Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Minket húztak le természetesen, osztrák ügyfeleknek ugyanúgy van.

Újra bevezették a kifizetési költséget Skrillre, ami ezúttal az összeg 4.9%-a, mostanában pedig ingyenes volt már, régebben volt 2% vagy 3%-os költség.
Ja most látom, hogy a befizetésre is 4.9%-os költséget számol fel Skrill használata esetén.

Banki kifizetést hétvégén is jóváhagyják, vagy hétfőig hozzá se nyúlnak?

Idézetet írta: betg Dátum február 25, 2017, 15:09:45
Banki kifizetést hétvégén is jóváhagyják, vagy hétfőig hozzá se nyúlnak?
Munkanapot számolj mindig a banki utalásra.

Sziasztok!

Neteller-es vagy Skrill-es kifizetés kb mennyi idő szokott lenni tapasztalatból? Az oldalon azt írják hogy 3+nap  :o

Idézetet írta: Tinyo Dátum február 26, 2017, 18:14:44
Sziasztok!
Nekem 1 nap szokott lenni
Neteller-es vagy Skrill-es kifizetés kb mennyi idő szokott lenni tapasztalatból? Az oldalon azt írják hogy 3+nap  :o

A 10roulette bónuszt sikerült kipörgetni(meglett a 30pont) és 155Euró lett volna de simáén lehetett volna 180is de a végén kétszer dupláztam a tétet 8 és 16eurora és nem jött a második és harmadik tucat..

#2002 március 02, 2017, 11:00:30, lacuss
BESZARSZ  :D :redchug:

"BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!

Ünnepelje meg ezt a nemes napot, mint egy igazi sportrajongó!

Jóváírtunk az Ön bwin számláján (felhasználónév: xxxxx) egy FreeBet-et, amelynek értéke: 3 Ft. Használja fel az ingyenes fogadást és ünnepelje meg születésnapját!"



Idézetet írta: lacuss Dátum március 02, 2017, 10:39:50
BESZARSZ  :D :redchug:

"BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!

Ünnepelje meg ezt a nemes napot, mint egy igazi sportrajongó!

Jóváírtunk az Ön bwin számláján (felhasználónév: VidL29) egy FreeBet-et, amelynek értéke: 3 Ft. Használja fel az ingyenes fogadást és ünnepelje meg születésnapját!"

Ha ügyes vagy lehet belőle akár 20 forint is! :laugh:


Idézetet írta: lacuss Dátum március 02, 2017, 10:39:50
BESZARSZ  :D :redchug:

"BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!

Ünnepelje meg ezt a nemes napot, mint egy igazi sportrajongó!

Jóváírtunk az Ön bwin számláján (felhasználónév: xxxxx) egy FreeBet-et, amelynek értéke: 3 Ft. Használja fel az ingyenes fogadást és ünnepelje meg születésnapját!"

Tapintatosan jelezték hogy eleget nyertél már náluk.De tolj ki velük!Ha hússzor megduplázod az ajándékukat és utána kikéred a több mint 3milliót akkor a kardjukba dőlnek!  :noway:

Nektek se enged ma már pörgetni?Hiába állítom angolra,azt írja,hogy lejárt a promó,pedig elvileg 6.ig érvényes

Ma már nekem sem adott semmit. Pörgetés végigment, majd valami angol szöveget írt ki. Ha jól értettem akkor befizetést kért, hogy csak akkor kaphatok nyereményt is.

#2009 március 03, 2017, 14:45:45, RedMunchen
Reggel jó volt. 10 € slot jött.

* ma már/még nem tudtam pörgetni.