Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#1725 július 20, 2015, 17:50:09, hezo
Ha valaki esetleg szeretne regisztrálni a sportingbetre akkor írjon nekem mert meghívhatok 3 embert aki kap 1500 Ft bónuszt én meg kapok 3000 Ft-ot.
Csak telefonszám kell és küldik sms-be a kódot amit regisztráció után a bevezetési résznél van olyan hogy utalvány és ott kell megadni a kódot.

7 hó 26-ig érvényes.
Az 1500 Ft-ra nincs forgatási követelmény


No offense, de szerintem mindenki kapott ilyet :)

Lehet
De nekem sikerült 3 embert innen beszervezni
Köszönöm nekik ????

Ilyen e-mailt én is kaptam. Akit érdekel az ingyen 1500 Ft, az nyugodtan küldjön egy üzenetet (az első 3 jelentkezőt választom).  :)

Én egyet "szereztem", akinek már van sportingbet számlája, csak trükközni akart :D
Így senki nem kapott semmit  :noway:

Ėn is kaptam kodot,de nem érek vele semmit

Ha valaki kapott még, de nincs akit meghívjon, akkor jelentkezek ;)

Mondom most már megnézem mi van itt  :D Én is küldhetek meghívót, szóval akit érdekel, szóljon.

"kösz" Kaliber, hogy csalni akartál, így én már nem hívhatok meg embert...
Az ilyen bundás ....-k tényleg azt hiszik, hogy át tudják verni a Sportingbetet? :D

:noway: :noway: :noway: :noway: :noway:

mi is ez a barát meghívásos dolog? csak az hívhat meg barátot aki kapott ilyen emailt?

Idézetet írta: drogos Dátum július 21, 2015, 18:25:02
"kösz" Kaliber, hogy csalni akartál, így én már nem hívhatok meg embert...
Az ilyen bundás ....-k tényleg azt hiszik, hogy át tudják verni a Sportingbetet? :D

:noway: :noway: :noway: :noway: :noway:

Kalibert én már meghívtam tegnap
Mindenkinél bepróbálkozik
Szerencsére nekem elfogadta mert akkor még biztos nem volt számlája

Idézetet írta: pitypang1989 Dátum július 21, 2015, 19:01:52
mi is ez a barát meghívásos dolog? csak az hívhat meg barátot aki kapott ilyen emailt?

Én nem kaptam mailt, ezért nem is tudtam róla. De amikor beléptem a sportingbetre, ott az üzeneteim között szerepelt.
De eddig elég döcögős, legalábbis nálam. Van egy itteni tag, akinek sikerült elküldeni az smst, levette az egy lehetőségem, de neki meg nincs bónusz. Meghívtam egy igazi barátom is, de neki meg el se engedte küldeni, nem tudtam megnyomni a gombot  ;D Lehet csak reklámfogás, de az is lehet hogy nagyon sokan regisztráltak már. Ez az iroda rohadt régóta van jelen, talán a 2000-es EB-re kaptam tőlük egy ajándéktollat. Szóval a regek már a süllyesztőben, de a sportingbet nem felejt  ;D

Most nem azért, de őszintén szólva ki az, aki inkább kér ingyen 1500-t, mint hogy a 100%-os visszatérítést kérné max 30K-ig, ami a sportfogadas.org oldalról elérhető? Ha innen regel, amúgy is jobban jár  :beerchug:

de no offense, senki "boltját" nem akarom tönkrevágni :D

Aki szerencsés (??), az kapott belső levelet 7x7 ingyen pörgetésről az Attraction nyerőgépen. 15 centet nehéz volt húsz alkalommal megforgatni  :D

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 22, 2015, 08:49:27
Aki szerencsés (??), az kapott belső levelet 7x7 ingyen pörgetésről az Attraction nyerőgépen. 15 centet nehéz volt húsz alkalommal megforgatni  :D
Hát még 13 centet! ;D