Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: iamstar Dátum április 11, 2016, 14:20:04
100ingyenpöriből jött ezeöccáz és a kiforgatás után egy szép 0 :) 90Ft-tosával lepörgetettem de ........ :cya:azért köszönöm a lehetőséget!

Nekem 2424 ft lett a végén a 100 pörgetésből, minimum téten pörgettem (mint lényegében mindig) és meglepően kiegyensúlyozottan adott: a 100 pörgetésből (melynek 1800 ft volt az értéke) 2124 ft lett, majd ebből 2424 a forgatás alatt...

Az kicsit fura, hogy ha automatára akarom állítani a játékot, akkor az első lehetőség az 1000(!) pörgetés, ami részben eltakarja a 15 pörgetést, ezután következik a 25,50,100 stb.
Tehát aki rutinból rányom az elsőre, az bekapcsolja a pénzszivattyút.

Ezek biztos véletlenek és nem lehúzásra mennek, mint a minimáltétes ingyen pörik után hirtelen 1000 ft-ra ugró tét a starburst-nál, illetve mikor a maximum tétre nyomva egyből elindul a pörgetés is.    :P


Sziasztok!
Sportingbethez már elég régóta nem fizettem be, de múlt héten kaptam egy mailt, hogy ha befizetek akkor 50%os feltöltési bónusz. Sajnos későn vettem észre ezt a lehetőséget (ma reggel) és az ajánlat tegnap éjfélkor lejárt. Szerintetek van arra esély, hogy ha írok nekik mailt, hogy épphogy lemaradtam erről a lehetőségről, akkor kitolják pár napra az ajánlatot? Szívesen fizetnék be ha meghosszabbítják részemre ezt az akciót.

Szinte biztos, hogy nem.

Idézetet írta: Szurki Dátum április 18, 2016, 12:51:57
Sziasztok!
Sportingbethez már elég régóta nem fizettem be, de múlt héten kaptam egy mailt, hogy ha befizetek akkor 50%os feltöltési bónusz. Sajnos későn vettem észre ezt a lehetőséget (ma reggel) és az ajánlat tegnap éjfélkor lejárt. Szerintetek van arra esély, hogy ha írok nekik mailt, hogy épphogy lemaradtam erről a lehetőségről, akkor kitolják pár napra az ajánlatot? Szívesen fizetnék be ha meghosszabbítják részemre ezt az akciót.

100% hogy nem, de ne aggódj! Nekem volt, hogy fél évig nem fizettem be az oldalra, küldték az ajánlatot vagy háromszor is két hónapon belül, minek hatására végül is feltöltöttem.

Nekem a mocskos nem küldenek emailt az ajánlatokról...  :noway:

Idézetet írta: prigioni1 Dátum április 18, 2016, 15:02:49
100% hogy nem, de ne aggódj! Nekem volt, hogy fél évig nem fizettem be az oldalra, küldték az ajánlatot vagy háromszor is két hónapon belül, minek hatására végül is feltöltöttem.

Nekem is volt olyan, hogy lejárt, de e-maileztem velük egyet, és simán meghosszabbították.

Nekem ez jött ma mailban:

Fizessen be legalább 6.000 Ft összegben Sportingbet számlájára 2016.04.20. 1:01 CEST és 2016.04.22. 23:59 CEST között, és számláján jóváírunk 50 ingyenes pörgetést a befizetést követő nap 15:00-tól.

Az ingyenes pörgetések a 'Starburst' játékon lesznek elérhetőek és 3 napig érvényesek. Töltse fel számláját most!


20x forgatás.  :-X

még ha nem kellene forgatni is elgondolkodnék hogy befizessek hozzájuk,így biztos nem tennék ilyet
minimális téten adnak 50 pörgetést kb egy ezrest lehet kiszedni belőle,persze aki mindig bemakkol valami nagyot annak elég ez is

Nekem olyan jött hogy "20 ingyenes pörgetés megújult oldalukon!"A 20 pörgetésből jött 600, hússzoros forgatás után lett 10636 ft!  :great:

Idézetet írta: LosGabos Dátum április 20, 2016, 11:28:43
Nekem ez jött ma mailban:

Fizessen be legalább 6.000 Ft összegben Sportingbet számlájára 2016.04.20. 1:01 CEST és 2016.04.22. 23:59 CEST között, és számláján jóváírunk 50 ingyenes pörgetést a befizetést követő nap 15:00-tól.

Az ingyenes pörgetések a 'Starburst' játékon lesznek elérhetőek és 3 napig érvényesek. Töltse fel számláját most!


20x forgatás.  :-X

Nincs vele nagy gond. Befizetsz, játszol két napot, kikéred, majd lenyomod a pöriket. Veszíteni nem lehet vele.

Nekem is olyan mail jött mint tsabigo-nak csak nekem nincs a számlámon freespin  ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum április 20, 2016, 16:13:22
Nincs vele nagy gond. Befizetsz, játszol két napot, kikéred, majd lenyomod a pöriket. Veszíteni nem lehet vele.

Nekem is olyan mail jött mint tsabigo-nak csak nekem nincs a számlámon freespin  ;D

A feltöltés költségei azért elgondolkodtatóak, ha csak az ingyen pörgetéseket adják érte cserébe...

Aki úgy számol, hogy még ezzel együtt is megéri, az meg akkor is lejátszhatja a pörgetéseket, amikor a teljes egyenlege éppen egy fogadásban áll, nem muszáj kifizetést kérni hozzá.

Idézetet írta: ricsi046 Dátum április 20, 2016, 15:29:43
még ha nem kellene forgatni is elgondolkodnék hogy befizessek hozzájuk,így biztos nem tennék ilyet
minimális téten adnak 50 pörgetést kb egy ezrest lehet kiszedni belőle,persze aki mindig bemakkol valami nagyot annak elég ez is

De hát mit vársz egy kaszinótól?

Idézetet írta: flamman Dátum április 21, 2016, 11:41:30
De hát mit vársz egy kaszinótól?

semmi jót,ezért nem fizetek be,csak olyanokkal foglalkozok ami tényleg ingyen van

#1888 április 22, 2016, 17:33:51, sbrzol
másnak működik a neteller-es  kifizetés?  Nekem azt írta az ügyfélszolgálat : "jelenleg technikai hiba áll fenn az oldalon"  így nem működik , de majd hamarosan

vagy csak szimplán hazudtak (így elsőre) és így próbálják elérni, hogy tartsam még bent a pénzem és hátha elveszítem ...

Olyan két hete nekem sem engedte Netellerre. Skrillre viszont igen. Nálam is valami technikai hibára hivatkoztak.