Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum május 18, 2012, 13:12:59
Az előbb kaptam egy sms-t a +/3444656-os számról ezzel a szöveggel:

Személyre szóló fogadások http://www.rtlytics.ca Nézze meg! Kizárólag a Sportingbet magyar játékosai számára!

Megnéztem, csak felhasználónevet kér, de az enyém nekik ismeretlen és nem enged belépni.   :)

Vagy ez csak valami trükkös mobilszám és IP-cím ellenőrzés? hehe

Én is kaptam sms-t,tőlem is csupán felhasználónevet kért,de engem beengedett.

Idézetet írta: Boci17 Dátum május 18, 2012, 13:23:43
Én is kaptam sms-t,tőlem is csupán felhasználónevet kért,de engem beengedett.

Telefonról vagy PC-ről léptél be?
Bár mondjuk nekem egyiket sem engedi...

Ebbe mi a jó ?:D 101 oddszokat ajánlgatnak, hogy tegyem meg Querry wimbledoni győzelmét, stb.. Hülyeség az egész :D :bash:

Én is kaptam, de ha ilyenek vannak benne akkor ezek után már meg sem nézem...  ;D

Idézetet írta: davixxx Dátum május 18, 2012, 13:43:02
Ebbe mi a jó ?:D 101 oddszokat ajánlgatnak, hogy tegyem meg Querry wimbledoni győzelmét, stb.. Hülyeség az egész :D :bash:

Azt írta az ügyfélszolgálat, hogy az eddigi fogadások alapján kínál személyre szabottan a tétlapról eseményket.
Szóval eddig biztos 101-es szorzókat játszottál!   ;D

Hja, azért nem tudok belépni, mert van ékezetes bötű is a felhasználónevemben.
(ide nagyon régen regisztráltam, akkor még nem foglalkoztam ezzel, de emlékeim szerint sehol máshol nincs ékezetes felhasználónevem azóta sem... No mindegy.)

Az azért érdekes, hogy ha tudom (eltalálom) valaki felhasználónevét, akkor megnézhetem a neki szóló ajánlatokat és ebből következtethetek a fogadási szokásaira is...
Ezzel zsarolhatóvá válnak a sportfogadók!
"Tudom mire tettél tavaly nyáron!"

"Tudom mire tettél tavaly nyáron!"

;D :beerchug: :cya: :great:

Én meg a Fortunawinen szoktam látni ismerős arcokat a top100listában :great:
Inennen a fórumról is..
Jó kevesen játszhatnak ott ,hogy még én is befértem a 100ba.....

Nekem (gondolom jövő évi) ATP Madridra ajánlgatja Berlocq-t 501.00, szóval ez nem ér semmit.

cső mindenkinek. rendszeresen olvasom az oldalt fasza nagyon, a forum is kiváló. nem vagyok egy hozzászologatós, de most van egy kérdésem amire az ügyf.szolg nem válaszol. szolval sportingbetes számlámhoz nem tudok hozzáférni. spanyolo.-ban vagyok, valami jogi szarakodás miatt se belépni, se játszani nem tudok.

valami tipp ötlet???

Nekem a SkyBet- el volt ez, hogy nem engedett felregisztrálni mert, csak Angolok regizhetnek fel. Elvileg, nem megengedett valami, vagy tiltja az állam ilyesmi.. Nemtudom hogy ez mennyiben segített neked, de azért gondoltam leírom. :) Szóval lehet valami ilyesmi van neked is. :)

köszi, nem tudom mert eddig is innen játszottam, eddig nem volt gond. az ügyfélszolg. is rendben volt, de  most nem reagálnak. tuti az adóztatási szarakodás miatt lehet a gond...

A magyar sportingbeten játszol? Ha igen, akkor https://www.torproject.org/ tedd fel és kerüld meg a tiltást. Ha meg nem, akkor úgy tudom van licenszes spanyol sportingbet, talán miapuesta a neve.

igy van miapuesta.com -ra navigál át. kösz a tippet.

Csak kíváncsi lennék, hogy sokan vagyunk-e nem szabadidős ügyfelek, akiknek elküldték a személyreszóló promóciós emailt, aztán jól beintettek.

Igen ,vagyunk páran.