Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#2295 július 17, 2020, 13:23:43, Carpeks
Idézetet írta: LosGabos Dátum július 17, 2020, 13:10:49
Ez elég nagy ellentmondás!!

Szerintem nincs ellentmondás. Én úgy értelmeztem, hogy min 2-es szorzóval rakhatok akár 10 db 1 eurós fogadást, és ezek is összerakhatók több eseményből.

szerk.: na jó, ha ezt a mondatot nézem, akkor mégis van: "Emennyiben egy Ügyél legalább 10€ értékben rak meg egy résztvevő fogadást a promóciós időszak alatt 2 FreeBet-et adunk, darabonként 2€ értékben, melyek bármely sportra felhasználhatóak."

Ugyanúgy működik mint a ládás promó, csak 2es oddsal. Szóval 10db 1eurós/300ftos fogadás is jó.

Nekem is küldték ezt a promót, elég jónak tűnik. Egyébként nem tudom mi okból de mostanában nagyon lassan zajlik náluk a fogadások kiértékelése, ezen bőven lenne mit javítaniuk.

Hello!Nálatok elérhetö az élö chat.

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum július 17, 2020, 16:38:17
Hello!Nálatok elérhetö az élö chat.
Nálam se elérhető jelenleg

Az indulás ota nem lehet elérni csak imail-ben

23.45kor kezdődött egy asztalitenisz meccs, Merkushin - Ivanov. Beragadt a meccs, rendesen ment a bet365n, bwinen meg bőven a vége után lehetett fogadni.

Lehet nem volt okos dolog,de megtettem a már ismert első szett után 3fogadást, mindössze 5kval, pl hogy 2vel nyer Ivanov. 9-11lett.


15perccel a meccs vége után kis gondolkodás után kiértékelték nyertesnek mindet.


Ismétlem, lehet nem volt bölcs kihasználni a tutit és utólag visszaveszik vagy letiltanak,de azért nehéz lett volna ott hagyni. Mentségem tényleg az hogy csak 5k tettem, mehetett volna több is.


Gyorsan nyomok egy cashoutot, meglátjuk.

Gyorsan reagáltak, éjjel már törölték a nyertes fogadásokat, így vissza is vontam a kifizetést.

Nekem évekkel ezelőtt volt itt egy olyan esetem,hogy egy bl meccsen élőfogadtam, és miután elfogadta a tétet az overre, utána pár másodperccel esett a gól, és egyből nyert a tippem. Nem is volt semmi probléma kifizettettem,ki is fizettek. Majd pár héttel később láttam hogy mínuszba ment a számlám, emiatt a fogadás miatt. Egyébként semmi csalás nem volt a dologban,fogalmam sem volt nyilván hogy másodpercek múlva gól lesz...E-maileztem velük,de nem voltak hajlandóak nullázni a számlát,én meg nem fizettem be többé...A probléma úgy oldódott meg végül, hogy átraktak premiumra,és ott már 0-ról indultam.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 17, 2020, 13:28:51
Ugyanúgy működik mint a ládás promó, csak 2es oddsal. Szóval 10db 1eurós/300ftos fogadás is jó.

Nekem megvolt a 10 eurónyi fogadás 2-es oddson, több darabban, de eddig nem kaptam meg a freebeteket. Van aki már megkapta?

Idézetet írta: Carpeks Dátum július 22, 2020, 10:12:46
Nekem megvolt a 10 eurónyi fogadás 2-es oddson, több darabban, de eddig nem kaptam meg a freebeteket. Van aki már megkapta?
Én megkaptam, igaz nekem 10 euro feletti volt a fogadás egyben.

Idézetet írta: Mido9292 Dátum július 22, 2020, 10:18:11
Én megkaptam, igaz nekem 10 euro feletti volt a fogadás egyben.

Akkor ezek szerint mégse értelmeztük jól, mondjuk megfogalmazhatnák egyértelműen is... Mindenesetre írtam nekik kíváncsi vagyok, mit válaszolnak.

En megkaptam 50euroert 2,x10eurot,az egyik azonnal aktiv volt, a masik meg matol.

Vagy nem volt odds kovetelmeny, vagy beleszamoltak az érvénytelenitett fogadasokat is, mert biztos nem volt 15k fogadasom 2es oddson amikor megadtak.

#2308 július 23, 2020, 15:26:58, Carpeks
Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 22, 2020, 22:02:24
En megkaptam 50euroert 2,x10eurot,az egyik azonnal aktiv volt, a masik meg matol.

Vagy nem volt odds kovetelmeny, vagy beleszamoltak az érvénytelenitett fogadasokat is, mert biztos nem volt 15k fogadasom 2es oddson amikor megadtak.

Hát ez akkor így még érdekesebb...

szerk: na, ma megjelent nekem is  :redchug:

Ma újabb ajánlatot küldtek nekem: 4X50 euroval kell fogadni Seria A meccsekre, 1,50 felett,és adnak 25 euro freebetet.
Nem túl kedvező, de aki amúgy is fogadna olasz meccsekre annak jól jöhet!