Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hello!

Azt szeretném megkérdezni, hogy tényleg csak akkor fizetnek ki az oldalról, ha feltöltöttem valamilyen személyazonosságot igazoló dokumentumot?

Köszi!

Igen. Mindenhol bevett procedúra ez. Vannak irodák amik azonosítás nélkül ki sem fizet,de van pl olyan ahol nem feltétlen kérnek. (ha nagyobb összegről van szó akkor minden bizonnyal fognak)

Ahol nem feltétlen kérnek: unibet, pinnacle
Ahol mindenképp kell, addig ki sem fizetnek: bet365,betclic,williamhill stb

Sziasztok!

Úgy nézem újfent kivetetette a NAV a hálóját,utóbbi időben szépen bejött a bwin.com ,most már nem!  :bash:
Van valami alternatív megoldás a Zenmate és társain kívül?

Idézetet írta: Zsoca Dátum január 17, 2017, 09:01:50
Sziasztok!

Úgy nézem újfent kivetetette a NAV a hálóját,utóbbi időben szépen bejött a bwin.com ,most már nem!  :bash:
Van valami alternatív megoldás a Zenmate és társain kívül?
Szia! Ez nekem jó!  www.bwin10001.com

Idézetet írta: Knapp Dátum január 09, 2017, 19:54:30
Volt egy időszak, mikor magyarok nem regisztrálhattak, bár a meglévő számlákat akkor sem zárták be, de egy ideje tudtommal ismét él a regisztráció lehetősége.
Jelenleg az ugyanolyan szorzókkal dolgozó gamebookers játssza ezt, azaz regisztrálni nem tudsz, de ha korábban megtetted, akkor játszhatsz náluk.

Másfél hete regisztráltam, telefonról. 8)


ez a link nekem is jött
most regisztráltam..
nem tudjátok, van itt vaami befizetési kezdőbónusz most?
mert ha igen, még ma megkezdem az iroda kifosztását

Ez ilyen üzenet lehet a tiltó szerv felé ez az 10001? :D Jöhet az 10002, az 10003 :police:

Idézetet írta: Arzeen Dátum január 18, 2017, 18:07:35
ez a link nekem is jött
most regisztráltam..
nem tudjátok, van itt vaami befizetési kezdőbónusz most?
mert ha igen, még ma megkezdem az iroda kifosztását


Nincs

Mail jött róla. Belehúztak....

   
TEGYE MEG NYERŐ FOGADÁSÁT MA INGYEN!

A Bundesliga teljes fordulóval tér vissza hétvégén a téli szünet után. Azért, hogy még vonzóbbá tegyük ezt a hétvégét, lehetőséget biztosítunk Önnek egy fogadás ingyenes megtételére: jóváírtunk bwin számláján (felhasználónév: Losgabos) egy FreeBet-et 300 Ft értékben. Legyen ez a szerencsés hétvégéje és tegyen meg egy nagy kombinált fogadást, hogy maximalizálja nyerési lehetőségét!

Siessen, az ajánlat csak limitált ideig érvényes és a FreeBet hamarosan lejár!

Ténleg jó. Nem léptem be évek óta. Egész jó mobilról a felület. Gyors.

kaptam tőlük 50%-os befizetési bónuszt.
mennyire veszik komolyan, hogy Skrill-es befizetésre nem adják meg?

illetve, ha kártyával fizetek be, akkor kötelező lesz oda is kikérni a pénzt, Skrill-re nem mehet az egész? (volt már Skrill befizetésem pár hete)

Csak én vagyok olyan szerencsés, hogy belépésnél "blokkolt IP-cím" üzenetet kapok és nem enged belépni?
Tegnap még befizetni is engedett...

kipróbáltam, be tudok lépni

Idézetet írta: butyi Dátum február 10, 2017, 10:01:20
kipróbáltam, be tudok lépni

A gamebookers-re sem enged belépni ugyanezzel az indokkal, lehet, hogy zavarta őket, hogy ugyanazt a fogadást raktam a magyar-japán hokimeccsre mindkét számlán.
Na akkor levelezgetés...
(mondjuk aligha az IP-címemet blokkolták)