Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Csak a regisztráció van lezárva per pillanat, akinek már van számlája az nyugodtan játszhat.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 22, 2018, 09:44:06
Csak a regisztráció van lezárva per pillanat, akinek már van számlája az nyugodtan játszhat.

Jelenleg nem enged belepni, karbantartasra hivatkozik. A bwin beenged, csak fogadni nem lehet, ezt irja ki: "Jelenlegi országából nem helyezhet el ezen a weboldalon fogadást." Lehet osszefugges, es csak azert ir hulyeseget mert karbantartas van, vagy a bwin csalad a magyar regek megtagadasa utan a regi szamlakat is korlatozni fogja?


Per pill nálam is karbantartást ír a Sportingbet, ahogy a Bwin is, tegnap este még be tudtam lépni simán mindkét oldalra.
reméljük valóban csak karbantartásról van szó!  ;)

Már csak azt nem értem, ha karbantartás van akkor, miért jön be az oldal, élő oddsokkal együtt? Vagy csak magyarországra nézve van karbantartás?  :D

úgy tűnik, a magyarokat kizárták :bash: :bash: :noway:

Kár, :noway: :noway: hogy egy hölye miatt egy egész országot kizárnak

Idézetet írta: RTTWLR Dátum szeptember 11, 2018, 12:55:23
Már csak azt nem értem, ha karbantartás van akkor, miért jön be az oldal, élő oddsokkal együtt? Vagy csak magyarországra nézve van karbantartás?  :D

Igen, ez több, mint gyanús...  ;D

Idézetet írta: Wonder68 Dátum szeptember 11, 2018, 13:11:17
Kár, :noway: :noway: hogy egy hölye miatt egy egész országot kizárnak

Hmm, te tudsz valamit, amiről én lemaradtam!?  :o ??? 

Idézetet írta: zsivany20 Dátum szeptember 11, 2018, 13:15:15
Hmm, te tudsz valamit, amiről én lemaradtam!?  :o ???
Kapcsold be a tévét  >:(

Idézetet írta: Wonder68 Dátum szeptember 11, 2018, 13:22:00
Kapcsold be a tévét  >:(

Még a nagy internet sem ír semmit, nemhogy a TV... Kérlek szánj meg, és mesélj!  ;)

Engem beenged. Csak befizetni nem lehet.

Én még tegnap este befizetem. Így most a kifizetés érdekelne

Most hívtak fel telefonon és elmondta hogy, megfog változni az oldal neve, és a dizájn. Lesznek új bónuszok is. Szóval no para  :redchug:

Idézetet írta: RTTWLR Dátum szeptember 11, 2018, 14:20:57
Most hívtak fel telefonon és elmondta hogy, megfog változni az oldal neve, és a dizájn. Lesznek új bónuszok is. Szóval no para  :redchug:

Úgy legyen!  :beerchug:

Hogy hogy felhívtak, ekkora spanba' vagytok!?  ;D