Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: zsivany20 Dátum szeptember 11, 2018, 14:36:09
Úgy legyen!  :beerchug:

Hogy hogy felhívtak, ekkora spanba' vagytok!?  ;D

Írtam nekik egy üzenetet, és szerintem arra reagáltak, de csodálkoztam én is hogy telefonon keresztül. De olyan gyorsan hadart a nő, elmondta hogy miért van karbantartás, kb 1 perc volt aztán rakta is le :D

Kíváncsi leszek erre az új dizájnra, gondolom a kínálat marad, meg talán az oddsok is.

Ha ez előre tervezett volt, akkor akár ki is írhatnának 3 sort a kezdőoldalra...
A telefonos visszahívás meg lehet a multiaccount-ok szűrésére is módszer.

#2357 szeptember 12, 2018, 06:42:44, butyi
 :bash:

Ez ugyanaz a felület mint a régi sportingbet. Szerintem nem jobb mint a bwines skin, de hát mindegy. Próbáltam belépni a sportingbetes loginnal, de nem sikerült.

Szinten nem tudok belépni en sem küldtem is egy levelet jelezvén a hibát.

Elég hulladék oddsok vannak rajta, egyelöre marad akkor a partybets...

Sziasztok!

Én is írtam levelet...
Atomcumi az ügy...
Sportingbet és a bwin egyszerre váltott, a Sportingbullra. A bwin-es pénzemet jóváírták, a Sportingbetest nem! Akkora f...ság, mert mindkét irodánál ugyanaz a felhasználónevem volt, azaz egy számlára tudok csak belépni nem lesz két számlám.
Ráadásul az egyik eurós (sportingbet), a másik meg forint alapú volt. Utóbbit írták jóvá, amin lófa....pénz volt..

Most kissé ingerült vagyok, boccs!!

Idézetet írta: Sound Dátum szeptember 11, 2018, 19:32:56
Sziasztok!

Én is írtam levelet...
Atomcumi az ügy...
Sportingbet és a bwin egyszerre váltott, a Sportingbullra. A bwin-es pénzemet jóváírták, a Sportingbetest nem! Akkora f...ság, mert mindkét irodánál ugyanaz a felhasználónevem volt, azaz egy számlára tudok csak belépni nem lesz két számlám.
Ráadásul az egyik eurós (sportingbet), a másik meg forint alapú volt. Utóbbit írták jóvá, amin lófa....pénz volt..

Most kissé ingerült vagyok, boccs!!

Azt hiszik multiaccod van  :D

mondjuk úgy lett volna az elegáns, ha előtte szólnak... Nem tudom, hogy teljesen ugyanaz a tulajdonosi háttér, de gyanúsan sok a cirill betű a gugli találatokban. A választható nyelveket nézve, ez a bwin-sportingbet csóró edition, ezt erősítik meg a még jobban lebutított szorzók is.

Kérem is ki a pénzem, inkább. Remélem kifizetnek..

Szerintem a agyar accokat eladták valamelyik Olinak... ;D

Jól látom, hogy banki átutalás kifizetésnél, nincs a listában az otp?

Bizony - remélem csak egyenlőre  - nincs a kifizetésnél az OTP (meg a Budapest Bank se ). Már megkérdeztem erről őket, egyenlőre még nincs válasz.  :(

Aki nem tud belépni, az próbálja csak nagybetűkkel megadni a felhasználónevét, illetve próbálja meg a másik irodánál használt felhasználónevét/jelszavát is!
Nekem a bwines működött, miközben a sportingbet egyenlegem még ott van a sportingbet számlámon...

köszi működött nekem is, a nagybetűvel már beenged :ok:

Köszönöm en is így már be tudtam lépni 👍