16, 2015, 00:33:15
És ő azt honnan az úristenből tudja, hogy ő a legnagyobb magyar fogadó, meg világszinten hogy áll? Na meg 3000 eurót keresett minden accounton, amiből ugye kb 250 volt neki akkor összesen 225 millió forint profitot termelt köszönöm nincs több kérdésem  ;D

Én úgy tudom hogy a betfair a legnagyobb fogadóinak a listáját nyilvántartja és azt hiszem kedvezményekben is részesülnek,így tudhatja hanyadik a világon.Még évekkel ezelőtt olvastam,így kicsit homályosan emlékszem a dolgokra.

Idézetet írta: iLogic Dátum április 16, 2015, 11:34:31
Ki ez a nagyon nagy guru?
Én nem is annyira a bwines résznél akadtam ki (bár gondolom nem kis munka begyűjteni 250 személyit a skrillhez és a bwinhez), sokkal inkább a betfairesen. Tehát mondjuk 8 éve csinálja azt is, és jutalékként 70 millió forintot fizetett ki. Ez egy 4%-os betfair díj esetén 1 milliárd 750 millió forint profit, azaz havonta 18 millió forintot gereblyéz össze. Ez nagyjából 60,000 euró/hó. Betfairen valami 10,000 euró lehet egyszerre fogadásokon (kizárom annak az esélyét, hogy ott is több számlája lenne, hiszen azt írta, Ő a betfair Széchenyije), tehát még csak kamatos kamattal sem számolható a napi teljesítménye, így fixen kijelenthető, hogy naponta a hónap minden napján 20% profitot csinál (2,000 eurót). Ha az arb így működne, szerintem senki se dolgozna, csak ezt tolná. Innetől már csak annyi matematikai kérdésem lenne, hogy vajon hány százalék arra az esély, hogy a Grimm fivérek egy magyar testébe reinkarnálódtak?

Az, hogy a betfairnél nyertes fogadások után mennyi jutalékot fizet, nem árul el semmit az összes profitjáról, hisz az arbolás pont arról szól. hogy miközben az egyik irodánál nyer, a másiknál éppen veszít. A kettő különbsége a profitja és nem az egyik irodánál meglévő nyereség.
Na meg attól, hogy a betfairnél a nyertes fogadásai után jutalékot fizetett, még simán lehetett veszteséges is irodán belül a vesztes fogadásaival együtt.

A jutalékból inkább csak a forgalomra tudsz következtetni.
Ha mondjuk 2-es átlagszorzója volt, amelynek kb. az 50%-a nyert, akkor havonta kb. 36 milliót kellett megforgatnia az átlagos jutalékhoz. Így összejöhetett 18 milliónyi "profit", azaz jutalékalap.
Ez napi 1,2 millió ft napi forgalmat jelent és ha a betfair 10,000 eurót enged egyszerre feltenni, akkor ez ugye messze nem lehetetlen megcsinálni "főállásban".
(számolhatunk napi egyetlen fogadással, bár senki nem tiltja, hogy egy szombaton egymás után több eseménybe is beszállj.)

Nem tudom, mi igaz a történetből, de az biztos, hogy a forgalmat jelentősen meg lehet növelni akár plusz tőke bevonása nélkül is, ha hamarabb záruló eseményekbe szállunk be és kevés idő telik el két megfogadott esemény között. Ha arra épült a biznisz, hogy minél több pénzt kisajtolni a korlátozás előtt a bwinből és a sportingbetből, akkor nyilván a betfaires tétek is a másik oldal maximumtétjeihez igazodtak.
Itt említi is az 5000 eurós korábbi bwines maximumot.
Az "all in"-es korszakomban a bwinen nekem is volt egyszer 8 milliós havi forgalmam, miközben jellemzően 100-200,000 ft között volt az ottani egyenlegem, így nem kételkedem benne, hogy nagyobb tőkével még ennél is nagyobb forgalmat lehet csinálni, ha nincsen korlátozva egy számla.  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum április 16, 2015, 16:53:42
Az, hogy a betfairnél nyertes fogadások után mennyi jutalékot fizet, nem árul el semmit az összes profitjáról, hisz az arbolás pont arról szól. hogy miközben az egyik irodánál nyer, a másiknál éppen veszít. A kettő különbsége a profitja és nem az egyik irodánál meglévő nyereség.
Na meg attól, hogy a betfairnél a nyertes fogadásai után jutalékot fizetett, még simán lehetett veszteséges is irodán belül a vesztes fogadásaival együtt.

A jutalékból inkább csak a forgalomra tudsz következtetni.
Ha mondjuk 2-es átlagszorzója volt, amelynek kb. az 50%-a nyert, akkor havonta kb. 36 milliót kellett megforgatnia az átlagos jutalékhoz. Így összejöhetett 18 milliónyi "profit", azaz jutalékalap.
Ez napi 1,2 millió ft napi forgalmat jelent és ha a betfair 10,000 eurót enged egyszerre feltenni, akkor ez ugye messze nem lehetetlen megcsinálni "főállásban".
(számolhatunk napi egyetlen fogadással, bár senki nem tiltja, hogy egy szombaton egymás után több eseménybe is beszállj.)

Nem tudom, mi igaz a történetből, de az biztos, hogy a forgalmat jelentősen meg lehet növelni akár plusz tőke bevonása nélkül is, ha hamarabb záruló eseményekbe szállunk be és kevés idő telik el két megfogadott esemény között. Ha arra épült a biznisz, hogy minél több pénzt kisajtolni a korlátozás előtt a bwinből és a sportingbetből, akkor nyilván a betfaires tétek is a másik oldal maximumtétjeihez igazodtak.
Itt említi is az 5000 eurós korábbi bwines maximumot.
Az "all in"-es korszakomban a bwinen nekem is volt egyszer 8 milliós havi forgalmam, miközben jellemzően 100-200,000 ft között volt az ottani egyenlegem, így nem kételkedem benne, hogy nagyobb tőkével még ennél is nagyobb forgalmat lehet csinálni, ha nincsen korlátozva egy számla.  :)

Igen, az irományom tökéletes bizonyítéka annak, miért ne gondolkodj az első kávézás előtt.
Az egyik fórumtársunkkal beszélgettem, akkor nem értettem, hogy honnan veszi azt, hogy én ezt konkrét profitnak értem, de utólag elolvasva az írásomat sikerült rájönnöm.
Azaz a 60,000 eurót úgy értettem, hogy annyit kellett nyernie a betfair-nél a veszteség levonása előtt, ehhez meg átlag napi 2,000 euróra kell rúgnia ennek a számnak. Én azt olvastam, hogy ha egy arb-ban van 7% haszon, már örülnek a játékosok, és ezt valamint a bwines limiteket összerakva gondoltam úgy, hogy erős ferdítés van a dologban.
Azóta az illető felvilágosított arról, hogy Ő is foglalkozott ilyennel, és akkoriban a bwin-en élőben nagyon szét voltak csúszva a szorzók élőben, így gyakran alakult ki olyan, hogy míg a bwinen 2-es szorzó volt egy teniszezőre, addig betfair-en 1,5-en lehet layelni. Szóval kezdem elhinni, hogy ez lehetséges volt.

Idézetet írta: iLogic Dátum április 16, 2015, 11:34:31
Betfairen valami 10,000 euró lehet egyszerre fogadásokon (kizárom annak az esélyét, hogy ott is több számlája lenne, hiszen azt írta, Ő a betfair Széchenyije), tehát még csak kamatos kamattal sem számolható a napi teljesítménye, így fixen kijelenthető, hogy naponta a hónap minden napján 20% profitot csinál (2,000 eurót).

A 10000 eurós limit módosítását elvileg lehet kérni az ügyfélszolgálattól.

"Exposure limit
Maximum amount that may be put at risk on your account at any one time. Please contact our helpdesk if you would like this to be adjusted."

Így talán már mindenki számlára érthető lesz :



Amúgy az illetővel egy másik fórumon találkoztam, váltottunk pár levelet, ennyi.. szerintem hihető a sztori, persze manapság már lehetetlen lenne ilyesmit kivitelezni.

A premium.com és a bwin között van valami gyakorlati különbség?
Legfőképp az érdekelne, hogy más-e az élő felület, illetve az oddsok.

Szerintem ugyanaz.

Nincs különbség a felületben és az oddsokban. A premiumon van Neteller és Skrill is. Kifizetésnél nem vonnak le 3%-ot. Premiumos ügyfelek igénybe vehetnek díjmentes telefonos magyar nyelvű ügyfélszolgálatot. Tét-korlátozással nem találkoztam, de 100 ezer Ft-nál még nem volt nagyobb tétem. Megéri váltani, de tudtommal ez nem szabadon választható, csak az lehet premiumos, akit a cég meghív.

Köszönöm ncis88 és Irtis!
Sokat segítettetek!

#1513 május 11, 2015, 12:46:16, Eich86
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy lehet tudni mennyire gyors a bwin supportja? Tegnap este volt egy esemény,amit rosszul értékeltek ki,írtam nekik egyből és még mindig nem jött válasz. Most írtam nekik 1 új levelet,de még csak annyit se kaptam válaszként,hogy megkapták a levelemet vagy ilyesmi. Mivel sajnos nincs chatjük,így nem tudom őket online elérni,csak levél formájában.És amiket olvastam itt róluk,hát kezdek kicsit parázni,hogy búcsút inthetek a pénzemnek,miközben nyertes fogadást értékeltek ki vesztesnek. Érdekes egy iroda...

Azóta kaptam választ,hogy kiértékelik újra a dolgot! Remélem,hogy jóváírják...

Törölték a fogadást...természetesen amit nyertem volna pénzt,azt nem kaptam meg... Bezzeg,ha elment volna a fogadás,akkor természetesen bukta.

Na csak jóváírták a fogadást! :) Korrektek voltak teljesen!

A GVC Holdings a Canada Amaya-val együtt 1,5 milliárd euróért megvenné a brit online fogadásokkal foglalkozó Bwin-t. Egy másik versenytárs, a 888 Holdings is ajánlatot tett hétfőn a cég felvásárlására, részletek azonban nem derültek ki. A fogadási cégek szektorában átrendeződés várható, hiszen az elmúlt időszakban megnövekedtek az adóterhek és szigorodott a cégek szabályozása is. A felvásárlás hírére a Bwin részvényárfolyama közel 9 százalékot erősödött.

portfolio.hu