Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



Az utókornak leírom mi lett volna a helyes eljárás, fogalmazás:

1. Ez meg ez történt a Sportingbetnél, úgy érzem nem vagyok hibás, miért lehetett.

2. Többen megpróbálnak ötletelni, ezekre választ várva.

3. Mi is próbálunk tippeket adni, további információkat kérve.

4. Rákérdezünk a Sportingbetnél, hogy vajon mi lehetett, megvárjuk a válaszukat.

5. A hivatalos válasz után eldöntjük, hogy most éppen ki hibázott vagy tévedett, megpróbálunk megoldást keresni

7. Ha az iroda a hibás, kiadunk egy nyilvános figyelmeztetést vagy extrémebb esetben megszakítjuk az együttműködést.

Ez nem így történt jelen esetben és úgy érezzük nem a mi hibánkból.

Közben reagált a Sportingbet is a dologra:

"A fórumon látom azon lovagol, hogy mi változtattuk meg stb stb. Hát az tény, hogy az egyik levélben valaki véletlenül 13-át írt, de ez csak elírás amiért elnézést kértünk tőle.

A tény, hogy az adatait ő (vagy valaki más) 30-án megváltoztatta. Email címét, telefonszámát, lakcímét - ez rendszerben látható. Ezt nem tudta igazolni, ezért zárolva lett a számlája.

Lehet tényleg valaki feltörte a számláját, nem tudjuk. Mindkét lehetséges esetben teljesen szabályzatunknak megfelelő a zárolás és az teljes eljárás. Pénze vissza lett küldve 24-én, 4-6 munkanapon belül megkapja."

Ki lehet valahogy kijelentkezni a mobilfelületükről?

Ok, meglett! ;D

A Sportingbet-nél milyen ügyfél azonosítási folyamat van? Regisztráció után kell valami személyi fénymásolat vagy postai kódot megadni, vagy esetleg kifizetésnél kell?
Köszi!

Kicsit ideges lettem. Érvénytelenítette a sportingbet a csehekre tett élőfogadásom.  :noway:
2.40- tettem még az első negyed elején. Nem kevésért...
Nem fogok reklamálni, mert el volt nagyolva a szorzó szerintem is, de azért néhány tized nem olyan egyértelmű, hogy törljék.
Én hülye meg végig szurkoltam a meccset...

Tegnap tettem egy háromas kötést, amelyet vissza is biztosítottam (természetesen a biztosítás elment), örültem mint ahogy a majom szokott, erre látom, hogy a francia-szerb kosármeccsen szerbia 72 undert "tettem meg". Alig lettem ideges.

Pedig én kurvára félidő 72 undert akartam rakni. Meg mernék esküdni! Asszem!  :-\

Én vagyok a hülye és magamban keressem a hibát, vagy lehetséges az, hogy az sbet baszott el valamit.

Minden lehetséges, de itt nagy valószínűség szerint sajnos te nyomtál félre. Ilyenekben nem szoktak hibázni.
Reklamálni fölösleges, mert nem tudod bizonyítani a vélt vagy valós igazadat.

Van ezeknek még élő chatjük?

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 27, 2013, 13:15:55
Van ezeknek még élő chatjük?

Van, csak "kicsit" el van dugva.
A számlám menüben a számlatörténet felett: Segítségre van szüksége? Kattints rá, majd egy új ablakban, ha elérhető az onilne chat, akkor a linkre kattintva be is jön.
Vagy másféleképpen: jobb felső sarokban a számlám menü mellett kattints a segítség menüpontra, majd az új ablak jobb felső sarkában: kapcsolat, utána pedig az élő segítségre kattintva elérheted.

Köszi, tényleg nem úgy van, mint régen; rendesen eldugták. Abban viszont nem változtak, hogy hajlamosak lassan jóváírni nyereményeket... (Jaziri meccsnek már vagy 5 órája vége)

Sziasztok

A mostani promóban 1,5X-os megforgatást több eseményből is össze lehet hozni, vagy hiába raksz többet akkor is a legkisebbnek minimum 1,5-nek kell lenni?

Ez a szöveg:
"Az 1500 ft ingyenes bónuszt bármely sportfogadásra fel lehet használni 1.5-nél nagyobb szorzóval, és 5x kell megforgatni, mielőtt az és a belőle származó nyeremény kivehető lehet, vagy 10x kell megforgatni bármely Sportingbet Kaszinó játékon."

Üdv

Nem lehet a sportingbeten a Forma-1 időmérőjére fogadni...  :bash:

#1258 december 11, 2013, 17:13:42, david_22
Üdv olyan kérdésem lenne, hogy mi az általános eljárás akkor, ha véletlenül totál nem létező bankszámlára indítasz átutalást (konkrétan Erste-s számlaszámból kimaradt a középső 8db nulla). A pénz az elúszott, vagy van rá esély hogy a Sportingbet visszateszi a fogadó számlámra?

Idézetet írta: david_22 Dátum december 11, 2013, 16:57:41
Üdv olyan kérdésem lenne, hogy mi az általános eljárás akkor, ha véletlenül totál nem létező bankszámlára indítasz átutalást (konkrétan Erste-s számlaszámból kimaradt a középső 8db nulla). A pénz az elúszott, vagy van rá esély hogy a Sportingbet visszateszi a fogadó számládra?

Írj nekik chaten! Ha nem létezik a számla, akkor úgyis visszateszik, de azért felesleges napokat várni.