Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Wonder68 Dátum február 13, 2016, 00:10:21
Háhááááá  :great: :great: :great: :great:
Beadta a 100€ befizetésnélkülit :ok: :ok: :ok: :ok:

Kellene valami jó stratégia a kiforgatáshoz,
mert 25centes téttel egy hétig nyomhatnám...
Milyen géppel?
Mekkora téttel?
Ki hogy csinálná?

Starburst 1/2eurós téten. Hátha be ad valalmi big wint. (Német Ipvel látszanak a netent slotok)

Idézetet írta: Wonder68 Dátum február 13, 2016, 00:26:54
Kellene valami jó stratégia a kiforgatáshoz,
mert 25centes téttel egy hétig nyomhatnám...
Milyen géppel?
Mekkora téttel?
Ki hogy csinálná?


Knapp Sin City-je is egész jól adja. Bár hogy mire, mikor, mit ad, még mindig nem teljesen értem.  ;D

Idézetet írta: Wonder68 Dátum február 13, 2016, 00:10:21
Háhááááá  :great: :great: :great: :great:
Beadta a 100€ befizetésnélkülit :ok: :ok: :ok: :ok:


ugyanennyit kaptam a gb-től, 10-et elnyomtam egy sloton, a többit ruletten 0.5-10-10 nulla-piros-fekete tétekkel, majd amikor eltűnt a csík 1.02-es szorzón sportfogadásra, érezzék már, hogy kockáztattam is.
hétvégén kértem ki, kedden dél körül a számlán volt.

Rohadjon meg a bwin..3 napból általába 2x megvárom az éjfelet, és 3 hete semmit se adott.. Már csak azért is megcsinalom ma is, és ha bead valamit kifosztom ezt a kedves irodát.. ;D ;D :redchug:

Még nem kezdtem el a forgatást, itt a jó lehetőség kipróbálni többféle gépet ;)
Kezdem a Starbrustal zenmátéval megy szépen..
Simcytit még nem próbáltam lehet azon is nyomok párat :)
Meg a rulett is jónak tűnik :ok:

Vagy inkább valamelyik Jackpotos gép?

Idézetet írta: Wonder68 Dátum február 13, 2016, 10:01:22
Még nem kezdtem el a forgatást, itt a jó lehetőség kipróbálni többféle gépet ;)
Kezdem a Starbrustal zenmátéval megy szépen..
Simcytit még nem próbáltam lehet azon is nyomok párat :)
Meg a rulett is jónak tűnik :ok:

Vagy inkább valamelyik Jackpotos gép?

Attól függ mi a célod?
Ha esélyt akarsz adni magadnak egy jackpotra, milliós nyereményre, akkor persze! De viszont akkor megnöveled az esélyét a bukásnak. Sőt, igazából bőven 100% felé konvergál az esélyed a vesztésre. Mert ugye a jackpot összegét ki kell termelnie a játéknak, és mivel óriási összegekről van szó, ezért a visszaosztás -jackpot nélkül- tragikus.
Ha csak minél többet meg akarsz menteni a pénzből, esetleg még nyerni is, akkor semmiképp sem jackpotos gépen kellene játszanod. Ha kicsit nyernél is rá, akkor magas téten bevált gépeket kell pörgetned (mint a starburst, vagy épp a sin city), így rövid idő alatt átpörgeted (viszonylag) és bízol, hogy épp jó periódusát fogod ki a gépnek. Persze ez csak egy fokkal esélyesebb, mint a jackpotos gépek. Ha viszont az a cél, hogy minél többet megments a 100 euróból, akkor kell keresned egy igen magas visszaosztású gépet, le kell venni legalacsonyabb tétre ami létezik és el kell kezdeni melózni vele. Ennyi pénzből talán hozza a százalékját és a 100-ból lejön a végére egy 90egynéhány euró. Ha szerencséd van, talán több is. Persze ez csak slot gépeknél.  ;)

Mivel 7 éve munkanélküli vagyok, inkább a biztos pénzre próbálok rámenni  :)
Marad a kis tét és hosszú forgatás..

Én is azt ajánlom, hogy egy sloton a legkisebb téten pörgess. Mert ugye ezek a gépek a legtöbb pörgetésre nem adnak semmit, vagy csak minimálisat, és nagy ritkán van big win. Ezért kell rengetegszer pörgetni, hogy ezek közül is elkapj párat, és így meglehet a 90%+ visszaosztás. Beállítod az 1000 pörgetést autóra aztán nem is kell vele foglalkoznod.

Idézetet írta: Debra Dátum február 13, 2016, 05:43:57
ugyanennyit kaptam a gb-től, 10-et elnyomtam egy sloton, a többit ruletten 0.5-10-10 nulla-piros-fekete tétekkel, majd amikor eltűnt a csík 1.02-es szorzón sportfogadásra, érezzék már, hogy kockáztattam is.
hétvégén kértem ki, kedden dél körül a számlán volt.

Nekem azt írta nem tehetek egyszerre pirosra és feketére.
6 euró befizetés nélkülire 65300 Ft forgatást írt, 67200 Ft forgatás után 45%. Az hogy van?


Idézetet írta: mgabesz07 Dátum február 13, 2016, 12:18:29
Nekem azt írta nem tehetek egyszerre pirosra és feketére.
6 euró befizetés nélkülire 65300 Ft forgatást írt, 67200 Ft forgatás után 45%. Az hogy van?



Sajnos a kaszinó nem minden játékának a tétje számít bele a forgatásba 100%-ban.
Van aminél ez sokkal kisebb... Például a rulett tétek. A pontos leírás a bwin oldalán fenn van.

1 pont megszerzéséhez szükséges tét:

Blackjack, Live Dealer Blackjack   EUR 150
Rulett*, Live Dealer Rulett*, Live Dealer Baccarat, Baccarat   EUR 50
Nyerőgép-játékok, Klasszikus nyerőgép-játékok, Hi-Lo játékok, Kaparós játékok, Virtuális sportjátékok, Fix szorzójú játékok   EUR 10
Jackpot nyerőgép-játékok, Raffle Jackpot, Jackpot Kenó   EUR 25
Videó Póker   EUR 20

Ugye a bwin pontokban számolja a megforgatást. Ha a slot téteket 100%-ban beszámítottnak tekintjük, akkor a rulett ennek csak a 20%-a. Persze azt nem tudni, hogy a slotoknál valóban 100%-ban van e a tét beszámítva. A lényeg, hogy slotnál 35x a forgatási követelmény köbö.

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum február 13, 2016, 12:18:29
Nekem azt írta nem tehetek egyszerre pirosra és feketére.
6 euró befizetés nélkülire 65300 Ft forgatást írt, 67200 Ft forgatás után 45%. Az hogy van?



live bettiing a sportfogadás oldalon, ott lapul a mini games, rulett, rebet, oszt jónapot.

És az a rulett 100%-ban számít a forgatásba?

Idézetet írta: szumos Dátum február 13, 2016, 11:00:32
Ennyi pénzből talán hozza a százalékját és a 100-ból lejön a végére egy 90egynéhány euró. Ha szerencséd van, talán több is. Persze ez csak slot gépeknél.  ;)

Valójában, ha hozza a százalékát a gép, akkor pont elfogy a pénz, mert a 35-szörös forgatásnál már 3500 eurót kell feltenni, s ha ebből visszaad "becsületesen" 96-97%-ot, akkor mínusz 100-150 euró kopik el.  :) (3500 x 0,96 = 3360)
Viszont abban lehet reménykedni, hogy nekünk egy picivel átlag felett ad és akkor már sikeres a forgatás.
(az a szívás, hogy ha az elején "átlag alatt" ad, akkor gyorsan elfogyhat a bónusz...)

Az ismerős slotok azért jók, mert ha szokatlanul hosszú ideig nincs nagyobb nyeremény, akkor érdemes lehet kicsit tétet emelni. Egyszer jönnie kell.  :)

Viszont mindig akkor kezdek el "aggódni", amikor végre bead egy bónuszjátékot (freespineket vagy ilyesmit) és olyankor sem ad komolyabb nyereményt.
Lehet, hogy ilyenkor játékot kell váltani vagy kicsit le kéne állni a forgatással?!

A Sin Cityben az a nagy biznisz, mikor a legalább 3 wanted felirat után a következő 5 kör duplán számít és olyankor ad be ingyen pörgetéseket. (sajnos wanted után nem lehet tétet emelni, csak úgy, hogy elveszted ezt a lehetőséget)
A free spin-eknél meg lehet eleve kétszeres vagy tizenkétszeres szorzónk is, s persze nem mindegy, hogy csak 8 vagy 30 pörgetést ad.


Idézetet írta: Wonder68 Dátum február 13, 2016, 11:36:26
Mivel 7 éve munkanélküli vagyok, inkább a biztos pénzre próbálok rámenni  :)
Marad a kis tét és hosszú forgatás..

Azért azt tudnod kell, hogy hiába mutat 100 eurót a bónuszegyenleg, kb. ugyanannyi esélyed van kiforgatni, mint ha 5 euróról lenne szó!
Azért szurkolok!  :)