Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


15.000.000 Ft-os játék!

Elkezdtek újra hullani a játékosok.Március 1.-je óta csak kiesni lehet és ez meglátszik.2 nap alatt kiestek majdnem 2000-en,már csak 4358 résztvevő van és 3400 Ft-os nyereményalap.

Bankszámlára történő kifizetés esetén hozzák a bet365 szintjét? Egyik nap leutalás, másik nap pénz a számlán. (Nekem régen nem volt naluk banki cashout, akkor 2-3 nap volt, úgy rémlik)

Idézetet írta: Latzka Dátum március 04, 2016, 09:04:43
Bankszámlára történő kifizetés esetén hozzák a bet365 szintjét? Egyik nap leutalás, másik nap pénz a számlán. (Nekem régen nem volt naluk banki cashout, akkor 2-3 nap volt, úgy rémlik)

Itt is hasonló, az este lekért pénz általában másnap már megérkezik, de max 2 napon belül.

Hali! Ezt emailben kaptam:
   
FOGADJON INGYEN A BAJNOKOK LIGÁJÁRA!

Ki csatlakozik a Wolfsburg, Real Madrid, PSG és Barcelona a Bajnokok Ligája negyeddöntéjébe? Az Arsenalnak nehéz dolga lesz az első fordulóban szerzett két gólos vereséggel a Barcelona ellen. Vajon a Bayern épes kivívni a dominanciát az otthoni stadionban a 2:2-es döntetlen után a Juventus ellen? És ki ünnepel majd a végén? Fogadjon kedvenc csapatára!

Fogadjon ingyen: A Sportingbet lehetőséget ad Önnek, hogy ingyen fogadjon bármelyik mérkőzésre ezen a hétvégén 1 euró bónusszal!

A 1 euró bónuszt már jóváírtuk számláján, Önnek már csak azt a mérkőzést kell kiválasztania, amelyikre fogadni szeretne! Egyszerű fogadást tesz vagy a nagy nyereményt célozza meg egy óriási gyűjtőfogadással?

Fizetett már be valaki itt  paysafecard - dal?

Az okoz-e problémát, hogy a számlám eurós és gondolom itthon forintos paysafecardot tudok venni.

50 eurót szeretnék befizetni egy nekem ajánlott bónuszhoz így kb. legalább 16 ezer értékben kéne vennem paysafecardot, nem tudom lehet-e egyáltalán vagy csak kerek összeget?

2, 5, 10 és 25 ezres kártyákat lehet venni. De lehet regelni mypaysafecard számlát is, amit több kártyával is fel lehet tölteni, így pl. tudsz onnan 17 ezer Ft-t is befizetni az irodához.   

Miert van, hogy regisztracional nem enged beirni iranyitoszamot? Vagyisnenged, de akarmit irok be semmit nem fogad el...

Valaki otlet?

Ma van az utolsó nap a 15.000.000 Ft-os nyereményjátékban.Van aki végigcsinálta rajtam kívül?2139-en maradtak és 7013 Ft a részesedés/fő.

Idézetet írta: Maestro90 Dátum március 31, 2016, 18:09:17
Ma van az utolsó nap a 15.000.000 Ft-os nyereményjátékban.Van aki végigcsinálta rajtam kívül?2139-en maradtak és 7013 Ft a részesedés/fő.

Majd ha már ki is fizették, akkor fogom állítani, hogy végigcsináltam.  :)
Érdekes, hogy az elején a törölt vagy push meccseket nem számolták bele, később már volt olyan "érvénytelen" fogadásom, ami miatt nem vettek el utólag jokert.

Idézetet írta: Maestro90 Dátum március 31, 2016, 18:09:17
Ma van az utolsó nap a 15.000.000 Ft-os nyereményjátékban.Van aki végigcsinálta rajtam kívül?2139-en maradtak és 7013 Ft a részesedés/fő.
Én is végigcsináltam foci X ekkel  :D
:ok:

Elvileg megvolt az eredményhirdetés, már dél körül jött belső üzenet a nyereményről, a pénzt viszont még nem írták jóvá.
Nektek?
Talán az új EB promón dolgoztak, ami meg közben elindult.
Az kicsit elveszi a kedvem, hogy Reel Steal pörgetéseket (is) lehet nyerni!   ;D

Idézetet írta: Knapp Dátum április 01, 2016, 17:12:19
Elvileg megvolt az eredményhirdetés, már dél körül jött belső üzenet a nyereményről, a pénzt viszont még nem írták jóvá.
Nektek?
Talán az új EB promón dolgoztak, ami meg közben elindult.
Az kicsit elveszi a kedvem, hogy Reel Steal pörgetéseket (is) lehet nyerni!   ;D

Ez csak valami Április 1. tréfa:)
Felugró üzenet megjött, de pénz sehol :D

Nekem is megjelent délben felugró üzenetben, hogy 7102Ft a nyeremény, de nem írták jóvá, sőt még a 15 milliós kihívásnál is 7 nap volt feltüntetve, mintha még véget se ért volna ma.
Írtam nekik chat-en kb. 1 órája, azt mondták, hogy a 7 napos kiírás csak technikai probléma, közben 17:00 körül már a promóció nyereményét is jóváírták. :ok:

Nekem ezekben a percekben írták jóvá.

Idézetet írta: Knapp Dátum április 01, 2016, 17:54:36
Nekem ezekben a percekben írták jóvá.

Ki is lehet kérni? Vagy egyszer meg kell forgatni?