Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum március 12, 2017, 18:16:58
Fogad valaki teniszre a sportingbeten?
Átvették a bwines szorzókkal együtt az ottani "1 ball" szabályt is az eddigi "1 set" helyett?
Ez lenne a logikus...

Úgy néz ki, igen:

1.) "Kétesély - ki nyer?"-fogadások: Ha egy teniszmérkőzés az egyik fél visszalépésével végződik, a "Kétesély - ki nyer?" fogadás érvényesnek minősül, amennyiben a mérkőzésen a labda első megütése megtörtént. A fogadás tekintetében mindig az a játékos minősül győztesnek, akit a mérkőzésbíró győztesnek nyilvánít. Ugyanez érvényes a ,,páros" mérkőzésekre is.

Idézetet írta: Tigris Dátum március 12, 2017, 18:39:14
Úgy néz ki, igen:

1.) "Kétesély - ki nyer?"-fogadások: Ha egy teniszmérkőzés az egyik fél visszalépésével végződik, a "Kétesély - ki nyer?" fogadás érvényesnek minősül, amennyiben a mérkőzésen a labda első megütése megtörtént. A fogadás tekintetében mindig az a játékos minősül győztesnek, akit a mérkőzésbíró győztesnek nyilvánít. Ugyanez érvényes a ,,páros" mérkőzésekre is.

Köszi!!
Kivételesen lusta voltam kikeresni magam...   ::)

Mondjuk ez nem csak az iroda elszánt ügyfeleinek, hanem az arbosoknak is fontos infó.

Csak nekem nem jön be az oldal pár napja?


Jézusom mit tettek ezek a töketlenek az oldallal!?!   :bash: :redchug: :noway: :noway: :noway:
Eddig szerettem itt játszani de amit műveltek az egy trágyadombá tette a sportingbetet! A 8 Gb memóriám és a napi szinten karbantartott windows és linux oprendszerem eddig tökéletesen elég volt az oldalhoz, ami gyors, stabil és megbízható volt. Jelenleg egy örökkévalóság mire egyáltalán betölt a főoldal (ami amúgy bűn ronda is lett) a játékok pedig hosszú várakozás után (talán) elindulnak de akadoznak és néha befagynak! Kritikán aluli, nem tudom fogok e itt játszani a közeljövőben!

Átvették a bwin rendszerét, nekem fut amúgy szépen, chrome-t használok.

Sportingbet küldött egy e-mailt és jóváírtak egy freebetet csak úgy. Nézettek rá a postaládára, mert LEHET hogy más is kapott. Sőt, én azt hittem ilyen reload funkció is van, rányomtam hogy kérek egy újat, aztán csak a jelszóra vonatkozott  ;D

Amúgy mi ez a bwin cucc? Hova lett a sportingbet egyedi design?

Idézetet írta: alexthebest Dátum március 24, 2017, 11:03:47
Sportingbet küldött egy e-mailt és jóváírtak egy freebetet csak úgy. Nézettek rá a postaládára, mert LEHET hogy más is kapott. Sőt, én azt hittem ilyen reload funkció is van, rányomtam hogy kérek egy újat, aztán csak a jelszóra vonatkozott  ;D

Amúgy mi ez a bwin cucc? Hova lett a sportingbet egyedi design?

Sportingbet alján: 18+© 2017 ElectraWorks Limited Suite 6, Atlantic Suites, Europort Avenue, Gibraltar
Bwin alján: © 2017 ElectraWorks Limited Suite 6, Atlantic Suites, Europort Avenue, Gibraltar

Azonos cég, két márka.

Változások a tenisz szabályaiban*

Az Ön véleménye fontos számunkra, ezért örömmel értesítjük, hogy a teniszben mostantól speciális szabályok lépnek életbe a "Kétesély – ki nyer?" kategóriában.

Ha egy tenisz mérkőzés azért ér véget, mert az egyik játékos visszalép vagy feladja azt, akkor a megtett fogadás csak akkor lesz érvényes, ha legalább az első szettet lejátsszák. A mérkőzés győztese az a játékos, akit a játékvezető hivatalosan győztesként nevez meg. Ez a speciális szabály ezentúl a páros mérkőzésekre is vonatkozik.

*Üzenetben érkezett.

Idézetet írta: rosco Dátum március 24, 2017, 11:57:22
Változások a tenisz szabályaiban*

Az Ön véleménye fontos számunkra, ezért örömmel értesítjük, hogy a teniszben mostantól speciális szabályok lépnek életbe a "Kétesély – ki nyer?" kategóriában.

Ha egy tenisz mérkőzés azért ér véget, mert az egyik játékos visszalép vagy feladja azt, akkor a megtett fogadás csak akkor lesz érvényes, ha legalább az első szettet lejátsszák. A mérkőzés győztese az a játékos, akit a játékvezető hivatalosan győztesként nevez meg. Ez a speciális szabály ezentúl a páros mérkőzésekre is vonatkozik.

*Üzenetben érkezett.

Belső üzenetben is jött pár nappal ezelőtt, ezek szerint a bwin-es irodák is a sportingbet  1 szettes szabályát viszik tovább.

Valaki megtenné, hogy bemásolja a legutóbb lezárt totó eseményeit? Elfelejtettem kitölteni és érdekelne, hogy konkrétan mely válogatott mérkőzések szerepeltek benne.

03.24. 20:45   Liechtenstein v Mazedonien   
03.24. 20:45   Irland v Wales   
03.24. 20:45   Kroatien v Ukraine   
03.25. 18:00   Zypern v Estland   
03.25. 18:00   Schweden v Weißrussland   
03.25. 20:45   Bulgarien v Niederlande   
03.25. 20:45   Portugal v Ungarn   
03.26. 18:00   Armenien v Kasachstan   
03.26. 20:45   Rumänien v Dänemark   
03.26. 20:45   Nordirland v Norwegen   
03.26. 20:45   Schottland v Slowenien   
03.26. 20:45   Montenegro v Polen

Valakinek jóváírták már a freebetet? Bwin már megtette de sportingbet még nem.

Idézetet írta: Lancer Dátum március 26, 2017, 12:02:18
Valakinek jóváírták már a freebetet? Bwin már megtette de sportingbet még nem.

Még nem

Csak most néztem, de nekem már ott van.