Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Skrilles befizetésre 3,5% költséget ír...
Hm.

Idézetet írta: Knapp Dátum február 18, 2016, 20:20:50
Skrilles befizetésre 3,5% költséget ír...
Hm.

Azigen, ez elég komoly díj, pár napja amikor befizettem még ingyenes volt.
(Így azért ne sok befizetésre számítsanak...)
Sok helyen a kifizetésre számolnak fel 3% költséget, de ezzel a Sportingbet viszi a prímet! :noway:

Idézetet írta: Knapp Dátum február 18, 2016, 20:20:50
Skrilles befizetésre 3,5% költséget ír...
Hm.
Nem szeretik ha befizetünk :great: :great:

Idézetet írta: runin Dátum február 18, 2016, 17:06:14
Az egyik tippsorom nekem is éppen így áll!  :D
Na a UTD és a Basel (X) tett rőla hogy túl sokat ne nyerjek. :D

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 18, 2016, 21:05:16
Na a UTD és a Basel (X) tett rőla hogy túl sokat ne nyerjek. :D

Dettó!  :D
Basel kibírhatta volna az X-et, MU meg elmehet az a.....  :noway:

6/8
Ami a maradékot illeti: Augsburg X, Sparta X, Sporting H és Donyeck H
;D

Idézetet írta: runin Dátum február 18, 2016, 21:45:45
Dettó!  :D
Basel kibírhatta volna az X-et, MU meg elmehet az a.....  :noway:

6/8
Ami a maradékot illeti: Augsburg X, Sparta X, Sporting H és Donyeck H
;D

Én Pool,Sparta,Leverkusen,Donyecken vagyok..

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 18, 2016, 22:00:39
Én Pool,Sparta,Leverkusen,Donyecken vagyok..

Innen már a 10 pörgetés is ajándék lenne nekem  :D ;D

Jelenleg én erre állok,de fasza lenne ha a Pool vagy a Donyeck behúzná és 50 lenne..de 0-0 marad, tuti..

10 ingyen pörgetés egy olyan nyerőgépre ahol 18ft minden pörgetés. Gazdag nem leszek..

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 18, 2016, 22:58:02
10 ingyen pörgetés egy olyan nyerőgépre ahol 18ft minden pörgetés. Gazdag nem leszek..

Lehet,hogy jobban jártam az EL-Tippjáték győztesének járó 10 Euro-val...  :D :redchug:
Remélem,nem néztem el semmit,és akkor jöhet a 10 ajróóóó  ;D :great:

Valaki még kapott ilyen email-t a spoetingbet-től?

Conform prevederilor legilor aplicabile in România, operatorii de jocuri de noroc online au obligația de a transmite tuturor clienților informații privind fiecare ,,venit brut" obținut de aceștia din activitățile de jocuri de noroc realizate în decursul unui an calendaristic, până la sfârșitul lunii februarie a anului următor - pentru anul calendaristic 2015, această obligație se limiteaza la ,,veniturile brute" obținute în perioada 13 februarie 2015-31 decembrie 2015.

Headlong Limited, deținătorul dreptului de a organiza și exploata jocuri de noroc la distanță pe teritoriul României în baza deciziei nr. 2163/28.08.2015 a Oficiului Național pentru Jocuri de Noroc, vă pune la dispoziție un raport individual privind retragerile efectuate din contul dumneavoastră de pe www.sportingbet.com si/sau www.sportingbet.ro în perioada 13 februarie 2015-31 decembrie 2015. Retragerile sunt evidențiate atât în moneda contului dumneavoastră la Sportingbet, cât și în echivalentul în RON, calculat la cursul comunicat de Banca Națională a României valabil în ziua retragerii.

13 Februarie - 12 Iunie 2015
Total retrageri în moneda contului tău Sportingbet: 378 EUR
Echivalentul în RON al totalului retragerilor: 1668.89 RON

13 Iunie - 31 Decembrie 2015
Total retrageri în moneda contului tău Sportingbet: -
Echivalentul în RON al totalului retragerilor: -

Raportul detaliat al fiecarei retrageri din contul tău în perioada 13.02.2015-12.06.2015 și 13.06.2015-31.12.2015 poate fi gasit în partea de jos a acestui e-mail.

De asemenea, potrivit legislației menționate mai sus, Headlong Limited are obligația de a comunica aceste informații și autorităților fiscale din România.

Responsabilitatea de a declara venitul obținut la autoritățile fiscale și de a achita impozitul stabilit de autoritățile fiscale conform prevederilor Codului Fiscal din România revine jucatorului. În acest sens, va trebui să completați Declarația 200, care poate fi descărcată gratuit de pe site-ul oficial al Agenției Naționale de Administrare Fiscală (ANAF).

Dorim să subliniem faptul că informaţia transmisă prin prezenta este furnizată doar pentru informare şi nu reprezintă consultanţă fiscală sau juridică. In acest moment nu există indicații din partea autorităților române în sensul unei definiții clare a ,,veniturilor brute" care trebuie declarate. Prin urmare, este posibil ca autoritățile fiscale să considere că impozitul pe venit ar trebui aplicat asupra unei alte baze de impozitare, diferita de retragerile din contul de jucător. In masura in care doriți, sau autoritățiile fiscale solicită, informații suplimentare privind activitatea dumneavoastră pe www.sportingbet.com si/ sau www.sportingbet.ro în decursul perioadei menționate mai sus vă rugăm să ne contactați și vă vom pune la dispoziţie informațiile solicitate în cel mai scurt timp posibil. În general, vă recomandăm să apelați la serviciile unui consultant fiscal sau juridic extern în cazul în care aveți orice nelămuriri.

Cu stimă,

Headlong Limited
Cod de identificare fiscală în România: 35109575?



Nézem, hogy egy Jokert már "elhasználtam" a 15 milliós játékban, pedig nem emlékeztem rá, hogy kihagytam volna napot.

A megoldás: ha egy meccs valami miatt push, akkor az érvénytelenített fogadásként szerepel, ami nem számít bele a játékba.
Ez két dolog miatt vicces: egyrészt ha lejátszották a meccset és úgy lett "érvénytelenített" (pl. DNB foci, döntetlen nélküli kosár fogadásnál), akkor te ugyanúgy kockáztattál akár tízezreket is, mégis úgy veszik, mint ha nem is játszottál volna aznap, másrészt az adott napon te fogadhatsz bármilyen eseményre a szabályzat szerint, teszem azt a júniusi foci EB meccsekre is, így teljesen indokolatlan, hogy a fogadás kimenetelét is vizsgálják és nem csak az elhelyezett tétet. (ugye a játék idején túlnyúló téteket is törölhetik, de azt csak a nyeremények kifizetése után fogjuk megtudni...)

Mindenesetre érdemes odafigyelni és nem csak tenisz meccseknél.

Idézetet írta: Knapp Dátum február 27, 2016, 09:51:29
Nézem, hogy egy Jokert már "elhasználtam" a 15 milliós játékban, pedig nem emlékeztem rá, hogy kihagytam volna napot.

A megoldás: ha egy meccs valami miatt push, akkor az érvénytelenített fogadásként szerepel, ami nem számít bele a játékba.
Ez két dolog miatt vicces: egyrészt ha lejátszották a meccset és úgy lett "érvénytelenített" (pl. DNB foci, döntetlen nélküli kosár fogadásnál), akkor te ugyanúgy kockáztattál akár tízezreket is, mégis úgy veszik, mint ha nem is játszottál volna aznap, másrészt az adott napon te fogadhatsz bármilyen eseményre a szabályzat szerint, teszem azt a júniusi foci EB meccsekre is, így teljesen indokolatlan, hogy a fogadás kimenetelét is vizsgálják és nem csak az elhelyezett tétet. (ugye a játék idején túlnyúló téteket is törölhetik, de azt csak a nyeremények kifizetése után fogjuk megtudni...)

Mindenesetre érdemes odafigyelni és nem csak tenisz meccseknél.
Tegnap én is néztem hogy nyertes lett e wawrinka, mert feladta az ellenfele,
de látom hogy win  :ok:
Egy jókert én is elbuktam már, mert azt hittem előre lehet tippelni :noway:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum február 27, 2016, 09:59:42
Tegnap én is néztem hogy nyertes lett e wawrinka, mert feladta az ellenfele,
de látom hogy win  :ok:
Egy jókert én is elbuktam már, mert azt hittem előre lehet tippelni :noway:

Nálam hendikepes teniszmeccs lett érvénytelen feladás után, ami jogos is, csak ugye ettől függetlenül én feltettem a sokszorosát a játékban megkívánt összegnek...

Ezt az "előre lehet tippelnit" hogy érted?
Nekem azzal nem volt gondom, hogy a meccset csak másnap játszották le, a szabályzatban sincs ilyen kikötés.

Idézetet írta: Knapp Dátum február 27, 2016, 22:43:29

Ezt az "előre lehet tippelnit" hogy érted?
Nekem azzal nem volt gondom, hogy a meccset csak másnap játszották le, a szabályzatban sincs ilyen kikötés.

Úgy hogy vasárnap nem érsz rá,
és szombaton teszel vasárnapi meccset, na erre levesznek egy kártyát vasárnap...
Mindennap kell tippelni , hogy mikor játszák le mellékes.