Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Hogy lehet belépni bwinre?? Beléptem a régi jelszóval és kiírta, hogy Mo-ról nem fogadnak ügyfelet.

Idézetet írta: lazanyja Dátum január 27, 2021, 16:51:33
Sziasztok!

Hogy lehet belépni bwinre?? Beléptem a régi jelszóval és kiírta, hogy Mo-ról nem fogadnak ügyfelet.
Regisztrálj másik email cimmel.
Ha régi reged van, ami még akkorrol származik mielött kipakolták a magyarokat, azzal már nem enged belépni.

Idézetet írta: ede Dátum január 27, 2021, 18:32:04
Regisztrálj másik email cimmel.
Ha régi reged van, ami még akkorrol származik mielött kipakolták a magyarokat, azzal már nem enged belépni.

Tehát működik úgy, hogy új emailcímmel, új nickkel, új lakcímmel, de régi névvel regisztrálok?
Így utólag elvehetik a bónuszt, amit kijátszanék?

Idézetet írta: lazanyja Dátum január 27, 2021, 23:18:53
Tehát működik úgy, hogy új emailcímmel, új nickkel, új lakcímmel, de régi névvel regisztrálok?
Így utólag elvehetik a bónuszt, amit kijátszanék?

Szerintem fog működni, mert a régi számlákat 2018 őszén átrakták a sportingbullhoz, elvileg azóta itt nem léteznek. Én is új emaillel regisztráltam még májusban, minden más adatom ugyanaz volt, és működik minden normálisan, az első befizetéshez járó bónuszt is megkaptam.

Amikor a sportingbetet és a bwint átrakták a sportingbullhoz, akkor ide be sem tudtam lépni, de egy idő múlva visszarakták a bwinhez az accountot, és a régi névvel-jelszóval azóta is be tudok lépni, be/kifizetés minden ugyanúgy működött, működik azóta is. Kb. 15 éve regisztrálhattam.

Valaki nem kérdezte meg véletlenül az ügyfélszolgálatot, hogy mit lehet és mit nem?
Vajon a lekorlátozott számlákon megmaradt a korlát? :)

Lehet új számlát csinálni annak akinek a régi nem működik.

Ez a hivatalos álláspont.

ja, én is rákérdeztem korábban mailben, ez jött válaszként:

Tisztelt ***!

Köszönjük, hogy kapcsolatba lépett velünk.

Örömmel tájékoztatom, hogy a bwin ismét elérhető Magyarországon.

Tájékoztatjuk, hogy bwin játékszámlája zárolásra került. Arra kérjük, nyisson új bwin számlát.

Kérjük, hogy az új játékszámlán olyan e-mail címet és felhasználónevet regisztráljon melyet még nem használt a bwin-en. Olyan e-mail címet és felhasználónevet, mely már regisztrálva van rendszerünkben, nem fog elfogadni a rendszer.

Új játékszámlát a következő linken tud létrehozni:

https://sports.bwin.com/hu/sports

A honlapon kattintson jobbra fent a "Regisztráljon most!" gombra és kövesse a képernyőn megjelenő utasításokat.

Megértését köszönjük.

Amennyiben élő segítségre van szüksége, kérjük, lépjen velünk kapcsolatba Élő Chat-en vagy hívjon minket a 0044 203 9380862 számon.

Kérjük, forduljon hozzánk, amennyiben további kérdése lenne.

Üdvözlettel

a bwin ügyfélszolgálat csapata

mostani tapasztalatok a bwin-nél? nem játszottam náluk soha, nem ismerem őket. (ha jól rémlik nagyon régen még minimum kötés volt náluk egyes piacokon. ezt meg tudja erősíteni vki vagy vkivel keverem őket?) most hogy újra elérhetőek érdemes náluk játszani? mennyire megbízhatóak, korrektek? van-e max tét, szoktak-e korlátozni, oddsok jóváírása, kifizetése. sokszor hallani rémtörténeteket más irodáknál rejtélyesen eltűnő befizetésekről, nyertes szelvény érvénytelenítése nevetséges indokokkal, bürökratikus útvesztő 40 fénykép/selfie/családfa beküldése kifizetéshez stb  :) érdemes-e belevágni és elkezdeni náluk játszani, mert az ilyen tiszavirág életű pitiáner irodákat el szeretném kerülni, ahol amire befizetsz és megszokod az oldal addigra már jöhetsz is el, mert akkor bele sem kezdek! előre is köszi a segítséget!

Idézetet írta: hilles Dátum január 30, 2021, 18:38:44
mostani tapasztalatok a bwin-nél? nem játszottam náluk soha, nem ismerem őket. (ha jól rémlik nagyon régen még minimum kötés volt náluk egyes piacokon. ezt meg tudja erősíteni vki vagy vkivel keverem őket?) most hogy újra elérhetőek érdemes náluk játszani? mennyire megbízhatóak, korrektek? van-e max tét, szoktak-e korlátozni, oddsok jóváírása, kifizetése. sokszor hallani rémtörténeteket más irodáknál rejtélyesen eltűnő befizetésekről, nyertes szelvény érvénytelenítése nevetséges indokokkal, bürökratikus útvesztő 40 fénykép/selfie/családfa beküldése kifizetéshez stb  :) érdemes-e belevágni és elkezdeni náluk játszani, mert az ilyen tiszavirág életű pitiáner irodákat el szeretném kerülni, ahol amire befizetsz és megszokod az oldal addigra már jöhetsz is el, mert akkor bele sem kezdek! előre is köszi a segítséget!

A bwin szerintem messze van a pitiáner irodáktól :D korlátozásról nem tudok nyilatkozni, mert nem játszok akkora téten, számlaazonosítás egyszerűen ment, kifizetéssel csak annyi problémám van, hogy a skrillre kiutalás díja 4,9%, egyébként asszem 1 nap alatt megjött, minimumkötéssel én nem találkoztam, és szerintem nem is volt. Összességében szerintem bőven ajánlható iroda.

Idézetet írta: hilles Dátum január 30, 2021, 18:38:44
mostani tapasztalatok a bwin-nél? nem játszottam náluk soha, nem ismerem őket. (ha jól rémlik nagyon régen még minimum kötés volt náluk egyes piacokon. ezt meg tudja erősíteni vki vagy vkivel keverem őket?) most hogy újra elérhetőek érdemes náluk játszani? mennyire megbízhatóak, korrektek? van-e max tét, szoktak-e korlátozni, oddsok jóváírása, kifizetése. sokszor hallani rémtörténeteket más irodáknál rejtélyesen eltűnő befizetésekről, nyertes szelvény érvénytelenítése nevetséges indokokkal, bürökratikus útvesztő 40 fénykép/selfie/családfa beküldése kifizetéshez stb  :) érdemes-e belevágni és elkezdeni náluk játszani, mert az ilyen tiszavirág életű pitiáner irodákat el szeretném kerülni, ahol amire befizetsz és megszokod az oldal addigra már jöhetsz is el, mert akkor bele sem kezdek! előre is köszi a segítséget!
Szia!Korlátozni viszonylag hamar korlátoznak,minimum kötés sohasem volt.A 24 órát betartják kifizetésnél,összességében korrekt iroda,a promóció  részlegük viszont irdatlan rossz.Hátrány még hogy nincs magyar nyelvü chat,ha sürgős problémád van át kell állitani alul a nyelvet angolra..Az e-mailekre volt olyan h 1 nap alatt válaszolnak..

ÉS...van némi negatív múltja is ugyebár. Emlékezzünk csak a Sportingbet húzásra, egyik napról a másikra, amikor átpakolták az embereket az Sportingbull-shitre.

Idézetet írta: Carpeks Dátum január 30, 2021, 18:55:59
A bwin szerintem messze van a pitiáner irodáktól :D korlátozásról nem tudok nyilatkozni, mert nem játszok akkora téten, számlaazonosítás egyszerűen ment, kifizetéssel csak annyi problémám van, hogy a skrillre kiutalás díja 4,9%, egyébként asszem 1 nap alatt megjött, minimumkötéssel én nem találkoztam, és szerintem nem is volt. Összességében szerintem bőven ajánlható iroda.


köszi! nem ismerem őket, azért kérdeztem!

Idézetet írta: szalist Dátum január 30, 2021, 19:19:59
Szia!Korlátozni viszonylag hamar korlátoznak,minimum kötés sohasem volt.A 24 órát betartják kifizetésnél,összességében korrekt iroda,a promóció  részlegük viszont irdatlan rossz.Hátrány még hogy nincs magyar nyelvü chat,ha sürgős problémád van át kell állitani alul a nyelvet angolra..Az e-mailekre volt olyan h 1 nap alatt válaszolnak..

köszi a választ! miért korlátoztak le és nagyságrendileg milyen tétekre/vagy profitra korlátoztak? és mennyi id után?

Második fogadás után korlát....300FT max bet kb
Ez egy vicc ez az iroda,ezért felesleges volt  visszatérnie.Csak fel*aszott .

Sziasztok, itt megszűnt a fogadások után járó másnapi freebet?  :-\